Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
4-33
Gotowy
JAINE FRAGOSO
Ja Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Karine Viegas Union Jiu Jitsu Ct
Male / Master 2 / White / 85KG
(Sunday)
1-45
Gotowy
Jackson Pianezzer
The Match Champ
PETER LUZ ALEX TCHAKA E MICHEL MAIA BRAZILIAN JIU-JITSU Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi Open / Purple / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
7-52
Gotowy
Gabriel Dias
Renan Rocha Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Flavio Pacheco Alliance Mario Reis
Male / Master 4 / Purple / 110KG
(Sunday)
2-57
Gotowy
Marcelo Silva
BEHRING JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Joao Freitas ALEX TCHAKA E MICHEL MAIA BRAZILIAN JIU-JITSU
Female / Adult / White / 62KG
(Sunday)
6-54
Gotowy
Sabrina Cunha
Union Jiu Jitsu Ct
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Daiane Rancan Ja Jiu Jitsu
Male Gi Open / Brown / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
3 (TV)41
Gotowy
FERNANDO HERZ
Alliance Mario Reis
MILLER KUCHARSKI Sul Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:09
Male / Master 1 / Blue / 85KG
(Sunday)
5-32
Gotowy
Laerte Silva
Alliance Mario Reis
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Diego Schneider Sul Jiu Jitsu
Male / Master 3 / Black / 77KG
(Sunday)
4-39
Gotowy
FERNANDO FAGUNDES
Sul Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Bruno Konzen BEHRING JIU-JITSU
Male / Adult / White / 77KG
(Sunday)
6-46
Gotowy
Samuel Reis
Edmilson Conceicao Jj
Joao Junker Mario Sperry Jiu-jitsu/br Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / White / 85KG
(Sunday)
1-54
Gotowy
Guilherme Dambros
Ffteam
Edson Andrade Kaspary Team Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / White / 69KG
(Sunday)
7-39
Gotowy
SAUL VILASBOA.
Ja Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Luis Santos ATOS
Male / Master 1 / Purple / 94KG
(Sunday)
2-52
Gotowy
William Bier
Checkmat International
Felipe Nicolodi Jo R1 Jiu-jitsu Cruz Alta Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Blue / 77KG
(Sunday)
5-38
Gotowy
Douglas Silva
Gracie Barra
Diogo Ricaldi ALEX TCHAKA E MICHEL MAIA BRAZILIAN JIU-JITSU Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Blue / 94KG
(Sunday)
Gotowy
Daniel Pereira
Sul Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Antonio Junior NS Brotherhood
Female / Adult / White / 62KG
(Sunday)
6-55
Gotowy
Fernanda Martimiano
THAI BRASIL
Wygrana na punkty - 05:00
Taiane Winter Alliance Mario Reis
Male / Master 2 / Black / 77KG
(Sunday)
4-44
Gotowy
FELIPE POSADA
Guetho Jiu Jitsu
Alexsandro Silva Alliance Mario Reis Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Male Gi Open / Brown / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
3 (TV)43
Gotowy
Henrique Linde
Alliance Mario Reis
Daniel Martins Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty - 06:00
Male / Master 1 / White / 110KG
(Sunday)
1-50
Gotowy
Eduardo Medeiros
Rilion Gracie
Wygrana na punkty - 05:00
Matheus Viveiros Sul Jiu Jitsu
Male / Master 1 / Purple / 94KG
(Sunday)
2-53
Gotowy
Carlos Bach
Sul Jiu Jitsu
Roberto Junior Sul Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi Open / Purple / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
7-51
Gotowy
Lucas Soar
NS Brotherhood
Guilherme Vilhalba Alliance Mario Reis Wygrana na punkty - 06:00
Female / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
4-32
Gotowy
Veronika Fedotova
CLJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Michelle Vieira Gracie Gym
Male / Master 1 / Blue / 94KG
(Sunday)
5-43
Gotowy
Jeferson Bueno
Sul Jiu Jitsu
Rodolfo Von Der Osten Alliance Wygrana na punkty
Male Gi Open / Brown / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
3 (TV)45
Gotowy
Jeison Silva
NS Brotherhood
Lucas Rodrigues Ja Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Male / Master 1 / White / 77KG
(Sunday)
1-56
Gotowy
Bruno Santos
Yamasaki Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Rafael Oliveira Alliance Mario Reis
Female / Adult / White / 55KG
(Sunday)
6-58
Gotowy
Nathalia Rauzer
Sul Jiu Jitsu
Paloma Schilling Haubert Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Female / Adult / White / 70KG
(Sunday)
7-45
Gotowy
Graziela Marina
Garra Team
Wygrana na punkty - 05:00
PATRICIA MELO Alliance Mario Reis
Male Gi Open / Blue / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
2-59
Gotowy
Gustavo Zarichta
Alliance Mario Reis
Wygrana na punkty - 03:33
Diego Alves BRIGADEIRO BJJ
Male / Master 3 / Black / 110KG
(Sunday)
4-42
Gotowy
Sandro Dias
Renan Rocha Jiu Jitsu
Edison Neubert Guetho Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Male / Master 2 / White / 85KG
(Sunday)
1-55
Gotowy
Edson Costa
Sul Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
JOAO DELFINO Sul Jiu Jitsu
Male / Adult / White / 77KG
(Sunday)
6-49
Gotowy
Joao Junker
Mario Sperry Jiu-jitsu/br
Wygrana na punkty - 05:00
Leonardo Oliveira Sul Jiu Jitsu
Male / Master 1 / Blue / 110KG
(Sunday)
5-49
Gotowy
LUIS CAMPOS
Sul Jiu Jitsu
Leandro Nascimento The Match Champ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
Male Gi Open / Brown / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
3 (TV)40
Gotowy
Bruno Panozzo
Ja Jiu Jitsu
FABRICIO SILVA Alliance Mario Reis Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:39