Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Black / Adult / 110KG
(Saturday 24:th Feb)
Gotowy
Aaron Johnson
Unity Jiu Jitsu
Amir Yafawi Jiu-Jitsu For Life Team Wygrana walkowerem
Male Gi / Black / Adult / 110KG
(Saturday 24:th Feb)
Gotowy
Aaron Johnson
Unity Jiu Jitsu
Matthew Godden Spar Self Defense Wygrana walkowerem
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Saturday 24:th Feb)
Gotowy
Cheryl Koval
Jiu-Jitsu For Life Team
Wygrana walkowerem
Florence Liberski Matador Mma
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Saturday 24:th Feb)
Gotowy
Florence Liberski
Matador Mma
Billianna Cardozo Lin Martial Arts Wygrana walkowerem
Girls Gi / Infant / White-Grey / 32KG
(Saturday 24:th Feb)
Gotowy
Leni Alconcel
Jiu-Jitsu For Life Team
Adsaya Piranavan Mamute Martial Arts Academy Wygrana walkowerem
Boys Gi / Junior / Grey / 45KG
(Saturday 24:th Feb)
Gotowy
Hadrian Irwin-Watts
Jiu-Jitsu For Life Team
Roy Hunter Jiu-Jitsu For Life Team Wygrana walkowerem
Girls Gi / Infant / Grey / 28KG
(Saturday 24:th Feb)
Gotowy
Maggie Lopez
Toronto Top Team
Wygrana walkowerem
Mills Hunter Jiu-Jitsu For Life Team
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 46KG
(Saturday 24:th Feb)
2-1
Gotowy
Noah Ollmann
Nova União International
Brayden Audit Alliance Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Boys Gi / Junior / Yellow / 37KG
(Saturday 24:th Feb)
3-1
Gotowy
Robbie Dunbar
Jiu-Jitsu For Life Team
Wygrana na punkty - 03:00
Jack Dempsey Alliance
Girls Gi / Teen / Orange/Green / 57KG
(Saturday 24:th Feb)
5-1
Gotowy
Arista Marania
Mamute Martial Arts Academy
Suriya Desai Body Of Four Team Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen / Grey-Yellow / 56KG
(Saturday 24:th Feb)
4-1
Gotowy
Alexander Ferro
Brasa Cta
Wygrana na punkty
Gabriel Buitenhuis Jiu-Jitsu For Life Team
Girls Gi / Infant / White-Grey / 32KG
(Saturday 24:th Feb)
1-1
Gotowy
Adsaya Piranavan
Mamute Martial Arts Academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Kella Montgomery Nova União International
Boys Gi / Teen / Yellow-Orange/Green / 62KG
(Saturday 24:th Feb)
5-2
Gotowy
Max Diprose
Gringo Jiu Jitsu
Ethan York Bjj Coach Intl Association Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Infant / White-Grey / 32KG
(Saturday 24:th Feb)
1-2
Gotowy
Gabrielle La Bercasio
ATOS
Wygrana na punkty - 03:00
Nina Chagas Dosis Mas Fuerte
Girls Gi / Junior / Grey-Yellow / 44KG
(Saturday 24:th Feb)
3-2
Gotowy
Aaliyah Gregorio
Gracie Barra Niagara / Evolve Mma
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Chloe Lopez Toronto Top Team
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
4-3
Gotowy
William Branch
Matador Mma
Wygrane przez Poddanie (submission)
Yanis Belhaj Revolution Team Montreal
Boys Gi / Junior / Yellow / 50KG
(Saturday 24:th Feb)
3-5
Gotowy
Luke Bistoyong
ATOS
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Ashvin Desai Body Of Four Team
Boys Gi / Infant / Grey / 34KG
(Saturday 24:th Feb)
1-5
Gotowy
Aaharen Piranavan
Mamute Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Julius Straklevski Jiu-Jitsu For Life Team
Boys Gi / Teen / White-Orange/Green / 67KG
(Saturday 24:th Feb)
5-5
Gotowy
Kole Benito
ATOS
Wygrana na punkty
Carson Bussieres Jiu-Jitsu For Life Team
Girls Gi / Junior / Grey-Yellow / 44KG
(Saturday 24:th Feb)
3-3
Gotowy
Cleea Straklevski
Jiu-Jitsu For Life Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Chloe Lopez Toronto Top Team
Girls Gi / Infant / White-Grey / 32KG
(Saturday 24:th Feb)
1-3
Gotowy
Kella Montgomery
Nova União International
Nina Chagas Dosis Mas Fuerte Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Boys Gi / Junior / White / 60KG
(Saturday 24:th Feb)
3-6
Gotowy
Joshua Horton
Brasa Cta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Nicholas Babic Renzo Gracie Academy Ottawa
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday 24:th Feb)
2-2
Gotowy
Isaiah Foley
Evolution BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Chris Pacheco Body Of Four Team
Boys Gi / Infant / Grey / 34KG
(Saturday 24:th Feb)
1-6
Gotowy
Demetrios Margou
Carlson Gracie Toronto / Team Ascension
Wygrana na punkty
Riley Doner Jiu-Jitsu For Life Team
Boys Gi / Teen / Yellow-Orange/Green / 62KG
(Saturday 24:th Feb)
5-3
Gotowy
Zane McRoberts
Jiu-Jitsu For Life Team
Max Diprose Gringo Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Junior / Grey-Yellow / 44KG
(Saturday 24:th Feb)
3-4
Gotowy
Aaliyah Gregorio
Gracie Barra Niagara / Evolve Mma
Wygrana na punkty - 03:00
Cleea Straklevski Jiu-Jitsu For Life Team
Boys Gi / Junior / Yellow-Orange/Green / 41KG
(Saturday 24:th Feb)
3-7
Gotowy
Mark Bistoyong
ATOS
Ryan Hamilton Alliance Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Boys Gi / Infant / Grey-Yellow / 38KG
(Saturday 24:th Feb)
1-9
Gotowy
Noah Dockery
Soca Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:07
Diego Ribeiro Jiu-Jitsu For Life Team
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 72KG
(Saturday 24:th Feb)
5-6
Gotowy
William Evans
Jiu-Jitsu For Life Team
Seth Lavoie Gracie Barra Niagara / Evolve Mma Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Female Gi / Blue / Adult / 90KG
(Saturday 24:th Feb)
4-9
Gotowy
Colleen Gillon
Jiu-Jitsu For Life Team
Wygrana na punkty - 05:00
Isabelle Farley Brazilian Top Team (Canada)
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Saturday 24:th Feb)
3-10
Gotowy
Annie Le
Openmat Mma
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Billianna Cardozo Lin Martial Arts
Boys Gi / Infant / Grey / 34KG
(Saturday 24:th Feb)
1-7
Gotowy
Julius Straklevski
Jiu-Jitsu For Life Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Riley Doner Jiu-Jitsu For Life Team