Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Adult / White / 69KG
(Sunday)
7-38
Gotowy
Leonardo Brum
Eabjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Joao Ramos Eabjj
Male Gi Open / Blue / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
2-61
Gotowy
Vinicius Pereira
BEHRING JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
Yuri Arruda Equipe A
Female / Adult / White / 70KG
(Sunday)
7-44
Gotowy
Cristina Vieira
Ramos Brotherhood Brazilian Jiu Jitsu
Tatiana Araujo Sul Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / Black / 77KG
(Sunday)
4-45
Gotowy
Alexandre Custodio
Lotus Club
Wygrana na punkty - 05:00
VINICIUS PIASSAROLLO Rilion Gracie
Male / Master 1 / White / 85KG
(Sunday)
1-58
Gotowy
Miguel Moyses
Mario Sperry Jiu-jitsu/br
Joel Zdunek Sul Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Male / Adult / White / 77KG
(Sunday)
6-48
Gotowy
Samuel Reis
Edmilson Conceicao Jj
Wygrana na punkty - 05:00
Luan Silva Sul Jiu Jitsu
Male / Master 1 / Blue / 77KG
(Sunday)
5-39
Gotowy
Leo Borges
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Joilson Costa Gracie Barra
Male Gi Open / Brown / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
3 (TV)44
Gotowy
Daniel Martins
Pslpb Cicero Costha
Alexandre Maiato Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:30
Male / Master 4 / Purple / 110KG
(Sunday)
2-58
Gotowy
Marcelo Silva
BEHRING JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Joao Freitas ALEX TCHAKA E MICHEL MAIA BRAZILIAN JIU-JITSU
Male / Master 1 / White / 77KG
(Sunday)
1-57
Gotowy
MARLO BINSFELD
Ja Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:03
Leonardo Cunha Alliance Mario Reis
Male / Master 1 / Blue / 69KG
(Sunday)
5-47
Gotowy
Douglas Pinto
Academia Mestre Julio Secco
Wygrana na punkty - 05:00
CLAUDIO COLE Garra Team
Male Gi Open / Purple / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
7-53
Gotowy
Douglas Fernandes
Bonetti Bjj
DIEFERSON AGRIMPHO CECONI/KMKZ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:53
Male / Master 3 / Purple / 77KG
(Sunday)
4-47
Gotowy
Leges Furtado
MESTRE JULIO SECCO
Wygrana na punkty - 05:00
Sergio Silvs Sul Jiu Jitsu
Female / Adult / White / 62KG
(Sunday)
6-57
Gotowy
Sabrina Cunha
Union Jiu Jitsu Ct
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
Fernanda Martimiano THAI BRASIL
Male Gi Open / Blue / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
1-65
Gotowy
DAMAZIO FERREIRA
Sul Jiu Jitsu
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:10
Guilherme Rocha THAI BRASIL
Male Gi Open / Purple / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
7-54
Gotowy
GABRIEL DENTZ
Ja Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Guilherme Vilhalba Alliance Mario Reis
Male Gi Open / Brown / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
Gotowy
Daniel Martins
Pslpb Cicero Costha
Jeison Silva NS Brotherhood Wygrana walkowerem
Female / Master 1 / Blue / 62KG
(Sunday)
5-51
Gotowy
Suellen Perseguin
Pslpb Cicero Costha
Marcela Mello Blackhawk Velha Guarda Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi Open / Blue / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
1-61
Gotowy
Guilherme Freitas
Sul Jiu Jitsu
LUKAS LOPES Nova União International Wygrana walkowerem
Male Gi Open / Brown / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
3 (TV)42
Gotowy
Bruno Panozzo
Ja Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
FERNANDO HERZ Alliance Mario Reis
Male Gi Open / Blue / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
2-60
Gotowy
Gustavo Zarichta
Alliance Mario Reis
Samuel Arrieche Marra Senki Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Male / Master 1 / White / 77KG
(Sunday)
1-59
Gotowy
Rafael Oliveira
Alliance Mario Reis
Wygrana na punkty - 05:00
Leonardo Cunha Alliance Mario Reis
Female / Adult / White / 62KG
(Sunday)
6-56
Gotowy
Daiane Rancan
Ja Jiu Jitsu
Taiane Winter Alliance Mario Reis Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Male Gi Open / Purple / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
7-55
Gotowy
Gabriel Dias
Renan Rocha Jiu Jitsu
DIEFERSON AGRIMPHO CECONI/KMKZ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Male / Master 3 / Purple / 77KG
(Sunday)
Gotowy
Anderson Quadros
Team Six
Wygrana walkowerem
Sergio Silvs Sul Jiu Jitsu
Male / Master 1 / Brown / 85KG
(Sunday)
5-53
Gotowy
Vitor Amabilia
Samurai Scs
Marcel Furtado Scorpyon Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi Open / Purple / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
6-59
Gotowy
Iago Martins
Guetho Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Everaldo Oliveira Ja Jiu Jitsu
Male / Master 1 / White / 85KG
(Sunday)
1-60
Gotowy
Guilherme Dambros
Ffteam
Wygrana na punkty - 05:00
Miguel Moyses Mario Sperry Jiu-jitsu/br
Male / Master 2 / Black / 85KG
(Sunday)
4-46
Gotowy
Gregório Thomaz Acosta
Brigadeiro Brazilian Jiujitsu
Davi Junior MESTRE JULIO SECCO Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Male Gi Open / Purple / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
7-57
Gotowy
GABRIEL DENTZ
Ja Jiu Jitsu
DIEFERSON AGRIMPHO CECONI/KMKZ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Male Gi Open / Blue / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
2-62
Gotowy
Samuel Arrieche
Marra Senki Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Vinicius Pereira BEHRING JIU-JITSU
Male / Master 1 / Brown / 110KG
(Sunday)
5-54
Gotowy
Dagoberto Seelig
Rilion Gracie
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
JULIANO RODRIGUEZ Sul Jiu Jitsu