Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Master 3 / 94KG
(Saturday)
4-23
Gotowy
Vitor Toledo
CT CAVEIRA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Jhonney Oliveira Gracie Barra
Men's GI / Brown / Master 3 / 85KG
(Saturday)
1-47
Gotowy
Carlos Souza
Rilion Gracie
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Orestes Betran Nova União International
Men's GI / Black / Master 2 / 85KG
(Saturday)
3-38
Gotowy
Ricardo Nazario
Milioli Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Fabio Correa Gracie Barra
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
5-43
Gotowy
Daniel Rosa
ACADEMIA DE LUTAS MORCEGO'S BROTHERS
Wygrana na punkty - 05:00
Yuri Honore Checkmat International
Men's GI / Black / Master 3 / 77KG
(Saturday)
6-41
Gotowy
Eduardo Cordeiro Guimaraes
Checkmat International
Gamal Atta Brotherhood Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 3 / 94KG
(Saturday)
4-46
Gotowy
Andre Brasil
GRACIE ELITE
Wygrana na punkty - 05:00
Luciano Silva Luciano Pinto Bjj
Men's GI / Black / Master 3 / 120KG
(Saturday)
2-42
Gotowy
Reginaldo Rocha
TJJ School
Wellington Oliveira Monalisa Fight Team Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / 85KG
(Saturday)
3-39
Gotowy
Thiago Weizenmann
NS Brotherhood
Wygrana na punkty - 05:00
Marcelo Quaresma Reyniel Spyker
Men's GI / Purple / Master 2 / 94KG
(Saturday)
7-37
Gotowy
Emmanuel Lopes
Rilion Gracie
Sergio Hurtubia Cohab Chile Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Master 3 / 77KG
(Saturday)
1-50
Gotowy
Daniel Grana
Fight Club
Wygrana na punkty - 05:00
Jackson MacHado Checkmat International
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
5-10
Gotowy
Marlon Freitas
Milioli Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Gilmar Silveira Coelho Jiu-Jitsu International Team
Men's GI / Black / Master 3 / 77KG
(Saturday)
6-42
Gotowy
Enzo Bonamigo
NS Brotherhood
Rodrigo Medeiros Milioli Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / 85KG
(Saturday)
3-40
Gotowy
Pablo Oliveira
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 05:00
Roberto Junior Checkmat International
Men's GI / Black / Master 4 / 77KG
(Saturday)
2-45
Gotowy
Javier Cardozo
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Alessandro Turcot Milioli Jiu Jitsu
Men's GI / White / Master 3 / 77KG
(Saturday)
7-43
Gotowy
Alessandro Berlim
ATOS
Wygrana na punkty - 05:00
Leandro Hoefel Gracie Barra
Men's GI / Purple / Master 3 / 120KG
(Saturday)
5-41
Gotowy
Thiago Cunha
TJJ School
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Abraao Portal TJJ School
Men's GI / Blue / Master 2 / 120KG
(Saturday)
4-35
Gotowy
Leandro Milani
ATOS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Jose Coelho NS Brotherhood
Men's GI / Black / Master 4 / 85KG
(Saturday)
1-51
Gotowy
Chris Bower
Vicente Jr Team
Wygrana na punkty - 05:00
Jamilson Chaves Bjj Coach Marcello Monteiro
Men's GI / Purple / Master 3 / 94KG
(Saturday)
5-40
Gotowy
Marcelo Burlin
Checkmat International
Edison Junior M.O.D UAE Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Men's GI / Blue / Master 3 / 94KG
(Saturday)
6-43
Gotowy
Virginio Saldanha Reis
Nft (Neto Fight Team)
Edson Pommerening Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Men's GI OPEN / Black / Master 1 / Lightweight (-77KG)
(Saturday)
4-50
Gotowy
Thiago Luiz Da Silva
Pslpb Cicero Costha
Wygrana na punkty - 05:00
Jose Ferreira ASSOCIACAO MONTEIRO
Men's GI / Black / Master 2 / 85KG
(Saturday)
3-41
Gotowy
Ricardo Nazario
Milioli Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Thiago Weizenmann NS Brotherhood
Men's GI / Black / Master 3 / 69KG
(Saturday)
6-45
Gotowy
Pedro Lima
Carlos Raymundo Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
5-50
Gotowy
Icaro Rocha
ACADEMIA DE LUTAS MORCEGO'S BROTHERS
Benjamin Montes Cohab Chile Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Master 3 / 120KG
(Saturday)
7-41
Gotowy
Anderson Kuehne
ATOS
Diego Leon Narvaja Gracie Barra Asuncion Paraguay Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Men's GI / Black / Master 3 / 120KG
(Saturday)
2-43
Gotowy
Rafael Longen
TJJ School
Wygrana na punkty - 05:00
Thales Oliveira Thor Bjj
Men's GI / Brown / Master 3 / 85KG
(Saturday)
1-49
Gotowy
Carlos Guilherme Pereira
NS Brotherhood
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:37
Orestes Betran Nova União International
Men's GI / Purple / Master 3 / 85KG
(Saturday)
7-40
Gotowy
Jeandro Silveira
Kamikaze BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Vinicius Pereira NS Brotherhood
Men's GI / Blue / Master 2 / 120KG
(Saturday)
4-48
Gotowy
Noan Pereira
Gracie Barra Praia Brava- Itajai/SC
Wygrana na punkty - 05:00
Leandro Milani ATOS
Men's GI / Black / Master 3 / 85KG
(Saturday)
3-42
Gotowy
Henrique Bertoldo
JARAGUA BRAZILIAN JIU-JITSU
Daniel Machado Corpo e Mente Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
5-46
Gotowy
Andres Echavarria
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Daniel Rosa ACADEMIA DE LUTAS MORCEGO'S BROTHERS
Men's GI / Black / Master 3 / 77KG
(Saturday)
6-44
Gotowy
Eduardo Cordeiro Guimaraes
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Enzo Bonamigo NS Brotherhood