Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 56KG
(Day 2)
3-149
Gotowy
Dulguun Ulziibayar
Ralph Gracie Mongolia
Wygrana na punkty - 03:00
Chudurbat Battsetseg Bayankhongor aimag
Girls GI / Teen / White - Yellow/ 68KG
(Day 2)
1-130
Gotowy
Misheel Chinbat
Dornogovi jiu jitsu
Baigalmaa Bayrmaa Bayalag club Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 62KG
(Day 2)
3-152
Gotowy
Munkhdul Tuvshinjargal
BB Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Erkhembileg Uuganbayar Ikh Shavi dojo
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 2)
2-125
Gotowy
Ochir-Erdene Batchuluun
Gobi Panthera BJJ
Renchinbold Batbold Arkhangai aimag Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / White / 72KG
(Day 2)
1-132
Gotowy
Batmunkh Bat-Ulzii
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Wygrana na punkty - 00:59
Osohbayr Oyunbold Dornod Marshall Jiu Jitsu
Boys GI / Teen / White / 84KG
(Day 2)
1-134
Gotowy
Munkhkhair Munkhnaran
Thunder BJJ Academy
Erkhembilegt Duurenbilegt Bayalag club Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 56KG
(Day 2)
3-150
Gotowy
Bat Orgil Gerelmaa
Sukhbaatar aimag
Chudurbat Battsetseg Bayankhongor aimag Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 2)
2-126
Gotowy
Tuvshinbuyan Batdelger
Ikh Shavi dojo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Amarzaya Tsogtsaikhan Dornogovi jiu jitsu
Boys GI / Teen / Yellow / 50KG
(Day 2)
2-129
Gotowy
Purevbaatar Davaasambuu
Arkhangai aimag
Usukhbayr Rinchenpurev Bayalag club Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Boys GI / Teen / White / 72KG
(Day 2)
1-133
Gotowy
Batmunkh Bat-Ulzii
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Osohbayr Oyunbold Dornod Marshall Jiu Jitsu
Boys GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 62KG
(Day 2)
3-153
Gotowy
Munkh Orgil Davaatseren
Bayalag club
Erkhembileg Uuganbayar Ikh Shavi dojo Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 2)
2-127
Gotowy
Ochir-Erdene Batchuluun
Gobi Panthera BJJ
Amarzaya Tsogtsaikhan Dornogovi jiu jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Boys GI / Teen / White / 84KG
(Day 2)
1-135
Gotowy
Enkhbilguun Erdenetsogt
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Munkhkhair Munkhnaran Thunder BJJ Academy
Boys GI / Teen / Yellow / 50KG
(Day 2)
2-130
Gotowy
Uuganbayar Samdangeleg
Ralph Gracie Mongolia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Purevbaatar Davaasambuu Arkhangai aimag
Boys GI / Teen / White - Grey / 67KG
(Day 2)
3-155
Gotowy
Dagvadorj Galbadrakh
Undesnii biyiin tamiriin deed surguuli
Wygrana na punkty - 03:00
Chinguun Enkhsaikhan Thunder BJJ Academy
Boys GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 38KG
(Day 2)
2-132
Gotowy
Buuveibaatar Manlaibaatar
Govisumber Aimag
Lkhammunkhjin Buyandalai Bayankhongor aimag Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 56KG
(Day 2)
3-151
Gotowy
Erhes Odgerel
Ralph Gracie Mongolia
Dulguun Ulziibayar Ralph Gracie Mongolia Wygrana na punkty - 03:13
Boys GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 62KG
(Day 2)
3-154
Gotowy
Munkhdul Tuvshinjargal
BB Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Erkhembileg Uuganbayar Ikh Shavi dojo
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 2)
2-128
Gotowy
Renchinbold Batbold
Arkhangai aimag
Tuvshinbuyan Batdelger Ikh Shavi dojo Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / White - Yellow / 80KG
(Day 2)
1-137
Gotowy
Emujin Munkhbat
Bayalag club
Ganzorig Narantungalag Sukhbaatar aimag Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / White - Yellow / 80KG
(Day 2)
1-138
Gotowy
Huslen Jigjidsuren
Gobi Panthera BJJ
Haliun Gantsetseg Ralph Gracie Mongolia Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / White - Grey / 67KG
(Day 2)
3-156
Gotowy
Khosbayar Bayarsuren
Ikh Shavi dojo
Unenbat Burentugs Arkhangai aimag Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / White / 84KG
(Day 2)
1-136
Gotowy
Erkhembilegt Duurenbilegt
Bayalag club
Enkhbilguun Erdenetsogt Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / Yellow / 50KG
(Day 2)
2-131
Gotowy
Usukhbayr Rinchenpurev
Bayalag club
Uuganbayar Samdangeleg Ralph Gracie Mongolia Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Boys GI / Teen / White - Grey / 67KG
(Day 2)
3-157
Gotowy
Odkhuu Irmuun
Ralph Gracie Mongolia
Dagvadorj Galbadrakh Undesnii biyiin tamiriin deed surguuli Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / White - Yellow / 80KG
(Day 2)
1-139
Gotowy
Tsolmon Byamba
Ikh Shavi dojo
Ganzorig Narantungalag Sukhbaatar aimag Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 38KG
(Day 2)
2-133
Gotowy
Nyamkhuu Enkhbat
Sukhbaatar aimag
Iveelt Davaajargal Ralph Gracie Mongolia Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:15
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 2)
3-158
Gotowy
Sumiyabazar Bayarbat
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Wygrana na punkty - 03:00
Margad Enkh-erdene Magic 13
Girls GI / Teen / White - Yellow / 80KG
(Day 2)
1-140
Gotowy
Haliun Gantsetseg
Ralph Gracie Mongolia
Uurtsaikh Dorjsuren Govisumber Aimag Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Boys GI / Teen / Orange/Green / 42KG
(Day 2)
2-134
Gotowy
Enkhtegsh Batzaya
Govisumber Aimag
Wygrana na punkty - 03:00
Gerelt Od Jambaasuren Govisumber Aimag
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 84KG
(Day 2)
1-141
Gotowy
Batabayar Sukhbat
Suld Sport Khoroo
Bat-Erdene Batragchaa Ikh Shavi dojo Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Girls GI / Teen / White - Yellow / 80KG
(Day 2)
1-142
Gotowy
Tsolmon Byamba
Ikh Shavi dojo
Haliun Gantsetseg Ralph Gracie Mongolia Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29