Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Day 1)
2-60
Ferdig
Artur Zaqaryan
Hayastan MMA Academy
Seier med poeng - 05:00
Dimitrii Samartsidis Strela Team
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Day 1)
3-55
Ferdig
Arsham Bakhtiyari Zadeh
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Irakli Chachua Grapple St. Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 94KG
(Day 1)
1-52
Ferdig
Murad Khachatryan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Seier på submission - 04:07
Ahmad Payab IRANJIUJITSU
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 1)
2-58
Ferdig
Pavel Kalinin
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Anan Ananyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Seier med poeng - 05:00
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Day 1)
1-54
Ferdig
Zeynab Saboury
IRANJIUJITSU
Yas Tavakolifard Phoenix Bjj Club Seier på submission - 00:27
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Day 1)
3-53
Ferdig
Artur Babaiants
Rio Grappling Club
Davit Ohanyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Seier på submission - 04:04
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-55
Ferdig
Hossein Azhdari
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Seier på submission - 01:07
Konstantin Telegin Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Day 1)
3-56
Ferdig
Seyed Mohsen Azimy
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Mohamad Amin Shokrian ANTAEUS BJJ Seier på submission - 02:12
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Day 1)
2-61
Ferdig
Pooriya Taherkhani
M.O.D UAE
Seier på submission - 01:21
Dimitrii Samartsidis Strela Team
Men's GI / Blue / Master 2 / 94KG
(Day 1)
1-53
Ferdig
Ali Mohammadi
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Seier med poeng - 05:00
Murad Khachatryan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-56
Ferdig
Tigran Usikyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Mohamadmahdi Aghadeh IRANJIUJITSU Seier på submission
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
2-63
Ferdig
Davit Ghulyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Hovhannes Hovhannisyan Hayastan MMA Academy Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Day 1)
3-59
Ferdig
Ali Kouchaki Sheykhani
IRANJIUJITSU
Seier med poeng - 05:00
SEYYED MOHSEN HOSSEINI ANTAEUS BJJ
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Day 1)
3-54
Ferdig
Mohammad Javad Karimi
IRANJIUJITSU
Seier med poeng - 05:00
Abolfazl Khanbeiki Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 1)
2-59
Ferdig
Abdullah Aljunaibi
Abu Dhabi Police Academy
Seier med poeng - 05:00
Spartak Mikayelyan Rio Grappling Club
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-57
Ferdig
Evgenii Afanasev
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Hossein Azhdari Arte Suave Academy / GFTeam Iran Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-58
Ferdig
Konstantin Gorshkov
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Seier med poeng - 05:00
Seyed Mehdi Hosseini Tara ANTAEUS BJJ
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Day 1)
2-62
Ferdig
Artur Zaqaryan
Hayastan MMA Academy
Pooriya Taherkhani M.O.D UAE Seier på submission - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Day 1)
3-57
Ferdig
Arsham Bakhtiyari Zadeh
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Seier med poeng - 05:00
Seyed Mohsen Azimy Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
2-64
Ferdig
Dmytro Shcherban
Legion Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:45
Hovhannes Hovhannisyan Hayastan MMA Academy
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Day 1)
3-58
Ferdig
Irakli Chachua
Grapple St.
Mohamad Amin Shokrian ANTAEUS BJJ Seier på submission - 01:54
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-59
Ferdig
HARUTYUN BAGHDASARYAN
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Seier med poeng - 05:00
Amir Mohammad Shabestani Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
2-65
Ferdig
Ruslan Karbashyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Morteza Salkhorde Arte Suave Academy / GFTeam Iran Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Day 1)
3-60
Ferdig
Erik Antonyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
SEYYED MOHSEN HOSSEINI ANTAEUS BJJ Seier på submission - 01:23
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-60
Ferdig
Mohamadmahdi Aghadeh
IRANJIUJITSU
Anzor Basnukaev Brasa (Felipe Costa) Seier på submission - 04:07
Men's GI / White / Master 1 / 94KG
(Day 1)
3-62
Ferdig
Shalva Lobzhanidze
Grapple St.
Seier med poeng - 05:00
Ilya Nikolskiy Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
2-68
Ferdig
Artem Kalugin
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Seier med poeng - 05:00
Nikita Sulima Checkmat International
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-61
Ferdig
Hossein Azhdari
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Seier på submission - 01:50
Konstantin Gorshkov Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's GI / White / Master 1 / 94KG
(Day 1)
3-63
Ferdig
Roman Kondratev
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Rustam Sagdatulin Checkmat International Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
2-66
Ferdig
Hovhannes Hovhannisyan
Hayastan MMA Academy
Seier på submission - 04:51
Ruslan Karbashyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-62
Ferdig
HARUTYUN BAGHDASARYAN
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Anzor Basnukaev Brasa (Felipe Costa) Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Day 1)
1-65
Ferdig
Abolfazl Esmaeeili Gholeh Zo
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Hossein Sabaghi ANTAEUS BJJ Seier på submission - 01:57