Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
3-8
Gotowy
Saikhanbileg Khaliumaa
Monde Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Khongorzul Baljinnyam Shine badrakh jiu jitsu
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
1-8
Gotowy
Altanbold Ulziibayar
Dornogovi jiu jitsu
Bilal Kurbanov Baikal Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Saturday)
2-5
Gotowy
Lkhamsuren Ariunzaya
Monde Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Otgonjargal Davaadorj Shine badrakh jiu jitsu
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
3-9
Gotowy
Altangerel Bold
Govi Altai
Wygrana na punkty - 03:50
Uyanga Erdene-Ochir Ikh Shavi dojo
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday)
2-9
Gotowy
Luvsanjamts Dashdorj
Govisumber Aimag
Gansukh Samdanjamts Monde Bjj Wygrana na punkty - 01:13
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
1-9
Gotowy
Ochirjantsan Bayarkhuu
Arkhangai aimag
Temuujin Sarnai Dotood khergiin ikh surguuli(University of Internal affairs, Mongolia) Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday)
2-10
Gotowy
Enkhbayar Ganbaatar
Govisumber Aimag
Munkhsaruul Narantsogt ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
Gotowy
Khurtsbaatar Purevdelger
Monde Bjj
Wygrana walkowerem
Ankhbayar Uranchimeg Ikh Shavi dojo
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday)
2-11
Gotowy
Temuujin Oldokhbayar
ULTIMAX JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Buyanbat Purevdorj Bayankhongor aimag
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
3-10
Gotowy
Saikhanbileg Khaliumaa
Monde Bjj
Altangerel Bold Govi Altai Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday)
2-12
Gotowy
Lkhagvadorj Bavuudorj
Garuda Jiu Jitsu Academy
Gansukh Samdanjamts Monde Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:40
Male Gi / White / Adult / 56KG
(Saturday)
1-6
Gotowy
Shinekhuu B
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Idermunkh Suld Erdene Monde Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
3-11
Gotowy
Khurtsbaatar Purevdelger
Monde Bjj
Nyamsuren Batsaikhan Shine badrakh jiu jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
1-10
Gotowy
Bat-Orgil Raash
Suld Sport Khoroo
Onon Batbayar Selenge aimag Sant sum Bor devjee Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday)
2-13
Gotowy
Munkhsaruul Narantsogt
ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Wygrane przez Poddanie (submission)
Temuujin Oldokhbayar ULTIMAX JIU-JITSU
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday)
2-16
Gotowy
Choinyam Enkhbold
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Sukhbaatar Namkhai Bayankhongor aimag
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
1-11
Gotowy
Temuugee Enkhbat
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Bilal Kurbanov Baikal Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
1-12
Gotowy
Banzragch Enkhjargal
Unique Jiu Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Turbold Tumurchudur Dornogovi jiu jitsu
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday)
2-14
Gotowy
Lkhagvadorj Bavuudorj
Garuda Jiu Jitsu Academy
Temuujin Oldokhbayar ULTIMAX JIU-JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Saturday)
Gotowy
Saruulgerel B
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Wygrana walkowerem - 01:38
Nyamsuren Damdinsuren Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
1-13
Gotowy
Temuujin Sarnai
Dotood khergiin ikh surguuli(University of Internal affairs, Mongolia)
Munkh-Erdene Minjbadgar Ikh Shavi dojo Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday)
2-17
Gotowy
Sanchir Batbold
Garuda Jiu Jitsu Academy
Ganpurev Mendbayar Bayankhongor aimag Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
3-12
Gotowy
Saikhanbileg Khaliumaa
Monde Bjj
Khurtsbaatar Purevdelger Monde Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
1-14
Gotowy
Onon Batbayar
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Temuugee Enkhbat Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday)
2-18
Gotowy
Choinyam Enkhbold
Garuda Jiu Jitsu Academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:59
Jargalsaikhan Majig Ikh Shavi dojo
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Saturday)
Gotowy
Veniamin Ukhanov
Strela Team
Wygrana walkowerem
Luvsanjantsan Davaasuren Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
1-15
Gotowy
Banzragch Enkhjargal
Unique Jiu Jitsu Club
Munkh-Erdene Minjbadgar Ikh Shavi dojo Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Saturday)
3-14
Gotowy
Tsend Lkhagvamyagmar
Shine badrakh jiu jitsu
Wygrana na punkty - 04:04
Batkhuu Byambaa Sports School of Selenga, Republic of Buryatia
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday)
2-15
Gotowy
Gansukh Samdanjamts
Monde Bjj
Munkhsaruul Narantsogt ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Female Gi / White / Adult / 70KG
(Saturday)
Gotowy
Tsetsegsuren Tuvshinjargal
Dornogovi jiu jitsu
Tsend Ayush Turmunkh Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
1-16
Gotowy
Onon Batbayar
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Banzragch Enkhjargal Unique Jiu Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:55
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday)
2-19
Gotowy
Ganpurev Mendbayar
Bayankhongor aimag
Wygrana na punkty - 05:00
Altanbayar Undrakhtsetseg Ikh Shavi dojo