Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 46KG
(Day 2)
3-140
Gotowy
Tuvshinjargal Munkhtulga
Dayan shonkhor
Mungunerdene Batsaikhan Gobi Panthera BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 2)
1-119
Gotowy
Unknown User
Magic 13
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Dashzeweg Sugar Dornod Marshall Jiu Jitsu
Girls GI / Teen / White / 57KG
(Day 2)
1-122
Gotowy
Gantigmaa Galsandorj
BB Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Nomin Erdenebaatar Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 2)
2-116
Gotowy
Naranbaatar Dorjbat
Arkhangai aimag
Batmunkh Battushig Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / White / 63KG
(Day 2)
3-136
Gotowy
Uuriintsolmon Otgonsuren
Magic 13
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Otgonchimeg Otgonbaatar Gobi Panthera BJJ
Girls GI / Teen / Yellow / 44KG
(Day 2)
3-138
Gotowy
Nomin Buyannemekh
Dayan shonkhor
Tumenjargal Gantumur Dayan shonkhor Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 46KG
(Day 2)
3-141
Gotowy
Davaadalai Bayarsaikhan
Ralph Gracie Mongolia
Ankhbayar Otgontsetseg Bayalag club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 2)
2-117
Gotowy
Munkh Ochir Bekhkhuyag
Sukhbaatar aimag
Erhembayr Enhganga Dornod Marshall Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / White / 57KG
(Day 2)
1-123
Gotowy
Maraljingoo Tumenjargal
Bayankhongor aimag
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Purevnyam Tsolmon Almighty MMA and BJJ
Girls GI / Teen / Yellow / 44KG
(Day 2)
3-139
Gotowy
Nomin Buyannemekh
Dayan shonkhor
Tumenjargal Gantumur Dayan shonkhor Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 46KG
(Day 2)
3-142
Gotowy
Botgonbaatar Amaglanbaatar
Ralph Gracie Mongolia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Mungunerdene Batsaikhan Gobi Panthera BJJ
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 2)
1-120
Gotowy
Odbayar Erdenezaya
Dayan shonkhor
Namuungerel Munkh-Orshikh Sukhbaatar aimag Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 2)
2-118
Gotowy
Altandush Orkhontuya
Thunder BJJ Academy
Lkhagva Ochir Otgonbayar Dayan shonkhor Wygrana na punkty - 03:33
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 56KG
(Day 2)
3-145
Gotowy
Erhes Odgerel
Ralph Gracie Mongolia
Wygrana na punkty - 03:00
Tuguldur Battumur Bayalag club
Girls GI / Teen / White / 57KG
(Day 2)
1-124
Gotowy
Iveelt Damdindorj
Thunder BJJ Academy
Gantigmaa Galsandorj BB Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 46KG
(Day 2)
3-143
Gotowy
Davaadalai Bayarsaikhan
Ralph Gracie Mongolia
Mungunerdene Batsaikhan Gobi Panthera BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:22
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 2)
2-119
Gotowy
Tsogtgerel Tsetsegnyam
Bayalag club
Batmunkh Battushig Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar Wygrana na punkty - 03:08
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 2)
2-120
Gotowy
Erhembayr Enhganga
Dornod Marshall Jiu Jitsu
Lkhagva Ochir Otgonbayar Dayan shonkhor Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 56KG
(Day 2)
3-146
Gotowy
Dulguun Ulziibayar
Ralph Gracie Mongolia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Shinebaatar Erdenetod Arkhangai aimag
Girls GI / Teen / White / 57KG
(Day 2)
1-125
Gotowy
Tumenjargal Mygmarjav
Thunder BJJ Academy
Maraljingoo Tumenjargal Bayankhongor aimag Wygrana na punkty - 03:28
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 56KG
(Day 2)
3-147
Gotowy
Orgil Delger
Ikh Shavi dojo
Chudurbat Battsetseg Bayankhongor aimag Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 2)
2-123
Gotowy
Bilegjargal Ichinkhoroo
Ikh Shavi dojo
Renchinbold Batbold Arkhangai aimag Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Girls GI / Teen / White - Yellow/ 68KG
(Day 2)
1-128
Gotowy
Misheel Chinbat
Dornogovi jiu jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Batkhaan Arwinhishig Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 46KG
(Day 2)
3-144
Gotowy
Ankhbayar Otgontsetseg
Bayalag club
Wygrana na punkty - 03:00
Botgonbaatar Amaglanbaatar Ralph Gracie Mongolia
Girls GI / Teen / White / 57KG
(Day 2)
1-126
Gotowy
Iveelt Damdindorj
Thunder BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Tumenjargal Mygmarjav Thunder BJJ Academy
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 2)
2-121
Gotowy
Tsogtgerel Tsetsegnyam
Bayalag club
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:43
Erhembayr Enhganga Dornod Marshall Jiu Jitsu
Girls GI / Teen / White - Yellow/ 68KG
(Day 2)
1-129
Gotowy
Baigalmaa Bayrmaa
Bayalag club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Batkhaan Arwinhishig Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 2)
2-124
Gotowy
Amarzaya Tsogtsaikhan
Dornogovi jiu jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Nyamzagd Bat Erdene Garuda Jiu Jitsu Academy
Girls GI / Teen / White / 57KG
(Day 2)
1-127
Gotowy
Gantigmaa Galsandorj
BB Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Maraljingoo Tumenjargal Bayankhongor aimag
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 56KG
(Day 2)
3-148
Gotowy
Erhes Odgerel
Ralph Gracie Mongolia
Wygrana na punkty - 03:00
Bat Orgil Gerelmaa Sukhbaatar aimag
Boys GI / Teen / White / 72KG
(Day 2)
1-131
Gotowy
Batmunkh Bat-Ulzii
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Osohbayr Oyunbold Dornod Marshall Jiu Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:30
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 2)
2-122
Gotowy
Batmunkh Battushig
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Wygrana na punkty - 03:00
Lkhagva Ochir Otgonbayar Dayan shonkhor