Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
2-2
Färdig
Aleksandr Fatkin
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Vann på Submission - 00:34
David Krasnoperov Gfteam
Boys Gi / Kids 1 / White-Grey / 24KG
(Day 1)
-52
Färdig
Maksim Slabkovskii
Gfteam
Mark Kopytov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Vann på poäng - 02:00
Girls Gi / Kids 3 / White / 32KG
(Day 1)
-42
Färdig
Veronika Krauzova
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Arina Vlasova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Vann på poäng - 00:47
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
3-5
Färdig
Maksim Spirin
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Zaur Saruglanov Icon Jiu-Jitsu Team - International Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White - Grey / 24KG
(Day 1)
2-5
Färdig
Stepan Overchuk
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Vann på poäng
Ruslan Mahmudov Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 20KG
(Day 1)
-55
Färdig
Maksim Samoylov
Gymnasium Team
Artem Yunikov Titan Jiu Jitsu Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 26KG
(Day 1)
-45
Färdig
Kalypin Denis
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Vann på poäng - 02:00
Danila Ermokhin LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Kids 2 / Grey - Yellow / 23KG
(Day 1)
1-3
Färdig
Chingiz Gasymov
Gymnasium Team
Vann på poäng - 02:00
Gleb Gabur Senna Fight Academy
Boys Gi / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
3-3
Färdig
Makar Sednev
Supernova BJJ Academy
Malykhin Savelii LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
-57
Färdig
Konstantin Kireev
Gymnasium Team
Samir Lebedev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White / 34KG
(Day 1)
1-6
Färdig
Fedor Chernykh
Gymnasium Team
Vann på poäng - 02:00
Artem Belaj LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Girls Gi / Kids 3 / Grey / 32KG
(Day 1)
-48
Färdig
Kira Khomaza
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Polina Pozdeeva BJF TEAM Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
3-6
Färdig
Artem Orlov
Checkmat International
Vann på poäng - 02:00
Leonard Gasten Gymnasium Team
Girls Gi / Kids 3 / White / 32KG
(Day 1)
-43
Färdig
Valeria Kirusina
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Vann på poäng - 02:00
Arina Vlasova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Kids 1 / White-Grey / 24KG
(Day 1)
-53
Färdig
Gleb Gorin
Gymnasium Team
Vann på poäng - 02:00
Mark Kopytov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 26KG
(Day 1)
-46
Färdig
Vsevolod Fedorov
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Danila Ermokhin LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White / 34KG
(Day 1)
1-7
Färdig
Igor Kotov
Supernova BJJ Academy
Vann på Submission - 01:02
Igor Senchuk LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 20KG
(Day 1)
-56
Färdig
Mikael Ter-Avanesov
Gymnasium Team
Vann på Submission - 00:47
Artem Yunikov Titan Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
3-4
Färdig
Fedor Lupinos
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Mateo Froltsov UNIVERSAL FIGHTERS Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
2-6
Färdig
Evgeny Vasilik
Checkmat International
Gordei Kuzovenkov Supernova BJJ Academy Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 30KG
(Day 1)
3-8
Färdig
Stepan Soshilov
Strela Team
Vann på Submission - 01:32
KIRILL MARIN Supernova BJJ Academy
Boys Gi / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
-58
Färdig
Igumnov Maksim
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Konstantin Kireev Gymnasium Team Vann på poäng
Boys Gi / Kids 2 / Grey - Yellow / 23KG
(Day 1)
1-4
Färdig
Daniel Dolina
UNIVERSAL FIGHTERS
Vann på poäng - 02:00
Iaromir Glazyrin Supernova BJJ Academy
Girls Gi / Kids 3 / Grey / 32KG
(Day 1)
-49
Färdig
Elezaveta Gorina
Gymnasium Team
Antonina Buharina Icon Jiu-Jitsu Team - International Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White / 34KG
(Day 1)
1-8
Färdig
Artem Belaj
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Vann på poäng - 02:00
Igor Senchuk LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / Infant / White - Grey / 30KG
(Day 1)
3-11
Färdig
Roman Chashchin
LION ACADEMY
Vann på poäng - 03:00
Pavel Savostikov Supernova BJJ Academy
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 38KG
(Day 1)
-412
Färdig
Fedor Nikolaev
Gymnasium Team
Timur Khaptakhaev Gymnasium Team Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
2-7
Färdig
Lev Sitnikov
BJF TEAM
Vann på poäng - 02:00
Arsenij Gorskov Checkmat International
Boys Gi / Infant / Yellow / 34KG
(Day 1)
1-11
Färdig
Yaroslav Baryshev
Supernova BJJ Academy
Denni Khatuev Titan Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:37
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
3-7
Färdig
Zaur Saruglanov
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Vann på poäng - 02:00
Artem Orlov Checkmat International
Boys Gi / Kids 3 / White / 34KG
(Day 1)
1-9
Färdig
Fedor Chernykh
Gymnasium Team
Igor Kotov Supernova BJJ Academy Vann på Submission - 01:43
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
2-8
Färdig
Gordei Kuzovenkov
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 02:00
Alexandr Kuzin Gymnasium Team