Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Kids 2 / Grey / 20KG
(Saturday)
3-1
Završeno
Kosta Pancic
Kimura Bjj Serbia
Petar Sailovic Gracie Barra Belgrade Pobeda po poenima - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 23KG
(Saturday)
2-1
Završeno
Oleksandr Chupryna
Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro
Pobeda po poenima - 02:00
Ivan Radulovic Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro
Girls GI / Kids 3 / Grey / 28KG
(Saturday)
5-1
Završeno
Sofija Mitrovic
Twisted Jiu Jitsu
Gergana Georgieva Bagir Bjj Pobedio Završnicom - 01:22
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Saturday)
1-1
Završeno
Deyan Ivanov
Twisted Jiu Jitsu
Nikola Zugic Kimura Bjj Serbia Pobeda po poenima - 02:00
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Saturday)
4-1
Završeno
Vladimir Kyusheliev
Twisted Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:05
Ivan Tasic Kimura Bjj Serbia
Girls GI / Kids 3 / Grey / 28KG
(Saturday)
5-3
Završeno
Helena Radulovic
Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro
Svetlana Tasic Kimura Bjj Serbia Pobedio Završnicom - 00:30
Boys GI / Kids 2 / Grey / 20KG
(Saturday)
3-2
Završeno
Vanja Petkovic
Kimura Bjj Serbia
Pobedio Završnicom - 01:04
Kiril Nikolov Twisted Jiu Jitsu
Boys GI / Kids 3 / White / 27KG
(Saturday)
2-2
Završeno
Boris Mitev
Bagir Bjj
Ilija Bozic ViN BJJ Pobeda po poenima - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Saturday)
1-2
Završeno
Aleksa Radakovic
ViN BJJ
Pobeda po poenima - 02:57
Alexandar Penev Twisted Jiu Jitsu
Boys GI / Kids 2 / Grey - Yellow / 34KG
(Saturday)
3-5
Završeno
Aleksej Avramovic
Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Victor Parvov Twisted Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 02:00
Girls GI / Kids 3 / Grey / 28KG
(Saturday)
5-2
Završeno
Sonja Markovic
Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro
Gergana Georgieva Bagir Bjj Pobedio Završnicom - 01:05
Girls GI / Kids 3 / White / 25KG
(Saturday)
4-4
Završeno
Lara Boskovic
Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro
Alisa Faizullina Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro Pobedio Odlukom - 03:00
Girls GI / Kids 3 / Grey / 36KG
(Saturday)
1-3
Završeno
Kalina Delevic
Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro
Pobedio Završnicom - 01:11
Anastasija Tosic Kimura Bjj Serbia
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 30KG
(Saturday)
2-3
Završeno
Bogdan Rakonjac
ViN BJJ
Matej Simonovski Enso Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 02:00
Girls GI / Infant / White / 40KG
(Saturday)
5-6
Završeno
Natasa Paunovic
Kimura Bjj Serbia
Fani Proja The Strongest Pobedio Završnicom - 02:19
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Saturday)
4-2
Završeno
Anton Mihaylov
Twisted Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:19
Ivan Tasic Kimura Bjj Serbia
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 42KG
(Saturday)
1-4
Završeno
Niksa Jovanovic
Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Pavel Vernigorov Kimura Bjj Serbia Pobedio Završnicom - 00:14
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 30KG
(Saturday)
2-4
Završeno
Boris Kolev
Twisted Jiu Jitsu
Vasilije Savic Kimura Bjj Serbia Pobeda po poenima - 02:00
Boys GI / Kids 2 / Grey / 20KG
(Saturday)
3-3
Završeno
Kosta Pancic
Kimura Bjj Serbia
Pobeda po poenima - 02:00
Kiril Nikolov Twisted Jiu Jitsu
Boys GI / Infant / White / 50KG
(Saturday)
1-5
Završeno
Boyan Atanasov
Bagir Bjj
Pobeda po poenima - 03:00
Matija Djurovic Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro
Girls GI / Kids 3 / Grey / 28KG
(Saturday)
5-4
Završeno
Sonja Markovic
Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro
Helena Radulovic Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro Pobedio Završnicom - 01:44
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Saturday)
4-5
Završeno
Nikola Zec
Kimura Bjj Serbia
Todor Lazarov Twisted Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:07
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
3-6
Završeno
Darijan Jakimovski
Enso Jiu Jitsu
Bagir Shomirzoev Bagir Bjj Pobedio Završnicom - 00:14
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 30KG
(Saturday)
2-5
Završeno
Danail Dimitrov
Twisted Jiu Jitsu
Matej Simonovski Enso Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:19
Girls GI / Infant / White / 40KG
(Saturday)
5-7
Završeno
Elpida Proja
The Strongest
Pobedio Završnicom - 02:46
Natasa Paunovic Kimura Bjj Serbia
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Saturday)
4-8
Završeno
Tymofii Gaydarzhy
Brasa Cta
Pobeda po poenima - 02:00
Ognjen Obradovic Twisted Jiu Jitsu
Girls GI / Infant / Grey / 28KG
(Saturday)
1-8
Završeno
Karina Mikaelyan
Twisted Jiu Jitsu
Nika Vukovic Neves Brazilian Jiu Jitsu Association Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
3-7
Završeno
Stefan Tadic
Kimura Bjj Serbia
Pobeda po poenima - 02:00
Vanja Todorovic Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 30KG
(Saturday)
2-6
Završeno
Vasilije Savic
Kimura Bjj Serbia
Pobedio Završnicom - 01:53
Vid Radic Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Boys GI / Kids 2 / Grey / 20KG
(Saturday)
3-4
Završeno
Petar Sailovic
Gracie Barra Belgrade
Pobeda po poenima - 02:00
Vanja Petkovic Kimura Bjj Serbia
Boys GI / Kids 3 / Yellow / 30KG
(Saturday)
2-9
Završeno
Vladimir Kepcija
Gracie Barra Belgrade
Teodor Komatina Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro Pobeda po poenima - 02:00
Girls GI / Kids 3 / Grey / 28KG
(Saturday)
5-5
Završeno
Gergana Georgieva
Bagir Bjj
Pobeda po poenima - 02:00
Svetlana Tasic Kimura Bjj Serbia