Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
3-31
Gotowy
Shijirbaatar Sarangerel
Dornogovi jiu jitsu
Otgonbaatar Galsanpuntsag Bayalag club Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Female Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
Gotowy
Mongoljin Ganbaatar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Erdenezul Davaasuren Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-36
Gotowy
Tsogtjargal Khunbish
ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Buyantugs Purev Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 120KG
(Saturday)
3-29
Gotowy
Khurelbaatar Eldev-Ochir
Monde Bjj
Itgel Khosbayar Monde Bjj Wygrana na punkty - 01:04
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-35
Gotowy
Batmunkh Odsuren
Monde Bjj
Enkherdene Dolgorjav Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Male Gi / White / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-32
Gotowy
Khurelchuluu Bayanchuluu
Dornogovi jiu jitsu
Munkhbat Choijamba Arkhangai aimag Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
1-39
Gotowy
Altantulkhuur Khurts-Od
Temuujin Dojo
Wygrana na punkty - 05:00
Batjargal Baatarnyam Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
2-38
Gotowy
Badmaanyambuu Orkhontamir
Ikh Shavi dojo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Jugdernamjil Enkhbat Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 120KG
(Saturday)
3-30
Gotowy
Baatarbold Batsukh
Shine badrakh jiu jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:59
Batzorig Batkhuyag Dornogovi jiu jitsu
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-36
Gotowy
Altansukh Batjargal
Garuda Jiu Jitsu Academy
Batmunkh Odsuren Monde Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-37
Gotowy
Tuvshin Battsereg
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Buyantugs Purev Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
2-39
Gotowy
Bilguun Bayarbat
Ikh Shavi dojo
Nikolay Bogdanov Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
Gotowy
Otgonbaatar Galsanpuntsag
Bayalag club
Wygrana walkowerem
Badamsambuu Munkh-Orgil Monde Bjj
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
1-40
Gotowy
Artur Shmakov
Baikal Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Baatarkhuu Narankhuu Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
2-40
Gotowy
Badmaanyambuu Orkhontamir
Ikh Shavi dojo
Altansukh Batmunkh ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA Wygrana na punkty - 03:35
Male Gi / White / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-33
Gotowy
Munkhbat Choijamba
Arkhangai aimag
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Uurtsaikh Enkhbayar Bayangol sum
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-37
Gotowy
Jugdernamjil Tsegmid
Monde Bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Enkherdene Dolgorjav Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-34
Gotowy
Zolbayar Tseveensuren
Dornogovi jiu jitsu
Nasanbat B Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
1-41
Gotowy
Viacheslav Kudryashov
Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Bolortsogt Byambatsogt Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Saturday)
3-37
Gotowy
Munkhbaatar Yu
Dornogovi jiu jitsu
Batsuuri Oyunchimeg Arkhangai aimag Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
2-41
Gotowy
Nikolay Bogdanov
Strela Team
Erdenebayar Munkh-Erdene Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-38
Gotowy
Sukhbat Khadbaatar
Monde Bjj
Tsogtjargal Khunbish ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday)
2-43
Gotowy
Innokentii Osipov
Strela Team
Munkh Tumurtogoo Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
1-42
Gotowy
Altantulkhuur Khurts-Od
Temuujin Dojo
Wygrana na punkty - 05:00
Batkhuu Yadam Monde Bjj
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
2-42
Gotowy
Badmaanyambuu Orkhontamir
Ikh Shavi dojo
Wygrana na punkty - 05:00
Nikolay Bogdanov Strela Team
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
1-43
Gotowy
Artur Shmakov
Baikal Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Bolortsogt Byambatsogt Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-35
Gotowy
Uurtsaikh Enkhbayar
Bayangol sum
Zolbayar Tseveensuren Dornogovi jiu jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday)
2-44
Gotowy
Davaadorj Munkhtur
Ikh Shavi dojo
Wygrana na punkty - 06:00
Innokentii Osipov Strela Team
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Saturday)
1-46
Gotowy
Gantulkhuur Ariunbileg
Unique Jiu Jitsu Club
Wygrana na punkty - 06:00
Dmitriy Shikhanov Strela Team
Male Gi / White / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-36
Gotowy
Munkhbat Choijamba
Arkhangai aimag
Wygrana na punkty - 05:00
Nasanbat B Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
2-53
Gotowy
Elbegsaikhan Chinzorig
ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Gennadii Nizamov Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
1-44
Gotowy
Batkhuu Yadam
Monde Bjj
Bolortsogt Byambatsogt Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty