Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's NO-GI / Brown / Professional / 85KG
(Day 2)
2-28
Ferdig
Ali Akbarpour
ANTAEUS BJJ
Seier på submission - 04:58
Ali Hassanpour Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / Purple / Professional / 120KG
(Day 2)
3-27
Ferdig
Dimitrii Samartsidis
Strela Team
Artur Zaqaryan Hayastan MMA Academy Seier med poeng - 05:00
Women's NO-GI / Blue / Amateur / 55KG
(Day 2)
1-26
Ferdig
Anastasiia Novikova
Grapple St.
Seier på submission - 01:11
Fatemeh Fathalian Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 2)
3-29
Ferdig
Ilyas Mingalimov
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Aleko Kvrivishvili Grapple St. Seier på submission - 01:43
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 2)
3-31
Ferdig
Samvel Beglaryan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Seier med poeng - 05:00
Tigran Hakobyan Rio Grappling Club
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 2)
1-29
Ferdig
Dmytro Shcherban
Legion Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 03:06
Ruslan Karbashyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 2)
1-30
Ferdig
Hovhannes Hovhannisyan
Hayastan MMA Academy
Seier med poeng - 05:00
Morteza Salkhorde Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 2)
2-32
Ferdig
Razmik Misakyan
Hayastan MMA Academy
Anan Ananyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Seier med poeng - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 2)
3-30
Ferdig
Mojtaba Nasiri
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Seier med poeng - 05:00
Aleko Kvrivishvili Grapple St.
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 2)
Ferdig
Avetis Avetisyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Seier på Walkover
MOHAMMAD JAVAD KAYEDGAP Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
1-33
Ferdig
Mohamad Mobarak
IRANJIUJITSU
Seier med poeng - 05:00
Vahid Asghari Sheikhi ANTAEUS BJJ
Men's NO-GI / Brown / Professional / 85KG
(Day 2)
2-29
Ferdig
Khachatur Tamaryan
Legacy Jiu-Jitsu
Ali Akbarpour ANTAEUS BJJ Seier med poeng - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 2)
Ferdig
Abdullah Aljunaibi
Abu Dhabi Police Academy
Spartak Mikayelyan Rio Grappling Club Seier på Walkover
Men's NO-GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 2)
Ferdig
Razmik Misakyan
Hayastan MMA Academy
Seier på Walkover
Abdullah Aljunaibi Abu Dhabi Police Academy
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 2)
1-31
Ferdig
Ruslan Karbashyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Morteza Salkhorde Arte Suave Academy / GFTeam Iran Seier med poeng - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 2)
3-32
Ferdig
Aram Avagyan
Hayastan MMA Academy
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:54
Artur Elzhanov Grapple St.
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 2)
3-33
Ferdig
Mojtaba Nasiri
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Seier med poeng - 05:00
Samvel Beglaryan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
1-34
Ferdig
Seyedali Rasoulzadehhosseini
021 Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 00:56
Vahid Asghari Sheikhi ANTAEUS BJJ
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 2)
3-34
Ferdig
Avetis Avetisyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Aram Avagyan Hayastan MMA Academy Seier med poeng - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Day 2)
1-36
Ferdig
Sargis Ghukasyan
Hayastan MMA Academy
Seier på submission - 02:07
Ali Mohammadi Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 2)
2-35
Ferdig
Ahmad Dadian
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Sevak Mardirosian Legacy Jiu-Jitsu Armenia Seier på submission - 04:49
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 2)
Ferdig
Amirhosein Gholizadehazari
IRANJIUJITSU
Seier på Walkover
Mohammad Abedimavaremkolaei Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 2)
1-32
Ferdig
Dmytro Shcherban
Legion Brazilian Jiu Jitsu
Hovhannes Hovhannisyan Hayastan MMA Academy Seier på submission - 04:17
Men's NO-GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 2)
2-33
Ferdig
Anan Ananyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Spartak Mikayelyan Rio Grappling Club Seier med poeng - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 120KG
(Day 2)
3-37
Ferdig
Yauheni Pankratovich
Grapple St.
Seier med poeng - 05:00
Arian Mohammadi Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
1-35
Ferdig
Mohamad Mobarak
IRANJIUJITSU
Seyedali Rasoulzadehhosseini 021 Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 2)
3-35
Ferdig
Samvel Beglaryan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Seier på submission - 02:02
Avetis Avetisyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Day 2)
1-37
Ferdig
Zach Pleming
Grapple St.
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:13
Ali Mohammadi Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 120KG
(Day 2)
3-38
Ferdig
Iman Nik Eghbal
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Seier med poeng - 05:00
Arian Mohammadi Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 2)
2-34
Ferdig
Hrachya Hakobyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Amirhosein Gholizadehazari IRANJIUJITSU Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Men's NO-GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 2)
1-39
Ferdig
Mohammad Firouzabadi
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Ahmad Payab IRANJIUJITSU Seier på submission - 03:09
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Day 2)
1-40
Ferdig
Daryoush Khanlari
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Seier på submission - 03:53
Tigran Piliposyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia