Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Sunday)
3-9
Završeno
Eliane Saboia
Cova Dos Leoes
Alcineia Santos Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 56KG
(Sunday)
4-2
Završeno
Jean De Sousa Baia
Checkmat International
Allan Bronze Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 62KG
(Sunday)
1-2
Završeno
Gilberto Silva
Cohab
Lucas Cruz Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Sunday)
2-6
Završeno
Alessandro Barbosa
DELARIVA
LUIZ CASTRO BLACK NORTE Pobedio Završnicom - 03:39
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
4-8
Završeno
Davi Freitas
AKXE BJJ
Devid Lyan Chagas Checkmat International Pobedio Završnicom - 03:19
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
Završeno
Weslen Pinto
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Rickson Santos Ctkarral Pobeda bez borbe
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
5-5
Završeno
Leandro Nascimento
BLACK NORTE
Pobeda po poenima - 05:00
Vitor Sarraf Angelus Team
Women's GI / Brown / Black / Master 1 / 70KG
(Sunday)
3-12
Završeno
Maiara Santos
BLACK NORTE
Pobeda po poenima - 05:00
Anelise Moraes Homem Pedra Jiu Jitsu
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Sunday)
1-8
Završeno
Elder Brigida
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 04:40
Robson Silva Lotus Club
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
4-6
Završeno
Andre Tenorio
COHAB TEAM
Ryan Rocha Delta Gold Team Pobedio Završnicom - 01:10
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Sunday)
2-4
Završeno
Eder Brigida
Esparta Jiu-Jitsu team
Pobedio Završnicom - 01:38
Marco Costa T1
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Sunday)
Završeno
Francisco Neto
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Pobeda bez borbe
Diego Tavares Ronildo Nobre
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Sunday)
1-6
Završeno
Aquino Silva
Sesi Jiu-jitsu
Pobedio Završnicom - 02:08
Paulo Santos COHAB TEAM
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Sunday)
3-2
Završeno
Higor Lima
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 04:34
Alexandre Ferreira BLACK NORTE
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
5-4
Završeno
Rickson Santos
Ctkarral
Pobeda po poenima - 05:00
Jeferson Mourão TATAME DO BEM
Men's GI / Purple / Professional / 56KG
(Sunday)
4-3
Završeno
Charles Pereira
Gfteam
Pobedio Završnicom - 04:55
Allan Bronze Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Sunday)
2-5
Završeno
Francisco Assis
Ronildo Nobre
Danilo Barriga Frankiko Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 62KG
(Sunday)
1-3
Završeno
Andrew Cardoso
Pslpb Cicero Costha
Pobedio Završnicom - 01:50
Lucas Cruz Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Sunday)
3-6
Završeno
Rosinaldo Corrêa
Delta Gold Team
Mauricio Vasconcelos Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Sunday)
5-10
Završeno
Thiago Santos
BLACK NORTE
Breno Furtado Lotus Club Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
4-7
Završeno
Unknown User
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Cleyton Almeida Gfteam
Women's GI / Brown / Black / Master 1 / 70KG
(Sunday)
3-13
Završeno
Alessandra Oliveira
Team Kamal Brazilian Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Anelise Moraes Homem Pedra Jiu Jitsu
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
2-8
Završeno
Tadeu Pelaes
AKXE BJJ
Wendell Farias DELARIVA Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Sunday)
Završeno
Alessandro Barbosa
DELARIVA
Pobeda bez borbe
Diego Tavares Ronildo Nobre
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
4-9
Završeno
CARLOS HENRIQUE
BLACK NORTE
Edgar Santos Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Sunday)
1-9
Završeno
Gabriel Bastos
Team Kamal Brazilian Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Bruno Souza Ronildo Nobre
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
5-6
Završeno
Lorran Santos
BLACK NORTE
Rickson Santos Ctkarral Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
5-12
Završeno
Oziel Vaz
Lotus Club
Pobedio Završnicom - 03:59
Guilherme Carvalho Gfteam
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
2-9
Završeno
Quisley Santos
AKXE BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Gilvandro Santos Gfteam
Women's GI / Purple / Professional / 70KG
(Sunday)
3-15
Završeno
Eloiza Poves
Delta Gold Team
Valéria Oliveira COHAB TEAM Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
4-10
Završeno
Adrian Menezes
BLACK NORTE
Ryan Rocha Delta Gold Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Sunday)
1-12
Završeno
Carlos Eduardo Silva
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Vinicios Lopes AKXE BJJ