Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-8
Gotowy
Maurizio Gentili
Sequência BJJ Academy
Martin Hagen Bjj Team Basel Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 69KG
(Saturday)
4-7
Gotowy
Pablo Agra Varela
KARKARA BJJ
Kim Pietschmann Carlson Gracie Zurich Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Saturday)
3-8
Gotowy
Julien Lucena
Ares BJJ Luxembourg - Alma Academy
Samir Bessoltane WAO Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
5-7
Gotowy
Ayrton Djambo
Mente Calma
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Michael Gagarin Pslpb Cicero Costha
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Saturday)
2-5
Gotowy
Leandro Flores
Carlson Gracie Zurich
Said Nasir Jamil Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty - 03:00
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
1-9
Gotowy
Miguel Cunha
KARKARA BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Lodrup Emchi Gracie Zuerich - Vacirca Brothers
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Saturday)
3-9
Gotowy
David Clement
KARKARA BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Gionathan Campana Jiujitsu School Ticino
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-7
Gotowy
Steven Clot
KARKARA BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Stefan Burger Carlson Gracie Zurich
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 56KG
(Saturday)
4-8
Gotowy
Mark Tarakanov
Pslpb Cicero Costha
Nikolay Saratchev Carlson Gracie Zurich Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
5-8
Gotowy
Admilson Dias Santos
MORI DOJO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Joni Puranen Checkmat International
Men's GI / Blue / Master 3 / 85KG
(Saturday)
1-10
Gotowy
Martin Wuest
Gracie Zuerich - Vacirca Brothers
Musa Aliev BJJ Team St. Gallen Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Saturday)
3-10
Gotowy
Delcio Santos
Portugal Gold Team
Joao Ramos KMR BJJ Kimura Norway Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Men's GI / Purple / Master 3 / 85KG
(Saturday)
4-9
Gotowy
Stephan Geissbuehler
Carlson Gracie Zurich
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Ferdinand Hutter Gracie Zuerich - Vacirca Brothers
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
5-10
Gotowy
Patric Remi Tschudin
Bjj Team Basel
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
William Decorvet Jaypee Gym
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Saturday)
2-8
Gotowy
Yuri Mendes
Gracie Barra Fribourg
Zalimkhan Balkarov Icon Jiu-Jitsu Team - International Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
4-10
Gotowy
Stefan Petrovic
Bjj Team Basel
Keci Bakari Stomp Ten Chi Budokan Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Men's GI / Blue / Master 3 / 85KG
(Saturday)
1-11
Gotowy
Alexander Bangerter
KARKARA BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Alan Vazquez Checkmat International
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Saturday)
3-11
Gotowy
Everton Borges
Frota Academy
Arash Seifi Ps Phoenix Bjj Team Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
5-11
Gotowy
Joni Puranen
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Sean Alessandro Raineri Carlson Gracie Zurich
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-9
Gotowy
Yanis Lagger
Lost Breed Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Stefan Burger Carlson Gracie Zurich
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
4-11
Gotowy
Omar Tasci
Sparta Fight & Fitness Academy
Denys Ishchenko BJJ Team St. Gallen Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:53
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
4-12
Gotowy
Sacha Mutel
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Keci Bakari Stomp Ten Chi Budokan Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-10
Gotowy
Matthieu Maurel
MMA FIGHT CLUB GYM
Wygrana na punkty - 05:00
Pascal Holdener MOTU Fight Team
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
1-12
Gotowy
Artin Morina
Sequência BJJ Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Julien Jotterand KARKARA BJJ
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Saturday)
3-12
Gotowy
Kamil Wojdak
Carlson Gracie Team Ari Galo
Wygrana na punkty - 05:00
Antoine Denamur Team Igor Araujo
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
5-12
Gotowy
Andy Andrianasoloarijaona
MORI DOJO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Patric Remi Tschudin Bjj Team Basel
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
4-13
Gotowy
Nathan Melliger
fight sports - ruckus jj
Wygrana na punkty - 05:00
Gabriel Kurath GILSON FARIAS Team
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-11
Gotowy
Vladyslav Makhevskyi
Bjj Lab Zürich
Sami Safari Jiujitsu School Ticino Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:19
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
5-13
Gotowy
Getoar Goqi
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Tim Forster Pslpb Cicero Costha
Men's GI / Blue / Master 3 / 85KG
(Saturday)
1-13
Gotowy
Peter Ackermann
Akatsuki Dojo - Imanari Jiu-Jitsu
Musa Aliev BJJ Team St. Gallen Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:08
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Saturday)
3-13
Gotowy
Delcio Santos
Portugal Gold Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:55
Everton Borges Frota Academy
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-12
Gotowy
Steven Clot
KARKARA BJJ
Yanis Lagger Lost Breed Bjj Wygrana na punkty - 05:00