Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
2-5
Ferdig
Clement Bergeron
Seier på submission - 00:28
Tevaiarii Peralta Tahitian Top Team
Boys Gi / Infant / Grey-Yellow / 38KG
(Saturday 24:th Feb)
1-10
Ferdig
Alexander Soltes
Alliance
Seier med poeng - 03:00
Sean Clinton Jiu-Jitsu For Life Team
Boys Gi / Junior / Yellow-Orange/Green / 41KG
(Saturday 24:th Feb)
3-8
Ferdig
Braeden Dunbar
Jiu-Jitsu For Life Team
Mark Bistoyong ATOS Seier med poeng - 03:00
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday 24:th Feb)
2-3
Ferdig
Badral Erdenebileg
Body Of Four Team
Seier på submission - 00:36
Chris Pacheco Body Of Four Team
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-7
Ferdig
Garrett Allen
Body Of Four Team
Sofian Elkeurti Carlson Gracie Toronto / Team Ascension Seier med poeng - 05:00
Girls Gi / Infant / Yellow / 40KG
(Saturday 24:th Feb)
1-13
Ferdig
Breanna Linnenbank
Brasa Cta
Sapphire Lalonde Jiu-Jitsu For Life Team Seier med poeng - 03:00
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
4-4
Ferdig
Julien Soulliere
Jiu-Jitsu For Life Team
David Laslo Gracie Barra Niagara / Evolve Mma Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Girls Gi / Teen-Junior / Grey / 57KG
(Saturday 24:th Feb)
4-2
Ferdig
Unknown User
Toronto Top Team
Emily Simoes Jiu-Jitsu For Life Team Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
2-6
Ferdig
Daniel Stephens
Toronto Top Team
Iulian Ursu Gracie Humaita Woodbridge Seier med poeng - 05:00
Female Gi / White / Adult / 70KG
(Saturday 24:th Feb)
3-12
Ferdig
Taisley Isaac
Openmat Mma
Seier med poeng - 05:00
Rachel Glover Jiu-Jitsu For Life Team
Boys Gi / Infant / Grey / 34KG
(Saturday 24:th Feb)
1-8
Ferdig
Aaharen Piranavan
Mamute Martial Arts Academy
Demetrios Margou Carlson Gracie Toronto / Team Ascension Seier med poeng - 03:00
Female Gi / Blue / Adult / 90KG
(Saturday 24:th Feb)
4-10
Ferdig
Jocelyn Johnson
Jiu-Jitsu For Life Team
Katherine Anne St-Louis Revolution Bjj Seier på submission - 00:14
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
4-6
Ferdig
David Laslo
Gracie Barra Niagara / Evolve Mma
Seier med poeng - 05:00
Stephen Ho Jiu-Jitsu For Life Team
Boys Gi / Infant / Grey-Yellow / 38KG
(Saturday 24:th Feb)
1-11
Ferdig
Diego Ribeiro
Jiu-Jitsu For Life Team
Sean Clinton Jiu-Jitsu For Life Team Seier med poeng
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday 24:th Feb)
2-4
Ferdig
Isaiah Foley
Evolution BJJ
Seier med poeng - 05:00
Badral Erdenebileg Body Of Four Team
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Saturday 24:th Feb)
3-11
Ferdig
Cheryl Koval
Jiu-Jitsu For Life Team
Annie Le Openmat Mma Seier på submission - 04:39
Boys Gi / Teen / Yellow-Orange/Green / 62KG
(Saturday 24:th Feb)
5-4
Ferdig
Ethan York
Bjj Coach Intl Association
Seier med poeng - 03:00
Max Diprose Gringo Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-10
Ferdig
Kristopher Allard
Jiu-Jitsu For Life Team
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Marcus Christie Gringo Jiu Jitsu
Girls Gi / Infant / White-Grey / 32KG
(Saturday 24:th Feb)
1-4
Ferdig
Adsaya Piranavan
Mamute Martial Arts Academy
Seier med poeng - 03:00
Gabrielle La Bercasio ATOS
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-8
Ferdig
Harrison Fenn
Body Of Four Team
Garrett Allen Body Of Four Team Seier med poeng - 05:00
Boys Gi / Junior / Yellow-Orange/Green / 41KG
(Saturday 24:th Feb)
3-9
Ferdig
Ryan Hamilton
Alliance
Seier på submission - 00:39
Mark Bistoyong ATOS
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Saturday 24:th Feb)
2-7
Ferdig
Lucas Caldeira
Jiu-Jitsu For Life Team
James Vanbolhuis Jiu-Jitsu For Life Team Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Juvenile Gi Female / Blue / 57KG
(Saturday 24:th Feb)
2-8
Ferdig
Alina Fragomeli
Renzo Gracie Academy Ottawa
Miranda Marania Mamute Martial Arts Academy Seier med poeng - 04:00
Girls Gi / Infant / Grey / 48KG
(Saturday 24:th Feb)
1-14
Ferdig
Brook Linnenbank
Brasa Cta
Seier på submission - 02:07
Emma Wilkins Jiu-Jitsu For Life Team
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-12
Ferdig
Brett Masse
Ribeiro Jiu Jitsu
Unknown User Gringo Jiu Jitsu Seier på submission - 01:34
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-11
Ferdig
Tommy Landry
H2O Mma
Seier med poeng - 05:00
Ting Lai Clockwork
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday 24:th Feb)
2-9
Ferdig
Savion Maranon
Hoboken Jiu Jitsu
Rayne Lalonde Jiu-Jitsu For Life Team Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Infant / Yellow / 46KG
(Saturday 24:th Feb)
1-15
Ferdig
Braedon Shaw
Gracie Barra Niagara / Evolve Mma
Seier på submission - 00:34
Carlos Rodriguez ATOS
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Saturday 24:th Feb)
2-12
Ferdig
Mariah Dickson
Jiu-Jitsu For Life Team
Sarah Elisabeth Thackray Alliance Seier på submission - 02:26
Boys Gi / Infant / Grey-Yellow / 38KG
(Saturday 24:th Feb)
1-12
Ferdig
Noah Dockery
Soca Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:30
Alexander Soltes Alliance
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-9
Ferdig
Sofian Elkeurti
Carlson Gracie Toronto / Team Ascension
Seier med poeng - 05:00
Garrett Allen Body Of Four Team
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-13
Ferdig
Kristopher Allard
Jiu-Jitsu For Life Team
Seier på submission - 02:45
Tommy Landry H2O Mma