Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
7-65
Gotowy
Matheus Oliveira
M.O.D UAE
Pedro Yago Santos Andrade Campos M.O.D UAE Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Saturday)
6-70
Gotowy
Renata Tognarelli
Cohab Chile
Wygrana na punkty - 05:00
Maria Gularte Scorpyon Jiu Jitsu
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
5-65
Gotowy
Yasmin Oliveira
M.O.D UAE
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:12
Josefina Bell Cohab Chile
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-68
Gotowy
Luiz Pereira
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Vitor Pereira Gracie Barra
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-71
Gotowy
Gabriel Deschamps
ATOS
Wygrana na punkty - 05:00
Alisson Sotero Coelho Jiu-Jitsu International Team
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Saturday)
3-68
Gotowy
Maria Luiza
Start Doing
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Cassia Rigotti Sul Jiu Jitsu
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
4-72
Gotowy
Lucas Figueiredo
Bjj Coach Marcello Monteiro
Lucas Amaral Alliance Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:31
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-70
Gotowy
BRUNO ARINELSON
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 05:00
Luiz Pereira Gracie Barra
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
6-69
Gotowy
Santiago Gianoni
Fight Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Gabriel Andrade Checkmat International
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
7-67
Gotowy
Matias Sosa
Ratao Jiu Jitsu internacional
Hugo Barbosa Dream Art Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Saturday)
1-74
Gotowy
Lukhas Backes
Alliance
Gregory Bianchi Checkmat International Wygrana na punkty
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Saturday)
6-71
Gotowy
Gabriela Silva
Reinel Spyker Jiu-jitsu
Amanda Mallet 24x7 Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Saturday)
7-68
Gotowy
Mel Cabral
M.O.D UAE
Wygrana na punkty - 05:00
Ana Clara Da Silva M.O.D UAE
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-69
Gotowy
Lucas Carneiro
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Vitor Pereira Gracie Barra
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Saturday)
7-69
Gotowy
Paola Lopez
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Wygrana na punkty - 05:00
Samara Santos A Toca Jiu-jitsu
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Saturday)
6-72
Gotowy
Maria Gularte
Scorpyon Jiu Jitsu
Gabriela Silva Reinel Spyker Jiu-jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-73
Gotowy
Jaimem Neto
Reinel Spyker Jiu-jitsu
Guilherme Roque Six Blades Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Saturday)
6-73
Gotowy
Renata Tognarelli
Cohab Chile
Amanda Mallet 24x7 Academy Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Saturday)
5-70
Gotowy
Antonio Afonso Coutinho Neto
Atos Balneário Camboriú
Gregory Bianchi Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Saturday)
5-68
Gotowy
Lucas Bauer
Rilion Gracie
Wygrana na punkty - 05:00
Lukhas Backes Alliance