Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Saturday)
2-35
Završeno
MOACIR NERY NETO
SESI Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:25
Gabriel Silva TATAME DO BEM
Girls GI / Kids 3 / Grey / 32KG
(Saturday)
1-52
Završeno
Eshilem Ribeiro
COHAB TEAM
Sophye Oliveira Delta Gold Team Pobeda po poenima - 02:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Saturday)
6-55
Završeno
Artur Alex
BLACK NORTE
Lucas Dos Santos Da Silva Checkmat International Pobeda po poenima - 04:00
Girls GI / Junior / Yellow / 57KG
(Saturday)
3-55
Završeno
Amanda Brandao
Delta Gold Team
Pobeda po poenima - 03:00
Bella Feijao Lotus Club
Boys GI / Infant / Grey / 50KG
(Saturday)
2-44
Završeno
Douglas Reinaldo
Delta Gold Team
Gabriel Frances Sesi Jiu-jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Saturday)
1-60
Završeno
Albert Santo
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Pedro Amorim Delta Gold Team
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Saturday)
4-56
Završeno
Jonas Furtado
COHAB TEAM
Ronan Rocha Delta Gold Team Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Junior / Orange/Green / 50KG
(Saturday)
6-52
Završeno
Emanuel Almeida
Pobeda po poenima - 03:00
Rafael Favacho AKXE BJJ
Girls GI / Junior / Yellow / 40KG
(Saturday)
3-46
Završeno
Jhully Nunes
COHAB TEAM
Anna Lopes COHAB TEAM Pobedio Završnicom - 00:49
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
5-43
Završeno
Icrison Santos
Ronildo Nobre
Pobedio Završnicom - 02:30
Hugo Santos Cova Dos Leoes
Boys GI / Junior / Yellow / 60KG
(Saturday)
3-44
Završeno
Paulo Henrique Araujo
SESI Jiu Jitsu
Heitor Texeira AKXE BJJ Pobedio Završnicom - 01:51
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Saturday)
4-61
Završeno
Alicia Costa
Team Kamal Brazilian Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Bianca Moraes Delta Gold Team
Boys GI / Junior / Orange/Green / 50KG
(Saturday)
6-51
Završeno
Enzo Lobato
Enzo Fernandes Checkmat International Pobeda po poenima - 00:39
Girls GI / Kids 3 / White / 28KG
(Saturday)
1-35
Završeno
Clara Balieiro
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Pobedio Završnicom - 01:55
Maisa Cardoso Lotus Club
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Saturday)
2-36
Završeno
Murilo Cortes
SESI Jiu Jitsu
Gabriel Silva TATAME DO BEM Pobedio Završnicom - 01:20
Boys GI / Teen / Yellow / 42KG
(Saturday)
1-61
Završeno
Alexandre Santos
Pobeda po poenima - 03:00
Felipe Fernandes
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Saturday)
6-56
Završeno
Gabriel Anjos
BLACK NORTE
Pobeda po poenima - 04:00
Victor Sousa TATAME DO BEM
Boys GI / Infant / Grey / 27KG
(Saturday)
2-40
Završeno
Ryan Pablo
SESI Jiu Jitsu
Tiago Amorim Delta Gold Team Pobedio Završnicom - 01:21
Boys GI / Junior / Yellow / 50KG
(Saturday)
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Saturday)
4-55
Završeno
Apolo Santos
Associação Menezes
Pobedio Završnicom - 02:56
Hedson Alves Cohab
Boys GI / Junior / Yellow / 78KG
(Saturday)
1-62
Završeno
Marcos Pires
Pablo Carvalho Dener Fontes Jiu-jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Youth Men's GI / White / 55KG
(Saturday)
5-31
Završeno
Kaue Trindade
Projeto Social Carlos Galeto Teem
Eduardo Silva Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Saturday)
Završeno
Gabriel Caue Dos Santos Uchoa
Checkmat International
Pobeda bez borbe
Luan Santos Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Saturday)
Završeno
Luiz Luiz
TATAME DO BEM
Pobeda bez borbe
Luan Santos Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Boys GI / Teen / Orange/Green / 67KG
(Saturday)
6-49
Završeno
Gabriel Moraes
Gfteam
Pobedio Završnicom - 02:37
Tiago Filho Gfteam
Girls GI / Junior / Yellow / 48KG
(Saturday)
2-55
Završeno
Emilly Silva
Delta Gold Team
Leliane Gemaque COHAB TEAM Pobedio Završnicom - 02:29
Youth Men's GI / White / 55KG
(Saturday)
5-32
Završeno
Joao Bonfim
Lotus Club
Clark Silva Associação Menezes Pobeda po poenima - 04:00
Girls GI / Kids 3 / Grey / 32KG
(Saturday)
1-53
Završeno
Mannueli Correa
Gfteam
Pobedio Završnicom - 01:27
Eshilem Ribeiro COHAB TEAM
Girls GI / Junior / Yellow / 44KG
(Saturday)
3-60
Završeno
Luanne Marques
AKXE BJJ
Anna Amorim Gfteam Pobeda po poenima - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Saturday)
6-57
Završeno
Bruno Reis
BLACK NORTE
Gustavo Fonseca Delta Gold Team Pobedio Završnicom - 00:27
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Saturday)
1-70
Završeno
Guilherme Silva
TATAME DO BEM
Marcos Souza AKXE BJJ Pobeda po poenima - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Saturday)
4-63
Završeno
Bianca Moraes
Delta Gold Team
Clara Galvão Pobeda po poenima - 05:00