Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
9
Gotowy
Erdembileg Gankhuyag
Nalaikh
Wygrana na punkty - 03:00
Sumiya Munkh Orgil Ralph Gracie Mongolia
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
11
Gotowy
Tugserdem Buyantugs
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Irmuun Baatarsukh Monde Bjj
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
11
Gotowy
Munkhmandakh Galkhishig
Bayangol sum
Yaroslav Stepanov Strela Team Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
10
Gotowy
Elbegsaikhan Otgonbayar
Bayangol sum
Az-Erdene Tsogtbaatar Unique Jiu Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
12
Gotowy
Murun Tengis
Mongolian Judo academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Tuvshin Erdemsaikhan Bayangol sum
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
13
Gotowy
Erdenebileg Khurelbaatar
Sukhbaatar aimag
Temuujin Mendsaikhan Arkhangai aimag Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
12
Gotowy
Tsogtgerel Tsetsegnyam
Bayalag club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Otgonbaatar Olonbaatar Govisumber Aimag
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
11
Gotowy
Iveelt Davaajargal
Ralph Gracie Mongolia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Tsesuren Daltai Sukhbaatar aimag
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
14
Gotowy
Ilya Kalinin
Strela Team
Wygrana na punkty - 03:00
Guntsegts Manduul Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
13
Gotowy
Bat Orgil Gerelmaa
Sukhbaatar aimag
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Battulga Otgonbayar Ikh Shavi dojo
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
12
Gotowy
Nyamkhuu Enkhbat
Sukhbaatar aimag
Erdembileg Gankhuyag Nalaikh Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
14
Gotowy
Tulga Erdenebayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Bilguun Batsaikhan Dornogovi jiu jitsu
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
15
Gotowy
Munkhsanaa Batbayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Tuul Munkhsuld Ralph Gracie Mongolia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
13
Gotowy
Az-Erdene Tsogtbaatar
Unique Jiu Jitsu Club
Iveelt Davaajargal Ralph Gracie Mongolia Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
15
Gotowy
Yaroslav Stepanov
Strela Team
Wygrane przez Poddanie (submission)
Munkhtogtokh Munkhjargal Ikh Shavi dojo
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
16
Gotowy
Tsogtgerel Tsetsegnyam
Bayalag club
Bat Orgil Gerelmaa Sukhbaatar aimag Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
16
Gotowy
Enkh-Amar U
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Munkh-Erdene Delgersaikhan Ikh Shavi dojo
Boys Gi / Infant / White - Grey / 46KG
(Sunday)
16
Gotowy
Suld-Ochir Enkhtuvshin
Suld Sport Khoroo
Anand Naranbaatar Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
17
Gotowy
Tulga Erdenebayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Yaroslav Stepanov Strela Team Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
17
Gotowy
Tugserdem Buyantugs
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Murun Tengis Mongolian Judo academy
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
14
Gotowy
Nyamkhuu Enkhbat
Sukhbaatar aimag
Wygrana na punkty - 03:00
Az-Erdene Tsogtbaatar Unique Jiu Jitsu Club
Boys Gi / Infant / White / 38KG
(Sunday)
20
Gotowy
Egor Lyutaev
Strela Team
Wygrana na punkty - 03:00
Bold-erdene B Bayalag club
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
18
Gotowy
Temuujin Mendsaikhan
Arkhangai aimag
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Ilya Kalinin Strela Team
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
19
Gotowy
Tuul Munkhsuld
Ralph Gracie Mongolia
Enkh-Amar U Selenge aimag Sant sum Bor devjee Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
18
Gotowy
Tsogtgerel Tsetsegnyam
Bayalag club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Tulga Erdenebayar Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
20
Gotowy
Tugserdem Buyantugs
Garuda Jiu Jitsu Academy
Temuujin Mendsaikhan Arkhangai aimag Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White - Grey / 46KG
(Sunday)
17
Gotowy
Davaa Ochir Chingunjav
Ralph Gracie Mongolia
Wygrana na punkty - 03:00
Dorzho Balkheev Strela Team
Boys Gi / Infant / White / 38KG
(Sunday)
21
Gotowy
Egor Lyutaev
Strela Team
Chinzorig Chinbold Ralph Gracie Mongolia Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / Grey - Yellow / 34KG
(Sunday)
23
Gotowy
Gan-erdene Kh
Dayan shonkhor
Bum-erdene A Shine badrakh jiu jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Boys Gi / Infant / White - Grey / 46KG
(Sunday)
18
Gotowy
Erdemdolgion Nergui
Bayangol sum
Maidar Balchindorzhiev Strela Team Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 38KG
(Sunday)
22
Gotowy
Buyan-erdene Banzragch
Dayan shonkhor
Khos-erdene Unubold Dornogovi jiu jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
21
Gotowy
Tuul Munkhsuld
Ralph Gracie Mongolia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Tugserdem Buyantugs Garuda Jiu Jitsu Academy