Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-26
Gotowy
Muslim Abaev
BERKUT Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Vsevolod Demish LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-37
Gotowy
Ivan Popov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Zairbek Abylkadyrov Kazakhstan National Team
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-23
Gotowy
Graf Melikov
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Wygrana na punkty - 05:00
Ivan Makarov Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Brown / Adult / 85KG
(Sunday)
4-22
Gotowy
Magomed Abdulkadirov
Team Nogueira Dubai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Timur Konev LION ACADEMY
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-28
Gotowy
Rustam Saparbiev
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Islam Bagavutdinov Bbjja
Male / Blue / Master 1 / 69KG
(Sunday)
1-48
Gotowy
Arslan Kazybayev
Kazakhstan National Team
Wygrana na punkty - 05:00
Stanislav Zaitsev Strela Alliance
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-36
Gotowy
Artem Vovchenko
Checkmat International
Ilya Poyarkov Ribeiro Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-27
Gotowy
Dmitri Terloyev
Checkmat International
Mikhail Vasilenko Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:10
Male / Brown / Adult / 94KG
(Sunday)
4-25
Gotowy
Georgii Emelianov
Strela Team
Andrey Kupreev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-29
Gotowy
Andrey Timofeev
Strela Team
Wygrana na punkty - 05:00
Ruslan Akhmetov Frota Academy
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-24
Gotowy
Eduard Dimura
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Vakha Ansarov BERKUT Jiu-Jitsu
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
7-30
Gotowy
Viktor Kositsyn
LION ACADEMY
Wygrana na punkty - 05:00
Dmitry Burilkin Strela Team
Male / Blue / Master 1 / 69KG
(Sunday)
1-49
Gotowy
Aleksandr Buyakas
Ribeiro Jiu Jitsu
Konstantin Krupskii Strela Team Wygrana na punkty - 05:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
7-31
Gotowy
Viskhan Tashtamirov
BERKUT Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Ruslan Khaziev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-29
Gotowy
Sergey Maslov
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Azamat Aliev Bbjja
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-25
Gotowy
Sadikov Ravshanjon
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Rahmatullah Ramazanov Strela Team Wygrana na punkty - 05:00
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-28
Gotowy
Magomed Ansarov
BERKUT Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:48
Igor Dombrovschi LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-30
Gotowy
Rodion Alexandrov
Strela Team
Wygrana na punkty - 05:00
Ilia Prilipko Gracie Barra Birmingham
Male / Brown / Adult / 85KG
(Sunday)
4-24
Gotowy
Magomed Abdulkadirov
Team Nogueira Dubai
Wygrana na punkty
Pavel Fedorov LION ACADEMY
Male / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
1-34
Gotowy
Leonid Mokrinskiy
Stone Fight
Sergey Sokolenko LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
7-32
Gotowy
Khachatur Tamaryan
Rio Grappling Club
Wygrana na punkty - 05:00
Roman Zinchenko Zr Team Association
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-29
Gotowy
Vladimir Kuchmistyi
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Unknown User Team Abubakarova Wygrana na punkty - 06:00
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-30
Gotowy
Serhiy Kinal
Intelligent Team Ukraine
Artur Abiev Frota Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-26
Gotowy
Agil Asgarov
Bbjja
Graf Melikov Icon Jiu-Jitsu Team - International Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-31
Gotowy
Nazim Ashurbekov
Ribeiro Jiu Jitsu
Ignatiy Bufeev Neves Brazilian Jiu Jitsu Association Wygrana na punkty - 05:00
Male / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
1-35
Gotowy
Sergey Andreenkov
Strela Team
Hasan Novruzov Azerbaijan Top Team Wygrana na punkty - 05:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
7-33
Gotowy
Pavel Izmailov
Jungle BJJ
Nikita Tretyakov Gracie Barra Knightsbridge Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:43
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-39
Gotowy
Oleg Vukhan
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Ivan Sitishev Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-30
Gotowy
Vladislav Losev
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
German Shesterikov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-40
Gotowy
Aizat Kireyev
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:55
Alexandr Sidelnikov Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Brown / Adult / 85KG
(Sunday)
4-23
Gotowy
Murtazali Murtazaliev
Kyrgyzstan Top Team
Wygrana na punkty - 06:00
Oleg Rudnev Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Blue / Adult / 62KG
(Sunday)
1-32
Gotowy
Ismat Farzaliyev
Azerbaijan Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Nazar Pivovarchuk Lloyd Irvin M.A. Wygrana na punkty - 05:00