Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-27
Završeno
Valerija Velimirovic
Lutador BJJ
Pobedio Završnicom - 03:35
Nevena Puric Gracie Barra Belgrade
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
5-25
Završeno
Andrija Zlajic
Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro
Pobedio Završnicom - 04:05
Nikola Mandzukovski House of Grappling Arts
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
2-23
Završeno
Lazar Conic
Kimura Bjj Serbia
Pobedio Završnicom - 00:29
Lukas Dujnja Kimura Bjj Serbia
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-30
Završeno
Teymur Guseynov
Fenix Bjj Academy
Pavel Ivanov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Pobedio Završnicom - 02:54
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Saturday)
3-28
Završeno
Damir Redzepagic
Kimura Bjj Serbia
Samir Muratovic Kimura Bjj Serbia Pobedio Završnicom - 04:41
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
4-26
Završeno
Plamen Penev
Twisted Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Ivaylo Pavlov Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-31
Završeno
Sotir Atanasov
Twisted Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:14
Matej Vuckovic Lutador BJJ
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
3-26
Završeno
Efstathios Vlachos
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 01:53
Stilyan Bachvarov Bagir Bjj
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
2-27
Završeno
Novak Stojanovic
ViN BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Ognyan Ramisov Twisted Jiu Jitsu
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-28
Završeno
Veronika Ivanova
Twisted Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Valerija Velimirovic Lutador BJJ
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
5-26
Završeno
Aleks Arsov
Lubo's Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 04:21
Marchelo Dimitrov Bagir Bjj
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Saturday)
3-29
Završeno
Strahinja Marinkovic
Kimura Bjj Serbia
Pobedio Završnicom - 01:35
Boris Tonev Brasa Cta
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Saturday)
4-29
Završeno
Evangelos Vrachnis
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
Marjan Zikov Flow Jiu Jitsu-Skopje
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
2-28
Završeno
Giorgos Angelopoulos
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
Milos Milacic House of Grappling Arts
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
5-27
Završeno
Marko Glisic
Twisted Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:15
Nikolay Atanasov Brasa Cta
Women's GI / Brown / Black / Professional / 62KG
(Saturday)
3-32
Završeno
Violeta Angelova
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Zafeiria Panagiotarakou Checkmat International Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
4-30
Završeno
Martin Kirov
Bagir Bjj
Yoan Tachkin Pitbulls MatSide Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:40
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-32
Završeno
Kamen Matov
Twisted Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:28
Marko Francuski Fenix Bjj Academy
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-33
Završeno
Matija Jevtic
Zr Team Association
Zdravko Atanasov Gfteam Pobedio Završnicom - 02:08
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
4-27
Završeno
Nikolas Kral
Six Blades Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:04
Plamen Penev Twisted Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
2-29
Završeno
Novak Stojanovic
ViN BJJ
Lazar Jovandic Fenix Bjj Academy Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
3-27
Završeno
Antonio Zhelev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Pobeda po poenima - 05:00
Boril Dimov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
5-28
Završeno
Danil Lavrentev
Zr Team Association
Galen Georgiev Gfteam Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
4-31
Završeno
Elert Shaba
Tirana MMA Center
Pobedio Završnicom - 02:49
Martin Kirov Bagir Bjj
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-32
Završeno
Georgi Nikolov
Lubo's Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:04
Ivan Atanassov Twisted Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
5-29
Završeno
Andrija Zlajic
Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro
Pobedio Završnicom - 00:38
Aleks Arsov Lubo's Jiu Jitsu
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Saturday)
3-30
Završeno
Damir Redzepagic
Kimura Bjj Serbia
Boris Tonev Brasa Cta Pobedio Završnicom - 02:24
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
2-30
Završeno
Milos Milacic
House of Grappling Arts
Novak Stojanovic ViN BJJ Pobedio Završnicom - 03:42
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-34
Završeno
Pavel Ivanov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Pobeda po poenima - 05:00
Sotir Atanasov Twisted Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
4-33
Završeno
Georgi Gutsalski
Brasa Cta
Zdravko Bjelic Kimura Bjj Serbia Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-35
Završeno
Kamen Matov
Twisted Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:30
Zdravko Atanasov Gfteam
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Saturday)
3-33
Završeno
Emir Delijic
Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro
Alexandar Alexandrov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Pobedio Završnicom - 03:41