Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female / Adult / Brown Black / 90KG
(Sunday)
3 (TV)34
Gotowy
DANIELA MARTINS
Sul Jiu Jitsu
Francisca Floras Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty - 06:00
Male / Master 2 / White / 85KG
(Sunday)
1-42
Gotowy
JOAO DELFINO
Sul Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
CLAUDINEI MACHADO AS TEAM
Female / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
4-30
Gotowy
JAINE FRAGOSO
Ja Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Veronika Fedotova CLJJ
Male / Master 1 / Blue / 69KG
(Sunday)
5-45
Gotowy
CLAUDIO COLE
Garra Team
Douglas Pinto Academia Mestre Julio Secco Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Purple / 94KG
(Sunday)
2-51
Gotowy
Felipe Nicolodi
Jo R1 Jiu-jitsu Cruz Alta
Roberto Junior Sul Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / White / 85KG
(Sunday)
6-41
Gotowy
Matheus Gomes
Alliance Mario Reis
Wygrana na punkty - 05:00
William Motta CECONI/KMKZ
Male / Master 1 / White / 110KG
(Sunday)
1-47
Gotowy
Roger Amaral
ALEX TCHAKA E MICHEL MAIA BRAZILIAN JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Ismael Ramos Ffteam
Male / Master 3 / Black / 85KG
(Sunday)
4-38
Gotowy
MARCELO PERES
Mario Sperry Jiu-jitsu/br
ALEX SANTOS ALEX TCHAKA E MICHEL MAIA BRAZILIAN JIU-JITSU Wygrana na punkty
Male / Adult / White / 77KG
(Sunday)
6-43
Gotowy
Samuel Reis
Edmilson Conceicao Jj
Wygrana na punkty - 05:00
Bruno Silva Equipe A
Female / Adult / White / 70KG
(Sunday)
7-43
Gotowy
PATRICIA MELO
Alliance Mario Reis
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Tatiana Araujo Sul Jiu Jitsu
Female / Adult / Brown Black / 90KG
(Sunday)
3 (TV)35
Gotowy
Joana Serafim
Gracie Barra
Caroline De Lazzer Uaejj Team - Abu Dhabi Training Center Wygrana na punkty - 06:00
Male / Master 1 / Blue / 85KG
(Sunday)
5-31
Gotowy
Diego Schneider
Sul Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Rafael Santos DRILL BJJ SCHOOL
Female / Adult / White / 70KG
(Sunday)
7-41
Gotowy
Cristina Vieira
Ramos Brotherhood Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Anelise Umpierre MESTRE JULIO SECCO
Male / Master 1 / Purple / 85KG
(Sunday)
2-45
Gotowy
Diego Stecker
Ja Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Felipe Pohlmann BRIGADEIRO BJJ
Male / Master 1 / White / 85KG
(Sunday)
1-53
Gotowy
Carlos Silva
Ramos Brotherhood Brazilian Jiu Jitsu
Guilherme Dambros Ffteam Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Blue / 77KG
(Sunday)
5-36
Gotowy
Leo Borges
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Douglas Silva Gracie Barra
Male / Master 3 / Black / 94KG
(Sunday)
4-40
Gotowy
Jose Zimmermann
Psico Fight Team
Marcelo Ghelfi DRILL BJJ SCHOOL Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:58
Female / Adult / White / 90KG
(Sunday)
7-46
Gotowy
Cecilia Rodriguez
Ratao Jiu Jitsu internacional
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Gloria Regina Ffteam
Male / Master 1 / Blue / 85KG
(Sunday)
5-30
Gotowy
Thiago Lemos
New School Loyal Brothers Bjj
Laerte Silva Alliance Mario Reis Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male / Master 1 / Purple / 94KG
(Sunday)
2-49
Gotowy
Felipe Santos
Bufalo Team
Carlos Bach Sul Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Black / 85KG
(Sunday)
3 (TV)28
Gotowy
Fernando Rodrigues
Ja Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Deivid Alves Alliance Mario Reis
Male / Adult / White / 77KG
(Sunday)
6-44
Gotowy
Leonardo Oliveira
Sul Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Luiz Amboni Rilion Gracie
Male / Adult / White / 69KG
(Sunday)
7-34
Gotowy
Leonardo Brum
Eabjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Leandro Santos Sul Jiu Jitsu
Male / Adult / White / 85KG
(Sunday)
6-40
Gotowy
Alexandre Junior
BRIGADEIRO BJJ
Joao Ribeiro Sul Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Male / Master 1 / White / 110KG
(Sunday)
1-48
Gotowy
Wilian Teixeira
Alex Silva Jj
Matheus Viveiros Sul Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi Open / Black / Master 1 / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
Gotowy
Jhonatan Cardoso
Gracie Gym
Eduardo Silva Alliance Mario Reis Wygrana walkowerem
Male Gi Open / Black / Master 1 / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
Gotowy
Fabio Pulita
Alliance Mario Reis
Wygrana walkowerem
Jhonatan Cardoso Gracie Gym
Male / Master 1 / Blue / 77KG
(Sunday)
5-37
Gotowy
Diogo Ricaldi
ALEX TCHAKA E MICHEL MAIA BRAZILIAN JIU-JITSU
Joilson Costa Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 3 / Black / 110KG
(Sunday)
4-41
Gotowy
Edison Neubert
Guetho Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Geberson Fernandes Scorpyon Jiu Jitsu
Male / Master 2 / Purple / 94KG
(Sunday)
2-54
Gotowy
Leandro Ribas
MESTRE JULIO SECCO
Wygrana na punkty - 05:00
ROSSANO PEREIRA Ja Jiu Jitsu
Male / Adult / White / 69KG
(Sunday)
7-37
Gotowy
Joao Ramos
Eabjj
Luis Santos ATOS Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:18
Male Gi Open / Black / Master 1 / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
3 (TV)37
Gotowy
Felipe Silva
Scorpyon Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Rafael Oliveira Guetho Jiu Jitsu