Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
1-19
Gotowy
Jimmy Laporte
Brazilian Top Team (Canada)
John Wootton Nova União International Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:41
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(Saturday 24:th Feb)
5-22
Gotowy
William Judge
Jiu-Jitsu For Life Team
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Alex Testani ATOS
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
2-21
Gotowy
Shaher Ismail
Jiu-Jitsu For Life Team
Tri Tu Brazilian Top Team (Canada) Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
4-16
Gotowy
Mauricio Vieira
Gracie Barra Niagara / Evolve Mma
Adam Witts Nova União International Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Male Gi / Blue / Master 2 / 94KG
(Saturday 24:th Feb)
5-19
Gotowy
David Shaw
Gracie Barra Niagara / Evolve Mma
Cliff Poulton Ribeiro Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
Male Gi / Blue / Master 2 / 94KG
(Saturday 24:th Feb)
5-20
Gotowy
Eric Laporte
Brazilian Top Team (Canada)
Wygrana na punkty - 05:00
Jesse Topp Team Sylvio Behring Canada
Female Gi / Blue / Adult / 90KG
(Saturday 24:th Feb)
4-12
Gotowy
Colleen Gillon
Jiu-Jitsu For Life Team
Katherine Anne St-Louis Revolution Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
2-22
Gotowy
Zach Pepetone
Jiu-Jitsu For Life Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Anthony Côté Brazilian Top Team (Canada)
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
3-18
Gotowy
Travis Brown
Gracie Barra London
Alexander Klutt Jiu-Jitsu For Life Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Female Gi / Purple / Adult / 90KG
(Saturday 24:th Feb)
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
1-23
Gotowy
Francis Yanga
Gracie Barra London
Wygrana na punkty - 05:00
Jesse St-germain Brazilian Top Team (Canada)
Female Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday 24:th Feb)
2-19
Gotowy
Luciana Marcos
Revolution Team Montreal
Cassandra Schneider Jiu-Jitsu For Life Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
4-17
Gotowy
Lucas Boyce
MNBJJ Academy
Treden Simon Body Of Four Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(Saturday 24:th Feb)
5-23
Gotowy
Mike Bartlett
Jiu-Jitsu For Life Team
William Judge Jiu-Jitsu For Life Team Wygrana na punkty
Male Gi / Purple / Master 1 / 94KG
(Saturday 24:th Feb)
3-21
Gotowy
Chris Bell
Carlson Gracie Toronto / Team Ascension
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Kyle Hollingdrake Jiu-Jitsu For Life Team
Girls Gi / Teen / Yellow / 68KG
(Saturday 24:th Feb)
Gotowy
Latifah Mcbryde
Buffalo Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
WO
Male Gi / White / Master 2 / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
1-22
Gotowy
Anthony Chandler
Nova União International
Gregory Hayes Renzo Gracie Academy Ottawa Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:11
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
2-23
Gotowy
Kyle Spanton
Jiu-Jitsu For Life Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Anton Potocki Renzo Gracie Academy Ottawa
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
4-18
Gotowy
Justin Chin
Body Of Four Team
Adam Witts Nova União International Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:14
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
2-24
Gotowy
Amarto Rajaram
Unity Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Jean-François Lajoie Sampa BJJ
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
3-20
Gotowy
Brad Barnett
Alliance
Alexander Klutt Jiu-Jitsu For Life Team Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 110KG
(Saturday 24:th Feb)
5-24
Gotowy
Ivan Paroski
Alliance
Walter Ferraz Toronto Top Team Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / Blue / Master 1 / 110KG
(Saturday 24:th Feb)
4-21
Gotowy
Steeve Vigneau
Brazilian Top Team (Canada)
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Anthony Timm Hayabusa Training Centre Ltd.
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
1-24
Gotowy
Eric Weiss
Jiu-Jitsu For Life Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Jason Whitney Body Of Four Team
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
1-25
Gotowy
Justin Lau
Openmat Mma
Wygrana na punkty - 06:00
Nicholas Reyes Jiu-Jitsu For Life Team
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
2-25
Gotowy
Tri Tu
Brazilian Top Team (Canada)
Unknown User Body Of Four Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
Gotowy
Mark Garcia
Lovato Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Steven Risi Gracie Barra Niagara / Evolve Mma
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
4-19
Gotowy
Lucas Boyce
MNBJJ Academy
Justin Chin Body Of Four Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:48
Male Gi / Blue / Master 1 / 110KG
(Saturday 24:th Feb)
4-22
Gotowy
Mohammed Rahim
Nova União International
Anthony Timm Hayabusa Training Centre Ltd. Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / Brown / Adult / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
5-25
Gotowy
Seth Quiring
Gringo Jiu Jitsu
Richard Cachero ATOS Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
3-19
Gotowy
Ali Mehdinia
Lin Martial Arts
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:18
Travis Brown Gracie Barra London
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
2-26
Gotowy
Zach Pepetone
Jiu-Jitsu For Life Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Maxime Plante Sampa BJJ