Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-59
Gotowy
Luiz Fernando
Bruno Velazquez Gracie Barra Asuncion Paraguay Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
5-58
Gotowy
Erick Martins
New Bjj School
Marcos Soares Bt Fight Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Saturday)
6-59
Gotowy
Lucas Alves
Reinel Spyker Jiu-jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Vinicius Rocha Reinel Spyker Jiu-jitsu
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-63
Gotowy
Gabriel Deschamps
ATOS
Wygrana na punkty - 05:00
Lindeval Junior Gracie Barra
Men's GI / Black / Master 3 / 85KG
(Saturday)
3-53
Gotowy
Fernando Olivera
Irmaos Club
Marcio Pereira Reinel Spyker Jiu-jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
7-59
Gotowy
Pedro Yago Santos Andrade Campos
M.O.D UAE
Wygrana na punkty - 05:00
Abiel Pereira Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-60
Gotowy
Gediao Macedo Da Cruz
ATOS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Rafael Dames Gracie Barra
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
6-60
Gotowy
Bruno Buttner
Milioli Jiu Jitsu
Santiago Gianoni Fight Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
5-62
Gotowy
Franco Camerucci
NS Brotherhood
Alisson Oliveira Alliance Mario Reis Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
4-66
Gotowy
Igor Weber
Scorpyon Jiu Jitsu
Lucas Figueiredo Bjj Coach Marcello Monteiro Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-64
Gotowy
Jaimem Neto
Reinel Spyker Jiu-jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Guilherme Mretao CHUTE BOXE
Women's GI / Blue / Amateur / 49KG
(Saturday)
3-56
Gotowy
Lorrane Moreno
M.O.D UAE
Wygrana na punkty - 05:00
Cybelle Alves Projeto Social Superando Barreiras
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-61
Gotowy
German Pugliese
Ratao Jiu Jitsu internacional
Wygrana na punkty - 05:00
Luiz Fernando
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
7-60
Gotowy
Hugo Barbosa
Dream Art
Wygrana na punkty - 05:00
Gilmar Ewerton Da Silva M.O.D UAE
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
5-59
Gotowy
Leonardo Costa
Alliance Mario Reis
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Joao Lima Thor Bjj
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Saturday)
6-62
Gotowy
Lucas Ferronatto
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:17
Lucas Alves Reinel Spyker Jiu-jitsu
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-65
Gotowy
Romulo Roberto
ATOS
Alisson Sotero Coelho Jiu-Jitsu International Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Men's GI / Black / Master 4 / 94KG
(Saturday)
3-58
Gotowy
Ivo Mafra
PIAZZA DELLARIVA
Nilson Almeida Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:06
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
4-68
Gotowy
Patrick Santana
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Felipe Valiente Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Saturday)
7-66
Gotowy
Ana Clara Da Silva
M.O.D UAE
Samara Santos A Toca Jiu-jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
6-61
Gotowy
Ryan Dos Reis
M.O.D UAE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Marilson Pinheiro Thor Bjj
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-62
Gotowy
Lucas Carneiro
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 05:00
Gediao Macedo Da Cruz ATOS
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-66
Gotowy
Ytallo Franca
M.O.D UAE
Guilherme Roque Six Blades Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
5-67
Gotowy
Marco Junior
M.O.D UAE
Wygrana na punkty - 05:00
Carlos Daniel M.O.D UAE
Women's GI / Blue / Amateur / 49KG
(Saturday)
3-59
Gotowy
Maria Rosa
Aurum Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Vivana Gentil M.O.D UAE
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
6-63
Gotowy
Joelson Campos
Gracie Barra
Acacio Neto Raptors Combat Sports Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
4-65
Gotowy
Maria Eduarda
Start Doing
Wygrana na punkty - 05:00
Victoria Carvalho M.O.D UAE
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-67
Gotowy
Gabriel Deschamps
ATOS
Jaimem Neto Reinel Spyker Jiu-jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Saturday)
7-63
Gotowy
Thaina Silveira
Kamikaze BJJ
Paola Lopez Gracie Barra Asuncion Paraguay Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Saturday)
3-60
Gotowy
Ana Fonseca
Checkmat International
Maria Berlim NS Brotherhood Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Saturday)
5-66
Gotowy
Maira Rosa
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Wygrana na punkty - 05:00
Karolyne Da Silva Bjj Coach Intl Association
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
6-64
Gotowy
Joao Rosso
Marcos Dunker Brazilian Jiu Jitsu
Gabriel Andrade Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00