Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-13
Gotowy
Thiago Luiz Da Silva
Pslpb Cicero Costha
Wygrana na punkty - 05:00
Allysson Conceicao Ares BJJ
Men's GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Saturday)
7-16
Gotowy
Wallace Coelho
Carlson Gracie Team
Wygrana na punkty - 05:00
Andrei Lorenzetti WS TEAM
Women's GI / Purple / Master 1 / 70KG
(Saturday)
1-18
Gotowy
Wengmiao Liang
Alliance
Wygrana na punkty - 05:00
Renata Figueroa Villa Cohab Chile
Men's GI / Black / Master 1 / 62KG
(Saturday)
4-19
Gotowy
Willian Paula
Conect Team Jiu Jitsu
Kalleu Rodrigues Alliance Mario Reis Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday)
6-13
Gotowy
Pierpaolo Antonio Chiappe Cotroneo
Cohab Chile
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Sergio Guizardi Checkmat International
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Saturday)
3-13
Gotowy
Brian Storti
NS Brotherhood
Wygrana na punkty - 05:00
Jeison Alano PIAZZA DELLARIVA
Women's GI / Blue / Master 1 / 95KG
(Saturday)
5-20
Gotowy
Rosana Marchioro
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Fernanda Wentz Ja Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-14
Gotowy
Fernando Berte
Rilion Gracie
Wygrana na punkty - 05:00
Samuel Oliveira Thork Jiu Jitsu
Men's GI / Black / Master 1 / 62KG
(Saturday)
4-17
Gotowy
Jean Adamy
NS Brotherhood
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:02
Jose Ferreira ASSOCIACAO MONTEIRO
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday)
6-15
Gotowy
Rafael Souza
NS Brotherhood
Wygrana na punkty - 05:00
Matheus Benetton Milioli Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-20
Gotowy
Rodrigo Silva
NS Brotherhood
Celso Lopes TJJ School Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:52
Women's GI / Blue / Master 1 / 70KG
(Saturday)
7-19
Gotowy
Eliziany Serafim
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Andressa Mees Aurum Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-16
Gotowy
Jose Junior
NS Brotherhood
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:39
Ederson Santiago Amil Lutas
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Saturday)
5-15
Gotowy
Francisco Reis
EQUIPE FELIPE VIDAL
Alex Rocha NS Brotherhood Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Purple / Master 1 / 70KG
(Saturday)
1-19
Gotowy
Isabel Bomfim
Aurum
Wygrana na punkty - 05:00
Angeles Peralta Sukata Central
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Saturday)
4-18
Gotowy
Vinicius Ceconi
Milioli Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Gabriel Oliveira Alliance Mario Reis
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday)
6-14
Gotowy
Fabio Pulita
Alliance
Lucas Loretto Gracie Humaita (Niterói) Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-15
Gotowy
Luan Alves
Commando Group
Daniel Pregot Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Saturday)
7-17
Gotowy
Leonardo Fonseca
Soneca Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Jackson Lima Hbjj
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Saturday)
Gotowy
Brian Storti
NS Brotherhood
Fernando Souza NS Brotherhood Wygrana walkowerem
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-18
Gotowy
Jairo Leite
ACADEMIA DE LUTAS MORCEGO'S BROTHERS
Wygrana na punkty - 05:00
Leonardo Zonatto Db Tubarao Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-21
Gotowy
Lucas Silva
Iron Fight
Gabriel Silva Thor Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Saturday)
5-17
Gotowy
Gabriel Lombardi
Ceconi Team
Wygrana na punkty - 05:00
Hebert Sousa Thor Bjj
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
4-20
Gotowy
Fillipi Fernandes
Start Doing
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Thiago Freitas NS Brotherhood
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday)
6-16
Gotowy
Jose Ureta
Cohab Chile
Rodrigo Zimmermann Milioli Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Saturday)
3-19
Gotowy
Fabiana Fonseca
Soneca Jiu-Jitsu
Priscila Silva Alliance Mario Reis Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Saturday)
3-12
Gotowy
Emanoel Junior
Guetho Jiu Jitsu
Martin Mautone Fight Club
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-22
Gotowy
Camilo Vasquez
Cohab Chile
Wygrana na punkty - 05:00
Diego Souza Balneario Picarras
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Saturday)
7-20
Gotowy
Gabriel Santos
Art And Soul - Diogo Nascimento
Arthur Neves Amate Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:04
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-16
Gotowy
RAFAEL PRAZERES
TJJ School
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
Ediney Filho ROCIAN GRACIE
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
4-21
Gotowy
Julien Marques
Checkmat International
Osmarino Galisa Junior Aurum Team Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:42
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
6-17
Gotowy
Rafael Luciano
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Daniel Santos ACADEMIA DE LUTAS MORCEGO'S BROTHERS