Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / White / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-94
Završeno
Iurii Iuzhakov
Stone Fight
Pobedio Završnicom - 03:57
Ivan Komur LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / White / Master 1 / 94KG
(Saturday)
4-77
Završeno
Artem Okunov
Strela Team
Pobedio Odlukom - 05:00
Magomed Shapiev Bbjja
Male / White / Master 1 / 110KG
(Saturday)
5-65
Završeno
Duk-Vakha Elmurzaev
BERKUT Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom
Mikhail Khokhlov Checkmat International
Male / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
3-78
Završeno
Nikita Inshakov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Baurzhan Kulmagambetov Kazakhstan National Team Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Master 1 / 110KG
(Saturday)
5-67
Završeno
Artem Moshkov
Bjj Globetrotters
Anton Chuev Ribeiro Jiu Jitsu Pobeda bez borbe - 05:00
Male / White / Master 3 / 94KG
(Saturday)
2-89
Završeno
Unknown User
Ribeiro Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Kirill Smirnov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / White / Master 1 / 94KG
(Saturday)
4-76
Završeno
Vadim Mikhailov
Zenith Bjj
Ramil Khalilov Kazakhstan National Team Pobedio Završnicom - 01:20
Male / White / Master 2 / 110KG
(Saturday)
6-77
Završeno
Oleg Solomnikov
Strela Team
Sergey Nekrasov Ribeiro Jiu Jitsu Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Male / White / Master 3 / 110KG
(Saturday)
6-78
Završeno
Timur Nadrshin
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Janis Delinsh Zr Team Association Pobedio Završnicom - 00:52
Male / White / Master 1 / 94KG
(Saturday)
4-78
Završeno
Sergey Bondarenko
Zr Team Association
Kirill Selytin Stone Fight Pobeda bez borbe - 05:00
Male / White / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-95
Završeno
Konstantin Vinokurov
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Pobedio Završnicom - 05:00
Ivan Komur LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
6-79
Završeno
Maksim Bondarev
Beverly Hills Jiu Jitsu Club
Viktor Krotov Beverly Hills Jiu Jitsu Club Pobedio Završnicom - 02:59
Male / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
3-79
Završeno
Serik Maulimov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Nikita Inshakov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / White / Master 2 / 110KG
(Saturday)
6-80
Završeno
Boris Ignatenko
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Pobedio Završnicom - 01:43
Sergey Nekrasov Ribeiro Jiu Jitsu
Male / White / Master 1 / 94KG
(Saturday)
4-79
Završeno
Ramil Khalilov
Kazakhstan National Team
Artem Okunov Strela Team Pobedio Završnicom - 01:51
Male / White / Master 3 / 94KG
(Saturday)
2-92
Završeno
Kirill Smirnov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Andrey Khotienko Ribeiro Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-96
Završeno
Aleksey Zhigachiev
Checkmat International
Iurii Iuzhakov Stone Fight Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
3-80
Završeno
Oleg Agapitov
Jungle BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Baurzhan Kulmagambetov Kazakhstan National Team
Male / White / Master 3 / 94KG
(Saturday)
2-93
Završeno
Unknown User
Ribeiro Jiu Jitsu
Askar Bogdanov Jungle BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Master 1 / 110KG
(Saturday)
5-68
Završeno
Duk-Vakha Elmurzaev
BERKUT Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Nikita Mashkov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / White / Master 1 / 94KG
(Saturday)
4-80
Završeno
Sergey Bondarenko
Zr Team Association
Pobedio Završnicom - 01:40
Ramil Khalilov Kazakhstan National Team
Male / White / Master 1 / 94KG
(Saturday)
4-81
Završeno
Kirill Selytin
Stone Fight
Artem Okunov Strela Team Pobedio Završnicom - 00:33
Male / White / Master 1 / 110KG
(Saturday)
5-69
Završeno
Artem Moshkov
Bjj Globetrotters
Pobeda po poenima - 05:00
Nikita Mashkov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / White / Master 1 / 110KG
(Saturday)
5-70
Završeno
Anton Chuev
Ribeiro Jiu Jitsu
Duk-Vakha Elmurzaev BERKUT Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 03:15
Female / White / Adult / 49KG
(Sunday)
7-1
Završeno
Anna Gorbunova-Tarakanova
Strela Team
Dina Kakenova Kazakhstan National Team Pobeda po poenima - 05:00
Female / White / Master 1 / 55KG
(Sunday)
6-1
Završeno
Natalya Kareva
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Marina Znova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Adult / 56KG
(Sunday)
2-1
Završeno
Viktor Litvak
Zr Team Association
Pobeda po poenima - 05:00
Vilnur Khayrtdinov Jungle BJJ
Female / Purple / Adult / 70KG
(Sunday)
4-1
Završeno
Bogdana Golub
ATOS
Pobedio Odlukom - 06:00
Emma Kamaric Mladost BD
Female / White / Adult / 49KG
(Sunday)
7-2
Završeno
Anel Rakisheva
Strela Alliance
Alla Kushnir Intelligent Team Ukraine Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Adult / 94KG
(Sunday)
1-1
Završeno
Assylkhan Inzhikanov
Strela Alliance
Yusup Kurbaitaev Ribeiro Jiu Jitsu Pobedio Završnicom
Male / White / Adult / 94KG
(Sunday)
1-2
Završeno
Andrew Kazyuchits
Strela Team
Unknown User LION ACADEMY Pobedio Završnicom - 04:43
Female / Blue / Adult / 49KG
(Sunday)
2-4
Završeno
Wadima Alyafei
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 05:00
Anastasia Echevskaya Zr Team Association