Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Infant / Yellow / 62KG
(Sunday)
1-72
Gotowy
Luan Brandao
Gracie Humaita
Wygrana na punkty - 03:00
Ricardo Bezerra Orley Lobato
Female / Adult / Purple / 95KG
(Sunday)
6-36
Gotowy
Mayara Ribeiro
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:48
Suellen Marques ASSOCIACAO MONTEIRO
Boys Gi / Teen / Orange Green / 56KG
(Sunday)
2-55
Gotowy
Akel Gustavo
Clube Pina
Jose Monteiro Vava Team Wygrana na punkty - 03:00
Male / Master 1 / Black / 85KG
(Sunday)
3-28
Gotowy
Raimundo Junior
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 05:00
Henrique Ramos Equipe 7
Male / Master 1 / Brown / 77KG
(Sunday)
7-46
Gotowy
Ricardo Freire
Equipe 7
Hermes Neto KRATOS TOP TEAM Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Infant / Yellow / 34KG
(Sunday)
1-64
Gotowy
Derick Fontenele
Whitehouse
Ricardo Amaral Whitehouse Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Juvenile female / Juvenile / Blue / 52KG
(Sunday)
4-71
Gotowy
Yasmim Costa
Whitehouse
Gilvana Barroso ASSOCIACAO MONTEIRO Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Infant / Yellow / 34KG
(Sunday)
1-61
Gotowy
Marcelo Torres
Nova União International
Wygrana na punkty - 03:00
Aleff Souza Whitehouse
Boys Gi / Teen / Orange Green / 56KG
(Sunday)
2-57
Gotowy
Wesley Pereira
Ct Zion Brazilian Jiu-jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Thiago Santos Equipe 7
Male / Master 1 / Brown / 85KG
(Sunday)
6-41
Gotowy
Diego Santos
Ronnie Melo Jiu-jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Jose Vacaro ASSOCIACAO MONTEIRO
Male / Master 1 / Blue / 69KG
(Sunday)
3-49
Gotowy
LUAN SILVA
Brazilian AJ jiujitsu
Leonardo Moraes CARLOS HOLANDA BRAZILIAN JIU-JITSU Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
7-20
Gotowy
Joao Lima
Alliance
Johan Jesus CARLOS HOLANDA BRAZILIAN JIU-JITSU Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Black / 120KG
(Sunday)
5-49
Gotowy
Arisson Carneiro
Gfteam
Maik Matos NABIL JIUJITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Male / Master 1 / Purple / 77KG
(Sunday)
4-45
Gotowy
RAFAEL MACHADO
Kimura
Arnaldo Junior Atitude Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Boys Gi / Infant / Yellow / 42KG
(Sunday)
1-65
Gotowy
Rhuan Alencar
Denis Wester
Samuel Torres ASSOCIACAO MONTEIRO Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Boys Gi / Teen / Orange Green / 56KG
(Sunday)
2-56
Gotowy
Jander Lopes
KRATOS TOP TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Kaua Pinto Chiquinho Top Team
Female / Adult / Purple / 62KG
(Sunday)
Gotowy
Maria Santos
NABIL JIUJITSU
Wygrana walkowerem
Joana Quintelo NABIL JIUJITSU
Boys Gi / Infant / Yellow / 50KG
(Sunday)
1-67
Gotowy
Ewerton Junior
ASSOCIACAO MONTEIRO
Alessandro Lima ASSOCIACAO MONTEIRO Wygrana na punkty - 03:00
Male / Master 1 / Purple / 77KG
(Sunday)
4-46
Gotowy
Israel Nascimento
Atitude Jiu Jitsu
Adenilson Ribeiro Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Teen / Orange Green / 56KG
(Sunday)
2-58
Gotowy
Igor Andrade
OMAR SALUM
Luiz Silva Alliance Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Boys Gi / Infant / Yellow / 42KG
(Sunday)
1-68
Gotowy
Paulo Silva
Nova União International
Karllos Oliveira Whitehouse Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Male / Master 1 / Brown / 77KG
(Sunday)
7-48
Gotowy
Eduardo Santos
CARLOS HOLANDA BRAZILIAN JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Erlilson Rodrigues CARLOS HOLANDA BRAZILIAN JIU-JITSU
Female / Adult / Blue / 55KG
(Sunday)
3-43
Gotowy
Natalia Guedes
CARLOS HOLANDA BRAZILIAN JIU-JITSU
Luiza Dantas Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Junior / Orange Green / 37KG
(Sunday)
2-63
Gotowy
Yago Baia
Denis Wester
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Carlos Pereira Equipe 7
Boys Gi / Junior / Orange Green / 37KG
(Sunday)
2-64
Gotowy
Isaque Lima
Whitehouse
Wygrana na punkty - 03:00
Adriano Sousa Gfteam
Male / Master 1 / Purple / 85KG
(Sunday)
4-50
Gotowy
Kleber Lima
Gracie Barra
Antonio Oliveira DAILSON PINHEIRO DE JJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:10
Boys Gi / Infant / Orange / 34KG
(Sunday)
1-69
Gotowy
Maik Almeida
Anibal Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Max Bernardes Denis Wester
Female / Adult / Purple / 55KG
(Sunday)
7-37
Gotowy
Camila Barbosa
Clube Pina
Karina Carvalho Norte Gold Team - Ngt Wygrana na punkty - 06:00
Female / Adult / Blue / 55KG
(Sunday)
3-44
Gotowy
Brida Silva
Vava Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:41
Andriele Carvalho Nova União International
Male / Adult / Black / 69KG
(Sunday)
5-40
Gotowy
Luiz Fernando Costa Vieira
Carlos Holanda International Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Alexssandro Sodre Clube Feijao
Male / Master 1 / Brown / 69KG
(Sunday)
6-39
Gotowy
Jose Ferreira
ASSOCIACAO MONTEIRO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Paollo Gomes MASCARENHAS TEAM
Boys Gi / Infant / Yellow / 62KG
(Sunday)
1-71
Gotowy
Henry Ferreira
ASSOCIACAO MONTEIRO
Luiz Hipolito Ct Zion Brazilian Jiu-jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54