Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
2-5
Završeno
Clement Bergeron
Pobedio Završnicom - 00:28
Tevaiarii Peralta Tahitian Top Team
Boys Gi / Infant / Grey-Yellow / 38KG
(Saturday 24:th Feb)
1-10
Završeno
Alexander Soltes
Alliance
Pobeda po poenima - 03:00
Sean Clinton Jiu-Jitsu For Life Team
Boys Gi / Junior / Yellow-Orange/Green / 41KG
(Saturday 24:th Feb)
3-8
Završeno
Braeden Dunbar
Jiu-Jitsu For Life Team
Mark Bistoyong ATOS Pobeda po poenima - 03:00
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday 24:th Feb)
2-3
Završeno
Badral Erdenebileg
Body Of Four Team
Pobedio Završnicom - 00:36
Chris Pacheco Body Of Four Team
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-7
Završeno
Garrett Allen
Body Of Four Team
Sofian Elkeurti Carlson Gracie Toronto / Team Ascension Pobeda po poenima - 05:00
Girls Gi / Infant / Yellow / 40KG
(Saturday 24:th Feb)
1-13
Završeno
Breanna Linnenbank
Brasa Cta
Sapphire Lalonde Jiu-Jitsu For Life Team Pobeda po poenima - 03:00
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
4-4
Završeno
Julien Soulliere
Jiu-Jitsu For Life Team
David Laslo Gracie Barra Niagara / Evolve Mma Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Girls Gi / Teen-Junior / Grey / 57KG
(Saturday 24:th Feb)
4-2
Završeno
Unknown User
Toronto Top Team
Emily Simoes Jiu-Jitsu For Life Team Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
2-6
Završeno
Daniel Stephens
Toronto Top Team
Iulian Ursu Gracie Humaita Woodbridge Pobeda po poenima - 05:00
Female Gi / White / Adult / 70KG
(Saturday 24:th Feb)
3-12
Završeno
Taisley Isaac
Openmat Mma
Pobeda po poenima - 05:00
Rachel Glover Jiu-Jitsu For Life Team
Boys Gi / Infant / Grey / 34KG
(Saturday 24:th Feb)
1-8
Završeno
Aaharen Piranavan
Mamute Martial Arts Academy
Demetrios Margou Carlson Gracie Toronto / Team Ascension Pobeda po poenima - 03:00
Female Gi / Blue / Adult / 90KG
(Saturday 24:th Feb)
4-10
Završeno
Jocelyn Johnson
Jiu-Jitsu For Life Team
Katherine Anne St-Louis Revolution Bjj Pobedio Završnicom - 00:14
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
4-6
Završeno
David Laslo
Gracie Barra Niagara / Evolve Mma
Pobeda po poenima - 05:00
Stephen Ho Jiu-Jitsu For Life Team
Boys Gi / Infant / Grey-Yellow / 38KG
(Saturday 24:th Feb)
1-11
Završeno
Diego Ribeiro
Jiu-Jitsu For Life Team
Sean Clinton Jiu-Jitsu For Life Team Pobeda po poenima
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday 24:th Feb)
2-4
Završeno
Isaiah Foley
Evolution BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Badral Erdenebileg Body Of Four Team
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Saturday 24:th Feb)
3-11
Završeno
Cheryl Koval
Jiu-Jitsu For Life Team
Annie Le Openmat Mma Pobedio Završnicom - 04:39
Boys Gi / Teen / Yellow-Orange/Green / 62KG
(Saturday 24:th Feb)
5-4
Završeno
Ethan York
Bjj Coach Intl Association
Pobeda po poenima - 03:00
Max Diprose Gringo Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-10
Završeno
Kristopher Allard
Jiu-Jitsu For Life Team
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Marcus Christie Gringo Jiu Jitsu
Girls Gi / Infant / White-Grey / 32KG
(Saturday 24:th Feb)
1-4
Završeno
Adsaya Piranavan
Mamute Martial Arts Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Gabrielle La Bercasio ATOS
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-8
Završeno
Harrison Fenn
Body Of Four Team
Garrett Allen Body Of Four Team Pobeda po poenima - 05:00
Boys Gi / Junior / Yellow-Orange/Green / 41KG
(Saturday 24:th Feb)
3-9
Završeno
Ryan Hamilton
Alliance
Pobedio Završnicom - 00:39
Mark Bistoyong ATOS
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Saturday 24:th Feb)
2-7
Završeno
Lucas Caldeira
Jiu-Jitsu For Life Team
James Vanbolhuis Jiu-Jitsu For Life Team Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Juvenile Gi Female / Blue / 57KG
(Saturday 24:th Feb)
2-8
Završeno
Alina Fragomeli
Renzo Gracie Academy Ottawa
Miranda Marania Mamute Martial Arts Academy Pobeda po poenima - 04:00
Girls Gi / Infant / Grey / 48KG
(Saturday 24:th Feb)
1-14
Završeno
Brook Linnenbank
Brasa Cta
Pobedio Završnicom - 02:07
Emma Wilkins Jiu-Jitsu For Life Team
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-12
Završeno
Brett Masse
Ribeiro Jiu Jitsu
Unknown User Gringo Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:34
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-11
Završeno
Tommy Landry
H2O Mma
Pobeda po poenima - 05:00
Ting Lai Clockwork
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday 24:th Feb)
2-9
Završeno
Savion Maranon
Hoboken Jiu Jitsu
Rayne Lalonde Jiu-Jitsu For Life Team Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Infant / Yellow / 46KG
(Saturday 24:th Feb)
1-15
Završeno
Braedon Shaw
Gracie Barra Niagara / Evolve Mma
Pobedio Završnicom - 00:34
Carlos Rodriguez ATOS
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Saturday 24:th Feb)
2-12
Završeno
Mariah Dickson
Jiu-Jitsu For Life Team
Sarah Elisabeth Thackray Alliance Pobedio Završnicom - 02:26
Boys Gi / Infant / Grey-Yellow / 38KG
(Saturday 24:th Feb)
1-12
Završeno
Noah Dockery
Soca Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:30
Alexander Soltes Alliance
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-9
Završeno
Sofian Elkeurti
Carlson Gracie Toronto / Team Ascension
Pobeda po poenima - 05:00
Garrett Allen Body Of Four Team
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-13
Završeno
Kristopher Allard
Jiu-Jitsu For Life Team
Pobedio Završnicom - 02:45
Tommy Landry H2O Mma