Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Blue / Master 1 / 77KG
(Sunday)
1-52
Gotowy
Edgar Bagyan
LION ACADEMY
Andrey Kireev Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:15
Male / Brown / Adult / 94KG
(Sunday)
4-29
Gotowy
Andrey Kupreev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Luka Skoric Mladost BD Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 06:00
Male / Blue / Adult / 110KG
(Sunday)
5-32
Gotowy
Idris Aliev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Artem Petukhov Ribeiro Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-37
Gotowy
Muslim Abaev
BERKUT Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Magomed Ansarov BERKUT Jiu-Jitsu
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-40
Gotowy
Igor Burenko
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Kirill Okorochkov Ribeiro Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-51
Gotowy
Oleg Vukhan
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Daniil Muratov Icon Jiu-Jitsu Team - International
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-38
Gotowy
Arslan Gadzhiev
Bbjja
Wygrana na punkty - 06:00
Vladislav Losev Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
1-42
Gotowy
Hasan Novruzov
Azerbaijan Top Team
Wygrana na punkty - 05:00
Ruslan Mardanshin Strela Team
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-52
Gotowy
Egor Ternov
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Unknown User Lloyd Irvin M.A.
Male / Blue / Master 3 / 85KG
(Sunday)
Gotowy
Dmitriy Zhuravlev
BHJJ Russia
Artem Dolgikh Jungle BJJ Wygrana walkowerem
Male / Blue / Adult / 110KG
(Sunday)
5-33
Gotowy
Maxim Petrin -Ban'kovksy
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Agabek Ulashev Bbjja Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-41
Gotowy
Nikolay Salmin
Strela Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Georgy Goloduk Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-53
Gotowy
Aizat Kireyev
Checkmat International
Christos Skordis Gracie Barra Cyprus Wygrana na punkty - 05:00
Male / Brown / Adult / 94KG
(Sunday)
4-30
Gotowy
Georgii Emelianov
Strela Team
Marat Kurbanov Bbjja Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Male / Purple / Master 1 / 77KG
(Sunday)
3-42
Gotowy
Khasan Bairaev
BERKUT Jiu-Jitsu
Andrei Silla Stone Fight Wygrana na punkty - 05:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
Gotowy
Zelimhan Kasaev
Checkmat International
Wygrana walkowerem - 01:36
Kairatbek Gulamov Checkmat International
Male / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
1-43
Gotowy
Aleksander Boyarov
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 05:00
Vladimir Khomutov Zenith Bjj
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-42
Gotowy
Владимир Бессмельцев
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:30
Alexandr Karelin Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Blue / Master 3 / 85KG
(Sunday)
7-47
Gotowy
Andrey Chalyi
Supernova BJJ Academy
Dmitry Nebolsin Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
Gotowy
Azat Baisarinov
Kazakhstan National Team
Wygrana walkowerem - 05:00
Evgueni Zubritski Holy Family Gym
Male / Purple / Master 2 / 77KG
(Sunday)
3-45
Gotowy
Evgeny Korotkikh
Supernova BJJ Academy
Roman Below LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male / Blue / Adult / 110KG
(Sunday)
5-31
Gotowy
Anton Dmitrakov
LION ACADEMY
Tagir Galimov Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Male / Brown / Master 1 / 94KG
(Sunday)
4-34
Gotowy
Rodrigo Magalhaes
Ribeiro Jiu Jitsu
Alexander Baluk LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Male / Blue / Master 1 / 77KG
(Sunday)
1-53
Gotowy
Oleksandr Kravchenko
ATOS
Wygrana na punkty - 05:00
Anton Mikhalev Icon Jiu-Jitsu Team - International
Male / Blue / Adult / 110KG
(Sunday)
5-34
Gotowy
Bakhtiyar Magomedov
Strela Team
Gadji Magomedgadjiev Ribeiro Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-43
Gotowy
Rustam Saparbiev
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Wygrana na punkty - 05:00
Rodion Alexandrov Strela Team
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
7-45
Gotowy
Viskhan Tashtamirov
BERKUT Jiu-Jitsu
Daniel Caetano Oliveira SAS TEAM Wygrana na punkty - 05:00
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-55
Gotowy
Niach Maksim
Strela Team
Magomed Kaysarov Neves Brazilian Jiu Jitsu Association Wygrana na punkty - 05:00
Male / Blue / Master 1 / 77KG
(Sunday)
1-54
Gotowy
Ramz Kurbonov
Senna Fight Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Yury Samoylenko Icon Jiu-Jitsu Team - International
Male / Purple / Adult / 69KG
(Sunday)
3-46
Gotowy
Unknown User
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty
Unknown User Jungle BJJ
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-44
Gotowy
Igor Kurashkin
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Kirill Okorochkov Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Blue / Master 3 / 85KG
(Sunday)
7-48
Gotowy
Artem Dolgikh
Jungle BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Talgat Valiev Jungle BJJ