Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
5-34
Gotowy
Robert Dembeck
Paragon Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Ryan OShea Jiu-Jitsu For Life Team
Male Gi / Brown / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
1-34
Gotowy
Nathan Dos Santos
Jiu-Jitsu For Life Team
Wygrana na punkty - 06:00
Riccardo Carminati Galli Carlson Gracie Toronto / Team Ascension
Male Gi / Brown / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
5-33
Gotowy
Andrew Racine
Gracie Barra Montreal
Oliver Taza Renzo Gracie Academy Ottawa Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 110KG
(Saturday 24:th Feb)
4-32
Gotowy
Thor Shaffer
Rilion Gracie Academy - Gracie Elite Team
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
John Canestaro Spar Self Defense
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
Gotowy
Fernando Zulick
Gringo Jiu Jitsu
Ryan OShea Jiu-Jitsu For Life Team Wygrana walkowerem
Male Gi / Black / Adult / 110KG
(Saturday 24:th Feb)
2-34
Gotowy
Matthew Leighton
Bon-Sai Jj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Matthew Godden Spar Self Defense
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
1-30
Gotowy
Mark Garcia
Lovato Jiu-Jitsu
Michael Sheehan Jiu-Jitsu For Life Team Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Black / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
3-24
Gotowy
Daniel Davis
Openmat Mma
Alessandro Roman Camargo Jiu-Jitsu For Life Team Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 94KG
(Saturday 24:th Feb)
2-35
Gotowy
Joao Santos
Nova União International
Lee Chiang Jiu-Jitsu For Life Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:55
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
4-29
Gotowy
Roberto Jimenez
Alliance
Wygrana na punkty
Joshua Sequeira Body Of Four Team
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(Saturday 24:th Feb)
1-33
Gotowy
Hussein Hazime
Toronto Top Team
Michael Roy Sampa BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:31
Male Gi / Black / Adult / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
4-33
Gotowy
Reuben Sagman
Jiu-Jitsu For Life Team
Adam Benayoun Alliance Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
4-27
Gotowy
Joshua Sequeira
Body Of Four Team
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Karan Sethi Jiu-Jitsu For Life Team
Male Gi / Brown / Adult / 94KG
(Saturday 24:th Feb)
2-38
Gotowy
Andre Grandbois
Jiu-Jitsu For Life Team
Wygrana na punkty - 06:00
Estefan Joseph Lin Martial Arts
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
4-28
Gotowy
Ryan Almonte
Body Of Four Team
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Karan Sethi Jiu-Jitsu For Life Team
Male Gi / Black / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
3-25
Gotowy
Douglas Kallin
Relson Gracie - Rsa
Igor Mocaiber Toronto Top Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:10
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
5-35
Gotowy
Daniel Lleonart
Lovato Jiu-Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Robert Dembeck Paragon Brazilian Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Black / Adult / 69KG
(Saturday 24:th Feb)
Gotowy
Thiago Barbosa
Jiu-Jitsu For Life Team
Wygrana walkowerem
Reuben Sagman Jiu-Jitsu For Life Team
Male Gi / Brown / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
1-35
Gotowy
Gray Hendershot
Guerrilla Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Riccardo Carminati Galli Carlson Gracie Toronto / Team Ascension
Male Gi / Black / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
Gotowy
Jonathan Satava
Alliance
Wygrana walkowerem
Mike Zaniewski Jiu-Jitsu For Life Team
Male Gi / Brown / Master 2 / 94KG
(Saturday 24:th Feb)
2-36
Gotowy
JJ Filipovic
Zenith Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Joao Santos Nova União International
Male Gi / Black / Adult / 77KG
(Saturday 24:th Feb)
3-26
Gotowy
Daniel Davis
Openmat Mma
Wygrana na punkty - 06:00
Douglas Kallin Relson Gracie - Rsa
Male Gi / Brown / Adult / 94KG
(Saturday 24:th Feb)
Gotowy
Cole Franson
Tinguinha Bjj Academy
Ricardo Mikaelian Carlson Gracie Toronto / Team Ascension Wygrana walkowerem
Female Gi OPEN / Purple / Adult / Heavyweight (-90KG)
(Saturday 24:th Feb)
4-34
Gotowy
Halie Tucker
Alliance
Emily McGivern Nova União International Wygrane przez Poddanie (submission)
Male Gi / Brown / Adult / 94KG
(Saturday 24:th Feb)
Gotowy
Estefan Joseph
Lin Martial Arts
Wygrana walkowerem
Cole Franson Tinguinha Bjj Academy
Male Gi / Brown / Adult / 110KG
(Saturday 24:th Feb)
1-37
Gotowy
Orlando Yeh
Brasa Cancun
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Goran Ivanis Jiu-Jitsu For Life Team
Female Gi OPEN / Purple / Adult / Heavyweight (-90KG)
(Saturday 24:th Feb)
4-35
Gotowy
Gursharn Gill
Jiu-Jitsu For Life Team
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Halie Tucker Alliance
Male Gi / Brown / Adult / 85KG
(Saturday 24:th Feb)
1-36
Gotowy
Nathan Dos Santos
Jiu-Jitsu For Life Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:01
Gray Hendershot Guerrilla Jiu-Jitsu
Male Gi / Black / Adult / 110KG
(Saturday 24:th Feb)
3-28
Gotowy
Amir Yafawi
Jiu-Jitsu For Life Team
Matthew Leighton Bon-Sai Jj Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:50
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday 24:th Feb)
5-36
Gotowy
Alexander Asto
Brazilian Top Team (Canada)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Mohammed Alanzi Openmat Mma
Male Gi / Brown / Master 2 / 94KG
(Saturday 24:th Feb)
2-37
Gotowy
Lee Chiang
Jiu-Jitsu For Life Team
JJ Filipovic Zenith Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Male Gi / Brown / Adult / 94KG
(Saturday 24:th Feb)
2-39
Gotowy
Andre Grandbois
Jiu-Jitsu For Life Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:45
Ricardo Mikaelian Carlson Gracie Toronto / Team Ascension