Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
2-5
Färdig
Clement Bergeron
Vann på Submission - 00:28
Tevaiarii Peralta Tahitian Top Team
Boys Gi / Infant / Grey-Yellow / 38KG
(Saturday 24:th Feb)
1-10
Färdig
Alexander Soltes
Alliance
Vann på poäng - 03:00
Sean Clinton Jiu-Jitsu For Life Team
Boys Gi / Junior / Yellow-Orange/Green / 41KG
(Saturday 24:th Feb)
3-8
Färdig
Braeden Dunbar
Jiu-Jitsu For Life Team
Mark Bistoyong ATOS Vann på poäng - 03:00
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday 24:th Feb)
2-3
Färdig
Badral Erdenebileg
Body Of Four Team
Vann på Submission - 00:36
Chris Pacheco Body Of Four Team
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-7
Färdig
Garrett Allen
Body Of Four Team
Sofian Elkeurti Carlson Gracie Toronto / Team Ascension Vann på poäng - 05:00
Girls Gi / Infant / Yellow / 40KG
(Saturday 24:th Feb)
1-13
Färdig
Breanna Linnenbank
Brasa Cta
Sapphire Lalonde Jiu-Jitsu For Life Team Vann på poäng - 03:00
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
4-4
Färdig
Julien Soulliere
Jiu-Jitsu For Life Team
David Laslo Gracie Barra Niagara / Evolve Mma Vann via diskvalificering
Girls Gi / Teen-Junior / Grey / 57KG
(Saturday 24:th Feb)
4-2
Färdig
Unknown User
Toronto Top Team
Emily Simoes Jiu-Jitsu For Life Team Vann via diskvalificering
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
2-6
Färdig
Daniel Stephens
Toronto Top Team
Iulian Ursu Gracie Humaita Woodbridge Vann på poäng - 05:00
Female Gi / White / Adult / 70KG
(Saturday 24:th Feb)
3-12
Färdig
Taisley Isaac
Openmat Mma
Vann på poäng - 05:00
Rachel Glover Jiu-Jitsu For Life Team
Boys Gi / Infant / Grey / 34KG
(Saturday 24:th Feb)
1-8
Färdig
Aaharen Piranavan
Mamute Martial Arts Academy
Demetrios Margou Carlson Gracie Toronto / Team Ascension Vann på poäng - 03:00
Female Gi / Blue / Adult / 90KG
(Saturday 24:th Feb)
4-10
Färdig
Jocelyn Johnson
Jiu-Jitsu For Life Team
Katherine Anne St-Louis Revolution Bjj Vann på Submission - 00:14
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
4-6
Färdig
David Laslo
Gracie Barra Niagara / Evolve Mma
Vann på poäng - 05:00
Stephen Ho Jiu-Jitsu For Life Team
Boys Gi / Infant / Grey-Yellow / 38KG
(Saturday 24:th Feb)
1-11
Färdig
Diego Ribeiro
Jiu-Jitsu For Life Team
Sean Clinton Jiu-Jitsu For Life Team Vann på poäng
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday 24:th Feb)
2-4
Färdig
Isaiah Foley
Evolution BJJ
Vann på poäng - 05:00
Badral Erdenebileg Body Of Four Team
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Saturday 24:th Feb)
3-11
Färdig
Cheryl Koval
Jiu-Jitsu For Life Team
Annie Le Openmat Mma Vann på Submission - 04:39
Boys Gi / Teen / Yellow-Orange/Green / 62KG
(Saturday 24:th Feb)
5-4
Färdig
Ethan York
Bjj Coach Intl Association
Vann på poäng - 03:00
Max Diprose Gringo Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-10
Färdig
Kristopher Allard
Jiu-Jitsu For Life Team
Vann via diskvalificering
Marcus Christie Gringo Jiu Jitsu
Girls Gi / Infant / White-Grey / 32KG
(Saturday 24:th Feb)
1-4
Färdig
Adsaya Piranavan
Mamute Martial Arts Academy
Vann på poäng - 03:00
Gabrielle La Bercasio ATOS
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-8
Färdig
Harrison Fenn
Body Of Four Team
Garrett Allen Body Of Four Team Vann på poäng - 05:00
Boys Gi / Junior / Yellow-Orange/Green / 41KG
(Saturday 24:th Feb)
3-9
Färdig
Ryan Hamilton
Alliance
Vann på Submission - 00:39
Mark Bistoyong ATOS
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Saturday 24:th Feb)
2-7
Färdig
Lucas Caldeira
Jiu-Jitsu For Life Team
James Vanbolhuis Jiu-Jitsu For Life Team Vann via diskvalificering
Juvenile Gi Female / Blue / 57KG
(Saturday 24:th Feb)
2-8
Färdig
Alina Fragomeli
Renzo Gracie Academy Ottawa
Miranda Marania Mamute Martial Arts Academy Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / Infant / Grey / 48KG
(Saturday 24:th Feb)
1-14
Färdig
Brook Linnenbank
Brasa Cta
Vann på Submission - 02:07
Emma Wilkins Jiu-Jitsu For Life Team
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-12
Färdig
Brett Masse
Ribeiro Jiu Jitsu
Unknown User Gringo Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:34
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-11
Färdig
Tommy Landry
H2O Mma
Vann på poäng - 05:00
Ting Lai Clockwork
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday 24:th Feb)
2-9
Färdig
Savion Maranon
Hoboken Jiu Jitsu
Rayne Lalonde Jiu-Jitsu For Life Team Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Infant / Yellow / 46KG
(Saturday 24:th Feb)
1-15
Färdig
Braedon Shaw
Gracie Barra Niagara / Evolve Mma
Vann på Submission - 00:34
Carlos Rodriguez ATOS
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Saturday 24:th Feb)
2-12
Färdig
Mariah Dickson
Jiu-Jitsu For Life Team
Sarah Elisabeth Thackray Alliance Vann på Submission - 02:26
Boys Gi / Infant / Grey-Yellow / 38KG
(Saturday 24:th Feb)
1-12
Färdig
Noah Dockery
Soca Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 02:30
Alexander Soltes Alliance
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-9
Färdig
Sofian Elkeurti
Carlson Gracie Toronto / Team Ascension
Vann på poäng - 05:00
Garrett Allen Body Of Four Team
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-13
Färdig
Kristopher Allard
Jiu-Jitsu For Life Team
Vann på Submission - 02:45
Tommy Landry H2O Mma