Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Master 3 / Brown / 94KG
(Sunday)
3 (TV)-57
Završeno
Andre Pires
EDDY NORTH FIGHT
Pobedio Završnicom - 03:08
Denilson Rosa Prossan/branco Bjj
Juvenile male / Juvenile / Blue / 73KG
(Sunday)
2-57
Završeno
Guilherme Gomes
At Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Wendell Oliveira Alliance
Female / Adult / Purple / 62KG
(Sunday)
7-49
Završeno
Luara Tallada
guego jj team
Brenda Larissa Alliance Pobedio Završnicom - 02:32
Boys Gi / Teen / Orange Green / 72KG
(Sunday)
1-90
Završeno
Caua Pinto
Gracie Barra
Pobedio Završnicom - 02:27
Nicolas Lossolli Zenith Bjj
Male / Master 1 / Purple / 94KG
(Sunday)
6-42
Završeno
Eduardo Matos
Lesma Team
Rodrigo Negro Nelson Solare Pobedio Odlukom
Female Gi Open / Brown/Black / Adult / 90KG
(Sunday)
5-53
Završeno
Juliana Longhi
BOSS ACADEMY JIU JITSU
JOANA SANTANA Lg System Pobedio Završnicom - 05:21
Male / Master 2 / Blue / 69KG
(Sunday)
8-50
Završeno
Marcelo Silva
Tetris BJJ
Ademar Almeida G13 Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 05:00
Male / Master 2 / Brown / 77KG
(Sunday)
3 (TV)-52
Završeno
Kemps Yanagizawa
Maromba Jiu Jitsu
Carlitos Celestino G13 Pobeda po poenima - 05:00
Male / Master 1 / Blue / 69KG
(Sunday)
7-53
Završeno
Maicon Cardoso
Irie Fight
Pobedio Završnicom - 00:33
Thony Romao G13
Male Gi Open / Brown / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
Završeno
Kalani Santos
Dsn Jj
Darlison Santos Gfteam Pobeda bez borbe
Male Gi Open / Purple / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
4-46
Završeno
GUILHERME BOTREL
BARBOSA JJ
Pobedio Završnicom - 06:00
Hiago Amaral Gfteam
Male / Master 1 / Purple / 110KG
(Sunday)
6-48
Završeno
Jose Toledano
Checkmat International
Leandro Nascimento The Match Champ Pobeda po poenima - 05:00
Boys Gi / Teen / White / 46KG
(Sunday)
1-91
Završeno
Gustavo Oliveira
Menino Team
Gustavo Barbosa Gfteam Pobedio Završnicom - 00:43
Female / Adult / Purple / 62KG
(Sunday)
7-50
Završeno
Leticia Murakami
Guigo Jiu Jitsu
Pobedio Odlukom - 06:00
Gabriela Pereira G13
Juvenile male / Juvenile / Blue / 66KG
(Sunday)
2-58
Završeno
Fernando Silva
Gfteam
Rickson Santos Gfteam Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Teen / Orange Green / 72KG
(Sunday)
1-93
Završeno
Joao Silva
Top Brother
Rafael Borges Gfteam Pobedio Odlukom - 03:00
Male / Master 2 / Blue / 77KG
(Sunday)
8-51
Završeno
Anderson Silva
Gfteam
Pobedio Završnicom - 03:58
Fernando Gracioso Gracie Barra Santos
Male / Master 2 / Brown / 94KG
(Sunday)
3 (TV)-48
Završeno
Vinícius Silva
G13Bjj
Joel Elmo Fassbinder Mario Sperry Jiu Jitsu Pobedio Odlukom - 05:00
Male Gi Open / Brown / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
5-51
Završeno
Gustavo Maron
Alliance
Pobedio Završnicom - 02:42
Darlison Santos Gfteam
Male Gi Open / Blue / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
Završeno
Jefferson Nascimento
RYAN GRACIE TEAM
Pobeda bez borbe
Lucas Silva Alliance
Boys Gi / Junior / Yellow / 78KG
(Sunday)
1-92
Završeno
Thomas Santos
G13
Pobedio Završnicom - 01:56
Leonardo Franzolin Integracao Serra Negra
Male / Master 2 / Purple / 85KG
(Sunday)
6-49
Završeno
Leandro Moreira
Gfteam
Moises Santoro Breda Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 03:42
Juvenile male / Juvenile / Blue / 66KG
(Sunday)
2-61
Završeno
Caio Fernandes
Gfteam
Pobeda po poenima - 04:00
Felipe Markes Gfteam
Male / Master 1 / Blue / 77KG
(Sunday)
7-58
Završeno
CLAUDIO OLIVEIRA
Zr Team Association
Carlos Florentino JFC Almeida JJ Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi Open / Black / Master 1 / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
5-47
Završeno
Bruno Rocha
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
William Silvestre Miquinho Jiu Jitsu
Boys Gi / Junior / White / 45KG
(Sunday)
1-94
Završeno
Joao Amaro
Projeto Social Guerreiros do Amanhecer
Pobeda po poenima - 03:00
Artur Souza Zenith Bjj
Juvenile female / Juvenile / White / 82KG
(Sunday)
2-73
Završeno
Mariana Oliveira
Marreta Team
Suelen Rodrigues ATOS Pobedio Odlukom
Male / Master 2 / Brown / 94KG
(Sunday)
3 (TV)-51
Završeno
Edimilson Oliveira
Pslpb Cicero Costha
Hugo Mendes Gfteam Pobedio Odlukom - 01:52
Female / Adult / Purple / 70KG
(Sunday)
8-49
Završeno
Ana Prado
Zenith Bjj
Pobedio Završnicom - 02:36
Isabela Lopes Alliance
Male Gi Open / Blue / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
4-48
Završeno
Jonatan Santos
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
Mauricio Silva Gracie Barra
Boys Gi / Teen / Orange Green / 62KG
(Sunday)
1-95
Završeno
Danylo Wruck
Marreta Team
Gabriel Hermesdorf EQUIPE FELIPE VIDAL Pobeda po poenima - 03:00
Male Gi Open / Purple / Adult / HEAVYWEIGHT (-110KG)
(Sunday)
4-47
Završeno
ERICK SOUZA
At Jiu Jitsu
Luis Fernando De Oliveira Zenith Bjj Pobedio Završnicom - 02:42