Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
5-14
Gotowy
Admilson Dias Santos
MORI DOJO
Wygrana na punkty - 05:00
Antonio Leon Carlson Gracie Zurich
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
4-14
Gotowy
Filip Krsmanovic
Carlson Gracie Zurich
Jugurtha Khaleche Ten Chi Budokan Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
4-15
Gotowy
Denys Ishchenko
BJJ Team St. Gallen
Elric Nicolet Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-14
Gotowy
Carlos Palma
ACA brazilian jiu-jitsu
Jesse Jalore Sobitan Kimura Bjj Serbia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-13
Gotowy
Mickael Ide
Bjj Lab Zürich
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Matthieu Maurel MMA FIGHT CLUB GYM
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Saturday)
3-14
Gotowy
Nina Wust
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:41
Marine Tiavina Marechal Fight Factory Lausanne
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
5-15
Gotowy
Patric Remi Tschudin
Bjj Team Basel
Tim Forster Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
4-16
Gotowy
Keci Bakari Stomp
Ten Chi Budokan
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Nathan Melliger fight sports - ruckus jj
Men's GI / Blue / Master 3 / 85KG
(Saturday)
1-15
Gotowy
Peter Ackermann
Akatsuki Dojo - Imanari Jiu-Jitsu
Alan Vazquez Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
4-17
Gotowy
Jugurtha Khaleche
Ten Chi Budokan
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:24
Elric Nicolet Checkmat International
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-14
Gotowy
Sami Safari
Jiujitsu School Ticino
Wygrana na punkty - 05:00
Elia Wafler KARKARA BJJ
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Saturday)
3-1
Gotowy
Joao Ramos
KMR BJJ Kimura Norway
Arash Seifi Ps Phoenix Bjj Team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:34
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
5-16
Gotowy
Andy Andrianasoloarijaona
MORI DOJO
Getoar Goqi Icon Jiu-Jitsu Team - International Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:24
Men's GI / Blue / Master 3 / 85KG
(Saturday)
1-16
Gotowy
Musa Aliev
BJJ Team St. Gallen
Alexander Bangerter KARKARA BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
4-18
Gotowy
Izan Rodriguez Rives
New Legacy Aarau
Baha Khasawneh Pound For Pound Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-15
Gotowy
Minh Nhat Luong
Frota Academy
Ambroise Dethy MMA FIGHT CLUB GYM Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Saturday)
5-17
Gotowy
Carlos Calado
Pslpb Cicero Costha
Hatus Peters Krieger Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-17
Gotowy
Gian Luca Frisch
Carlson Gracie Team Ari Galo
Wygrana na punkty - 05:00
Carlos Palma ACA brazilian jiu-jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
4-19
Gotowy
Nathan Melliger
fight sports - ruckus jj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Elric Nicolet Checkmat International
Men's GI / Blue / Master 2 / 94KG
(Saturday)
5-18
Gotowy
Ian O Flynn
Carlson Gracie Zurich
Wygrana na punkty - 05:00
Andy Muepu Ares BJJ Luxembourg - Alma Academy
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
4-20
Gotowy
Keci Bakari Stomp
Ten Chi Budokan
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Jugurtha Khaleche Ten Chi Budokan
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-16
Gotowy
Matthieu Maurel
MMA FIGHT CLUB GYM
Wygrana na punkty - 05:00
Elia Wafler KARKARA BJJ
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Saturday)
1-18
Gotowy
Fabienne Weiss
Frota Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Bahar Kor Pslpb Cicero Costha
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
4-21
Gotowy
Baissangour Pachaiev
Infini Jiu Jitsu
Adrian Widmer Sequência BJJ Academy Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Saturday)
5-19
Gotowy
Kevin Schmuckli
Bjj Team Basel
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:31
Carlos Calado Pslpb Cicero Costha
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-17
Gotowy
Mickael Ide
Bjj Lab Zürich
Sami Safari Jiujitsu School Ticino Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:55
Men's GI / Blue / Master 3 / 120KG
(Saturday)
1-19
Gotowy
Matthieu Claudon
Ares BJJ Luxembourg - Alma Academy
Igor Klein Asgard Sport Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-20
Gotowy
Jesse Jalore Sobitan
Kimura Bjj Serbia
Wygrana na punkty - 05:00
Gian Luca Frisch Carlson Gracie Team Ari Galo
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
4-22
Gotowy
Gianluca Giancola
Carlson Gracie Zurich
Wygrana na punkty - 05:00
Baha Khasawneh Pound For Pound Team
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Saturday)
5-20
Gotowy
Gerzner Eric
Fight Factory Lausanne
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Mahmoud Darwish East Jiu-Jitsu
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Saturday)
3-15
Gotowy
Luana Tarone
Frota Academy
Marine Tiavina Marechal Fight Factory Lausanne Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-18
Gotowy
Deniz Plener
Pslpb Cicero Costha
Minh Nhat Luong Frota Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51