Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Teen / Grey - Yellow / 48KG
(Saturday)
4-21
Završeno
Angelina Vujanovic
Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Pobedio Završnicom - 02:33
Radostina Nikolova Twisted Jiu Jitsu
Boys GI / Teen / Orange/Green / 56KG
(Saturday)
1-21
Završeno
Relja Jovanovic
Gracie Barra Belgrade
Boris Lilov Twisted Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:15
Boys GI / Junior / Orange/Green / 37KG
(Saturday)
3-19
Završeno
Marko Zlatanovski
Enso Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Nikola Zekovic Gracie Barra Belgrade
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Saturday)
4-16
Završeno
Nikola Cetkovic
Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Dorian Lenz Gremlin Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:54
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
5-23
Završeno
Nikola Mandzukovski
House of Grappling Arts
Pobeda po poenima - 05:00
Nikola Sekovic Gracie Barra Belgrade
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
2-21
Završeno
Lazar Conic
Kimura Bjj Serbia
Pobeda po poenima - 05:00
Ivan Raikov Bagir Bjj
Girls GI / Junior / Grey / 44KG
(Saturday)
4-19
Završeno
Vanja Dimitrijevic
Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Irena Dimitrijevic MMA&BJJ SECUTOR ŠA Pobeda po poenima - 03:00
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Saturday)
1-22
Završeno
Kristiqn Krastev
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Victor Pejgorski Twisted Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
3-22
Završeno
Efstathios Vlachos
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 02:58
Luka Basic Lutador BJJ
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Saturday)
2-18
Završeno
Maksim Georgiev
Twisted Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Abubakar Chamburaev Ratiborets Vienna
Men's GI / Purple / Master 2 / 94KG
(Saturday)
1-25
Završeno
Dusan Zivkovic
BJJ CAMINHO
Andrey Pilipets Neves Brazilian Jiu Jitsu Association Pobedio Završnicom - 04:27
Girls GI / Teen / Grey - Yellow / 48KG
(Saturday)
4-22
Završeno
Andjela Stamkova
The Strongest
Pobedio Završnicom - 01:22
Radostina Nikolova Twisted Jiu Jitsu
Women's GI / Purple / Professional / 55KG
(Saturday)
2-24
Završeno
Jovana Petrovic
Gracie Barra Belgrade
Daniela Aleksovska The Strongest Pobedio Završnicom - 02:59
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Saturday)
5-21
Završeno
Petyo Marov
Lubo's Jiu Jitsu
Nikola Petrushevski House of Grappling Arts Pobeda po poenima - 05:00
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 84KG
(Saturday)
4-24
Završeno
Valentin Doychinov
Twisted Jiu Jitsu
Marko Trajanovski The Strongest Pobedio Završnicom - 02:11
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Saturday)
1-23
Završeno
Pavle Cvorovic
Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro
Pobeda po poenima - 05:00
Victor Pejgorski Twisted Jiu Jitsu
Girls GI / Junior / Grey / 44KG
(Saturday)
4-20
Završeno
Elena Topalova
Twisted Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Ioanna Nikolova Twisted Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
3-23
Završeno
Boril Dimov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Pobeda po poenima - 05:00
Boris Spasov Bul top team
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
2-22
Završeno
Lukas Dujnja
Kimura Bjj Serbia
Pobedio Odlukom - 01:04
Ivan Raikov Bagir Bjj
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
5-19
Završeno
Kristian Nedkov
Focus Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Luka Antic BJJ CAMINHO
Girls GI / Teen / Grey - Yellow / 48KG
(Saturday)
4-23
Završeno
Angelina Vujanovic
Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Andjela Stamkova The Strongest Pobeda po poenima - 03:00
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-26
Završeno
Veronika Ivanova
Twisted Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:30
Nevena Puric Gracie Barra Belgrade
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
3-24
Završeno
Antonio Zhelev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Pobeda po poenima - 05:00
Efstathios Vlachos Checkmat International
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
2-25
Završeno
Ivan Trajchev
Enso Jiu Jitsu
Kristijan Jovanovic BJJ CAMINHO Pobedio Završnicom - 04:01
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Saturday)
5-22
Završeno
Vladimir Tadic
Gracie Barra Belgrade
Pobedio Završnicom - 04:05
Nikola Petrushevski House of Grappling Arts
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-29
Završeno
Kaloyan Ivanov
Twisted Jiu Jitsu
Pavel Ivanov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Pobedio Završnicom - 01:07
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
4-25
Završeno
Nikolas Kral
Six Blades Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:20
Ivaylo Pavlov Gfteam
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
3-25
Završeno
Boril Dimov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Pobeda po poenima - 05:00
Stilyan Bachvarov Bagir Bjj
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Saturday)
1-24
Završeno
Kristiqn Krastev
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Pavle Cvorovic Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
5-24
Završeno
Danil Lavrentev
Zr Team Association
Pobeda po poenima - 05:00
Filip Crnobrnja Kimura Bjj Serbia
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Saturday)
4-28
Završeno
Vladimir Bulatovic
Kimura Bjj Serbia
Konstantin Tsvetanov Twisted Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 03:23
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
2-26
Završeno
Djordje Borozan
Kimura Bjj Serbia
Milos Milacic House of Grappling Arts Pobeda po poenima - 05:00