Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
2-2
Završeno
Aleksandr Fatkin
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Pobedio Završnicom - 00:34
David Krasnoperov Gfteam
Boys Gi / Kids 1 / White-Grey / 24KG
(Day 1)
-52
Završeno
Maksim Slabkovskii
Gfteam
Mark Kopytov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Pobeda po poenima - 02:00
Girls Gi / Kids 3 / White / 32KG
(Day 1)
-42
Završeno
Veronika Krauzova
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Arina Vlasova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Pobeda po poenima - 00:47
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
3-5
Završeno
Maksim Spirin
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Zaur Saruglanov Icon Jiu-Jitsu Team - International Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White - Grey / 24KG
(Day 1)
2-5
Završeno
Stepan Overchuk
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Pobeda po poenima
Ruslan Mahmudov Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 20KG
(Day 1)
-55
Završeno
Maksim Samoylov
Gymnasium Team
Artem Yunikov Titan Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 26KG
(Day 1)
-45
Završeno
Kalypin Denis
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Pobeda po poenima - 02:00
Danila Ermokhin LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Kids 2 / Grey - Yellow / 23KG
(Day 1)
1-3
Završeno
Chingiz Gasymov
Gymnasium Team
Pobeda po poenima - 02:00
Gleb Gabur Senna Fight Academy
Boys Gi / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
3-3
Završeno
Makar Sednev
Supernova BJJ Academy
Malykhin Savelii LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
-57
Završeno
Konstantin Kireev
Gymnasium Team
Samir Lebedev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White / 34KG
(Day 1)
1-6
Završeno
Fedor Chernykh
Gymnasium Team
Pobeda po poenima - 02:00
Artem Belaj LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Girls Gi / Kids 3 / Grey / 32KG
(Day 1)
-48
Završeno
Kira Khomaza
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Polina Pozdeeva BJF TEAM Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
3-6
Završeno
Artem Orlov
Checkmat International
Pobeda po poenima - 02:00
Leonard Gasten Gymnasium Team
Girls Gi / Kids 3 / White / 32KG
(Day 1)
-43
Završeno
Valeria Kirusina
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Pobeda po poenima - 02:00
Arina Vlasova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Kids 1 / White-Grey / 24KG
(Day 1)
-53
Završeno
Gleb Gorin
Gymnasium Team
Pobeda po poenima - 02:00
Mark Kopytov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 26KG
(Day 1)
-46
Završeno
Vsevolod Fedorov
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Danila Ermokhin LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White / 34KG
(Day 1)
1-7
Završeno
Igor Kotov
Supernova BJJ Academy
Pobedio Završnicom - 01:02
Igor Senchuk LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 20KG
(Day 1)
-56
Završeno
Mikael Ter-Avanesov
Gymnasium Team
Pobedio Završnicom - 00:47
Artem Yunikov Titan Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
3-4
Završeno
Fedor Lupinos
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Mateo Froltsov UNIVERSAL FIGHTERS Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
2-6
Završeno
Evgeny Vasilik
Checkmat International
Gordei Kuzovenkov Supernova BJJ Academy Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 30KG
(Day 1)
3-8
Završeno
Stepan Soshilov
Strela Team
Pobedio Završnicom - 01:32
KIRILL MARIN Supernova BJJ Academy
Boys Gi / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
-58
Završeno
Igumnov Maksim
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Konstantin Kireev Gymnasium Team Pobeda po poenima
Boys Gi / Kids 2 / Grey - Yellow / 23KG
(Day 1)
1-4
Završeno
Daniel Dolina
UNIVERSAL FIGHTERS
Pobeda po poenima - 02:00
Iaromir Glazyrin Supernova BJJ Academy
Girls Gi / Kids 3 / Grey / 32KG
(Day 1)
-49
Završeno
Elezaveta Gorina
Gymnasium Team
Antonina Buharina Icon Jiu-Jitsu Team - International Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White / 34KG
(Day 1)
1-8
Završeno
Artem Belaj
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Pobeda po poenima - 02:00
Igor Senchuk LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Infant / White - Grey / 30KG
(Day 1)
3-11
Završeno
Roman Chashchin
LION ACADEMY
Pobeda po poenima - 03:00
Pavel Savostikov Supernova BJJ Academy
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 38KG
(Day 1)
-412
Završeno
Fedor Nikolaev
Gymnasium Team
Timur Khaptakhaev Gymnasium Team Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
2-7
Završeno
Lev Sitnikov
BJF TEAM
Pobeda po poenima - 02:00
Arsenij Gorskov Checkmat International
Boys Gi / Infant / Yellow / 34KG
(Day 1)
1-11
Završeno
Yaroslav Baryshev
Supernova BJJ Academy
Denni Khatuev Titan Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:37
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
3-7
Završeno
Zaur Saruglanov
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Pobeda po poenima - 02:00
Artem Orlov Checkmat International
Boys Gi / Kids 3 / White / 34KG
(Day 1)
1-9
Završeno
Fedor Chernykh
Gymnasium Team
Igor Kotov Supernova BJJ Academy Pobedio Završnicom - 01:43
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
2-8
Završeno
Gordei Kuzovenkov
Supernova BJJ Academy
Pobeda po poenima - 02:00
Alexandr Kuzin Gymnasium Team