Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
Gotowy
Leonardo Opiniao
Pslpb Cicero Costha
Lyndon Beutler Carlson Gracie Zurich Wygrana walkowerem
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-27
Gotowy
Aurelio Comandini
Jiujitsu School Ticino
Wygrana na punkty
LOIC DELALOYE Icon Jiu-Jitsu Team - International
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-22
Gotowy
Erhan Akdag
Mente Calma
Wygrana na punkty - 05:00
Timon Postleb Gracie Zuerich - Vacirca Brothers
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
4-31
Gotowy
Felix Frei
Carlson Gracie Zurich
Cristian Marchand Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-28
Gotowy
Nick Saurer
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Alessio Raschle fight sports - ruckus jj
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-25
Gotowy
Sergej Mecler
Asgard Sport Academy
Michele Lucardi Gracie Zuerich - Vacirca Brothers Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
5-29
Gotowy
Ojavan Abrantes
Fightsport Wil
Wygrana na punkty - 05:00
Narciso Vera GILSON FARIAS Team
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-23
Gotowy
Fabien Arlanda
KARKARA BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Fritz Souza Da Motta Gracie Zuerich - Vacirca Brothers
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
4-30
Gotowy
Teresa Molo
Jiujitsu School Ticino
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Martyna Siejba Pslpb Cicero Costha
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-29
Gotowy
Hendrik Stenzel
Stark Jiu-Jitsu Zürich
Wygrana na punkty - 05:00
Stepan Spilka Jungle BJJ
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-26
Gotowy
Romain Gaspoz
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Samuel Bader Bjj Team Basel
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
4-32
Gotowy
John Zambrano Cortes
GILSON FARIAS Team
Igor Nunes Mendonca KARKARA BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
5-30
Gotowy
Elvedin Monic
Gracie Zuerich - Vacirca Brothers
Sage Matthieu Icon Jiu-Jitsu Team - International Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
4-33
Gotowy
Carina Kirchmeier
Bjj Team Basel
Wygrana na punkty - 05:00
Josy Fischer Gracie Zuerich - Vacirca Brothers
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-24
Gotowy
Robinson Dos Santos Lussende
KMR BJJ Kimura Norway
Alexandre Tregan Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-27
Gotowy
Jakub Nagy
Carlson Gracie Zurich
Flavio Maciel Icon Jiu-Jitsu Team - International Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-30
Gotowy
Christian Miesch
Frota Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Ali Fahs
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-31
Gotowy
Aurelio Comandini
Jiujitsu School Ticino
Wygrana na punkty - 05:00
Artmir Ilazi Asgard Sport Academy
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
4-34
Gotowy
Senad Salji
Carlson Gracie Zurich
Wygrana na punkty - 05:00
Felix Frei Carlson Gracie Zurich
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
5-31
Gotowy
Andrea Stifel
Adamantium Bjj Zürich
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Gabriel Grgic Bjj Team Basel
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-28
Gotowy
Damian Lipusic
Frota Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Anthony Quarroz Checkmat International
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-25
Gotowy
Shevqet Budeci
KARKARA BJJ
Manuel Tschudin Bjj Team Basel Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
5-32
Gotowy
Arthur RANDE
Bjj Team Basel
Ojavan Abrantes Fightsport Wil Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-29
Gotowy
Dawid Sarnowski
Pslpb Cicero Costha
Fabio Brea KMR BJJ Kimura Norway Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-32
Gotowy
Nick Saurer
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Hendrik Stenzel Stark Jiu-Jitsu Zürich
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
4-35
Gotowy
Diego Carrillo
KMR BJJ Kimura Norway
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Gieri Candinas Bjj Lab Zürich
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-26
Gotowy
Kocaaga Laurin
Carlson Gracie Zurich
Wygrana na punkty - 05:00
Remy Schneiter Tone Up C&F
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
4-36
Gotowy
Igor Nunes Mendonca
KARKARA BJJ
Douglas Guerra Frota Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:19
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-33
Gotowy
Christian Miesch
Frota Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Aurelio Comandini Jiujitsu School Ticino
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
5-33
Gotowy
Sage Matthieu
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Andrea Stifel Adamantium Bjj Zürich Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-30
Gotowy
Romain Gaspoz
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Flavio Maciel Icon Jiu-Jitsu Team - International
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
4-37
Gotowy
Michael Suter
Carlson Gracie Zurich
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Cristian Marchand Checkmat International