Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys NO-GI / Junior / Grey / 41KG
(Day 2)
2-6
Ferdig
Mesrop Yeghiazaryan
Hayastan MMA Academy
Gor Xachatryan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Seier på submission - 01:53
Boys NO-GI / Junior / Yellow / 55KG
(Day 2)
2-7
Ferdig
David Zhamgaryan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Seier på submission - 00:12
Oleg Sokolov A-Force BJJ International
Boys NO-GI / Junior / Grey / 50KG
(Day 2)
1-9
Ferdig
Anatolij Remizov
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Seier med poeng - 03:00
Erik Eghinyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Girls NO-GI / Teen / Grey / 57KG
(Day 2)
2-10
Ferdig
Sofia Pranicnikova
Checkmat International
Seier på submission - 00:29
Alexandra Spoda A-Force BJJ International
Boys NO-GI / Junior / Grey / 45KG
(Day 2)
3-10
Ferdig
Davit Gasparyan
Hayastan MMA Academy
Savva Pranicnikov Checkmat International Seier med poeng - 03:00
Boys NO-GI / Teen / White / 50KG
(Day 2)
1-10
Ferdig
Roland Mkrtchyan
Rio Grappling Club
Seier på submission - 02:00
Kurosh Tavakolifard Phoenix Bjj Club
Boys NO-GI / Junior / Yellow / 55KG
(Day 2)
2-8
Ferdig
Seyran Shahbazyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Oleg Sokolov A-Force BJJ International Seier på submission - 01:33
Boys NO-GI / Junior / Grey / 45KG
(Day 2)
3-9
Ferdig
Khachik Asatryan
Hayastan MMA Academy
Daniil Laptev Legacy Jiu-Jitsu Armenia Seier på submission - 02:44
Boys NO-GI / Teen / Grey - Yellow / 38KG
(Day 2)
2-11
Ferdig
Levon Martirosyan
Hayastan MMA Academy
Seier på submission - 02:21
Vahagn Serobyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Boys NO-GI / Teen / Grey / 42KG
(Day 2)
1-13
Ferdig
Mikael Babloyan
Checkmat International
Haykaram Hovhannisyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Seier med poeng - 03:00
Boys NO-GI / Teen / White / 50KG
(Day 2)
1-11
Ferdig
Levon Barseghyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Seier på submission - 02:37
Kurosh Tavakolifard Phoenix Bjj Club
Boys NO-GI / Junior / White / 41KG
(Day 2)
3-7
Ferdig
Sos Musheghyan
Hayastan MMA Academy
Hayk Gevorgyan Hayastan MMA Academy Seier på submission - 02:48
Boys NO-GI / Teen / Yellow / 56KG
(Day 2)
2-14
Ferdig
Alex Avagyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Seier på submission - 01:11
Danylo Kasyanchuk A-Force BJJ International
Boys NO-GI / Junior / Grey / 45KG
(Day 2)
3-11
Ferdig
Khachik Asatryan
Hayastan MMA Academy
Seier med poeng - 03:00
Davit Gasparyan Hayastan MMA Academy
Boys NO-GI / Junior / Yellow / 55KG
(Day 2)
2-9
Ferdig
David Zhamgaryan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Seier med poeng - 03:00
Oleg Sokolov A-Force BJJ International
Boys NO-GI / Teen / Grey / 50KG
(Day 2)
1-14
Ferdig
Tigran Harutyunyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Seier på submission - 01:15
Mohammad Abbaspoor IRANJIUJITSU
Boys NO-GI / Teen / White / 56KG
(Day 2)
3-13
Ferdig
Hayk Manukyan
Rio Grappling Club
Seier med poeng - 01:00
Unknown User Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Boys NO-GI / Teen / Grey - Yellow / 38KG
(Day 2)
2-12
Ferdig
Unknown User
Hayastan MMA Academy
Vahagn Serobyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Seier med poeng - 03:00
Boys NO-GI / Teen / Yellow / 56KG
(Day 2)
2-15
Ferdig
Areg Gevorgyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Zhora Murajyan Hayastan MMA Academy Seier på submission - 01:43
Boys NO-GI / Teen / White / 56KG
(Day 2)
3-15
Ferdig
Unknown User
Rio Grappling Club
Daniel Vanesyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:45
Boys NO-GI / Teen / Yellow / 72KG
(Day 2)
2-18
Ferdig
Nikolas Kamanets
A-Force BJJ International
Ashot Mikaelian Gojira Jiu-Jitsu Seier på submission - 01:14
Boys NO-GI / Junior / Grey / 45KG
(Day 2)
3-12
Ferdig
Daniil Laptev
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Savva Pranicnikov Checkmat International Seier på submission - 01:07
Youth Men's NO-GI / White / 60KG
(Day 2)
1-15
Ferdig
Artur Gabrielyan
Rio Grappling Club
Seier med poeng - 04:00
Amir Hossein Shabestani Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Boys NO-GI / Teen / White / 56KG
(Day 2)
3-14
Ferdig
Hayk Manukyan
Rio Grappling Club
Seier på submission - 00:10
Gor Dovlatyan Rio Grappling Club
Boys NO-GI / Teen / Grey - Yellow / 38KG
(Day 2)
2-13
Ferdig
Levon Martirosyan
Hayastan MMA Academy
Seier med poeng - 03:00
Vahagn Serobyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Boys NO-GI / Teen / White / 62KG
(Day 2)
3-18
Ferdig
Ariyan Aminian
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Seier på submission - 00:28
Narek Baghdasaryan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Boys NO-GI / Teen / White / 50KG
(Day 2)
1-12
Ferdig
Roland Mkrtchyan
Rio Grappling Club
Levon Barseghyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Seier med poeng - 02:59
Boys NO-GI / Teen / Yellow / 56KG
(Day 2)
2-16
Ferdig
Danylo Kasyanchuk
A-Force BJJ International
Seier med poeng - 03:00
Areg Gevorgyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Boys NO-GI / Teen / White / 56KG
(Day 2)
3-16
Ferdig
Gor Dovlatyan
Rio Grappling Club
Seier med poeng - 03:00
Unknown User Rio Grappling Club
Boys NO-GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Day 2)
2-19
Ferdig
Davit Sevlikyan
Hayastan MMA Academy
Hrachya Ghazakhyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Seier med poeng - 03:00
Youth Men's NO-GI / White / 60KG
(Day 2)
1-16
Ferdig
Xachik Vardanyan
Rio Grappling Club
Davit Kheranyan Hayastan MMA Academy Seier med poeng - 04:00
Boys NO-GI / Teen / Orange/Green / 72KG
(Day 2)
2-20
Ferdig
Gor Sahakyan
Legacy Jiu-Jitsu
Aleksandros Kretov A-Force BJJ International Seier med poeng - 03:00