Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female / White / Adult / 55KG
(Sunday)
3-4
Završeno
Elizaveta Khelemendik
Stone Fight
Pobedio Završnicom - 02:36
Zinoveva Natalia LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / White / Adult / 94KG
(Sunday)
1-11
Završeno
Yusup Kurbaitaev
Ribeiro Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Sergey Rogov RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-8
Završeno
Ivan Makarov
Ribeiro Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:47
Khoren Gasparyan Bjj Globetrotters
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-12
Završeno
Ivan Startcev
Strela Team
Konstantin Danikov RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA) Pobedio Završnicom - 03:57
Female / White / Adult / 70KG
(Sunday)
3-10
Završeno
Galina Diakonova
Ribeiro Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Darina Baitulakova Strela Alliance
Male / White / Adult / 62KG
(Sunday)
6-11
Završeno
Andrey Zhukov
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Fedor Ogoyukin Icon Jiu-Jitsu Team - International Pobedio Završnicom - 02:39
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-9
Završeno
Alexios Tsarmantidis
Mario Sukata Uk
Konstantin Kriukov Augusto Miranda Team Carvalho Pobedio Odlukom - 05:00
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-14
Završeno
Artur Abiev
Frota Academy
Pobedio Završnicom - 04:06
Aslan Zholumbayev Strela Alliance
Male / White / Adult / 94KG
(Sunday)
1-12
Završeno
Timur Pshikhopov
Senna Fight Academy
Bilal Kurbabagamaev Bbjja Pobedio Završnicom
Male / Purple / Adult / 94KG
(Sunday)
4-7
Završeno
Rostislav Berezovchuk
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Pobedio Završnicom - 05:13
André Campedelli LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-13
Završeno
Ratmir Avdeev
Strela Team
Anatoliy Dudnik Icon Jiu-Jitsu Team - International Pobedio Završnicom - 02:16
Male / White / Adult / 62KG
(Sunday)
6-12
Završeno
Alexander Pak
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Dmitrii Goriachev Senna Fight Academy
Female / White / Adult / 62KG
(Sunday)
1-15
Završeno
Darya Petrova
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Pobedio Završnicom - 02:45
Stefaniia Lobanova Jungle BJJ
Male / Brown / Adult / 69KG
(Sunday)
4-10
Završeno
Joao Gabriel Batista De Sousa
Zr Team Association
Pobeda po poenima - 06:00
Giorgi Razmadze LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Female / White / Adult / 62KG
(Sunday)
1-16
Završeno
Anastasia Zhuravleva
Zr Team Association
Nadezhda Krasavina Stone Fight Pobedio Završnicom - 01:27
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-15
Završeno
Denis Maimanov
Gracie Barra Hamburg
Pobedio Završnicom - 04:47
Yury Kotov Ribeiro Jiu Jitsu
Female / Blue / Master 1 / 70KG
(Sunday)
Završeno
Polina Soboleva
Ribeiro Jiu Jitsu
Olga Avdeeva Zr Team Association Pobeda bez borbe
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-14
Završeno
Ruslan Shaykhulov
Jungle BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Dmitry Yakovlev Gracie Barra - Almaty, Kazakhstan
Male / White / Adult / 62KG
(Sunday)
6-13
Završeno
Isa Tashbekov
Strela Team
Pobeda po poenima - 05:00
Anis Safarov Gracie Barra - Almaty, Kazakhstan
Female / White / Adult / 62KG
(Sunday)
1-17
Završeno
Valeriia Vladimirova
Zr Team Association
Elena Obrezkova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Pobedio Završnicom - 05:00
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-10
Završeno
Aziz Smagulov
Strela Alliance
Eduard Dimura Zr Team Association Pobedio Završnicom - 00:46
Female / White / Adult / 55KG
(Sunday)
3-6
Završeno
Zinoveva Natalia
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Kseniya Svezhenina ATOS Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-11
Završeno
Vakha Ansarov
BERKUT Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom
Alexander Redvanov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-16
Završeno
Serhiy Kinal
Intelligent Team Ukraine
Pobeda po poenima
Unknown User Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Male / Brown / Adult / 77KG
(Sunday)
4-11
Završeno
Caio Soares
Blec
Pobedio Završnicom - 03:43
Zaurbek Shekhinati LION ACADEMY
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-15
Završeno
Abdulakhanov Utkirkhon
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Sanan Mamedov Ribeiro Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Female / White / Adult / 62KG
(Sunday)
1-18
Završeno
Darya Petrova
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Olesya Rudina Gracie Barra Hamburg Pobeda po poenima - 05:00
Female / Blue / Adult / 70KG
(Sunday)
3-11
Završeno
Ekaterina Veryatina
LION ACADEMY
Anna Khatskevich Strela Team Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Adult / 62KG
(Sunday)
6-14
Završeno
Khabib Djanaev
Team Abubakarova
Fedor Ogoyukin Icon Jiu-Jitsu Team - International Pobeda po poenima - 05:00
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-17
Završeno
Ivan Obukhov
Strela Team
Pobeda po poenima - 05:00
Dmitrii Kreknin Jungle BJJ
Female / White / Master 1 / 70KG
(Sunday)
1-22
Završeno
Ekaterina Kuritsyna
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Natalia Safonova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-16
Završeno
Филиппов Филипп
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Gadzimagomed Urkuliev Senna Fight Academy Pobeda po poenima - 05:00