Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Sunday)
4-65
Završeno
Matheus Kong
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 02:09
Amri Máximo Boca Team
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
5-69
Završeno
Junio Freitas
Jc Team
Pobeda po poenima - 05:00
Khalil Takaano Team Passos
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Sunday)
4-68
Završeno
Isaac Barboza
Boca Team
Pobeda po poenima - 05:00
Adriano Nascimento Campeoes Do Amanha
Men's NO-GI / Black / Professional / 85KG
(Sunday)
2-62
Završeno
Steffano Santos
South Zone Team
Pobedio Završnicom - 00:26
Pedro Siqueira ATOS
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Sunday)
3-65
Završeno
Max Barros
ATOS
Kaliu Souza Fight Sports Pobedio Završnicom - 02:34
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
2-61
Završeno
George Lucas
Iron Fight
Jandder Paula Checkmat International Pobeda po poenima - 03:48
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Sunday)
1-69
Završeno
Daniel Florencio
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 00:27
Ricardo Soares South Zone Team
Men's GI / Black / Master 2 / 85KG
(Sunday)
5-63
Završeno
Mariano Bezerra
Commando Group
João Santos Campeoes Do Amanha Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Sunday)
1-67
Završeno
Moris Cirne
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Anderson Gomes Brazilian Top Team
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Sunday)
3-68
Završeno
Licas Fernandes
Iron Fight
Pobeda po poenima - 05:00
Marcelo Luiz ATOS
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Sunday)
4-64
Završeno
Rodolfo Trigueiro
South Zone Team
Pobeda po poenima - 05:00
Jose Freitas Boca Team
Men's NO-GI / Black / Professional / 85KG
(Sunday)
2-63
Završeno
Eduardo Andrade
South Zone Team
Arthur Lim PITBULL BROTHERS Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 3 / 77KG
(Sunday)
5-66
Završeno
Rodrigo Fujioka
MB Brothers
Josenilson Albino Checkmat International Pobedio Završnicom - 01:06
Men's GI / Black / Master 3 / 77KG
(Sunday)
5-67
Završeno
Gustavo Brilhante
Gfteam
Leonardo Souza Kimura Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Sunday)
4-69
Završeno
Edmar Soares
Campeoes Do Amanha
Ginaldo Tenório ATOS Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Professional / 120KG
(Sunday)
2-66
Završeno
Rafael Fernandes
Gracie Barra
Rickson Azavedo PITBULL BROTHERS Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Sunday)
3-66
Završeno
Thiago Santos
South Zone Team
Pobedio Završnicom - 01:24
Max Barros ATOS
Men's GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Sunday)
4-66
Završeno
Elvis Henrique
Zr Team Association
Pobedio Završnicom - 02:49
Amri Máximo Boca Team
Men's GI / White / Master 2 / 120KG
(Sunday)
5-71
Završeno
Abel Junior
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Raphael Melo Gfteam
Men's NO-GI / Black / Professional / 85KG
(Sunday)
2-64
Završeno
Pedro Siqueira
ATOS
Eduardo Andrade South Zone Team Pobedio Završnicom - 03:27
Men's GI / White / Master 1 / 120KG
(Sunday)
3-69
Završeno
Willames Cavalcanti
South Zone Team
Pobedio Završnicom - 03:01
Adriano Dias Gfteam
Men's GI / Black / Master 2 / 120KG
(Sunday)
1-62
Završeno
Flávio Neuber
Gracie Barra
Pobeda po poenima - 05:00
Lucas Rocha Campeoes Do Amanha
Men's GI / White / Master 2 / 94KG
(Sunday)
4-70
Završeno
Roberto Lopes
Gracie Barra
Pobedio Završnicom - 04:35
Sandro Cruz Checkmat International
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
5-70
Završeno
Edvan Soares
The Brothers BJJ
Khalil Takaano Team Passos Pobedio Završnicom - 03:55
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Sunday)
3-67
Završeno
Kaliu Souza
Fight Sports
Pobeda po poenima - 05:00
Thiago Santos South Zone Team
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
4-71
Završeno
Pedro Lopes
Gracie Barra
Andre Camelo Checkmat International Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
2-67
Završeno
Mateus Shoyo
Flavio Firmino Team
Heitor Silva South Zone Team Pobedio Završnicom - 02:55
Men's GI / Purple / Master 2 / 120KG
(Sunday)
1-66
Završeno
Paulo Filho
Zr Team Association
Milton Vieira Gracie Barra Pobedio Završnicom - 02:31
Men's NO-GI / Black / Professional / 85KG
(Sunday)
2-65
Završeno
Steffano Santos
South Zone Team
Pobeda po poenima - 05:00
Arthur Lim PITBULL BROTHERS
Men's NO-GI / Black / Professional / 69KG
(Sunday)
3-70
Završeno
Gibson Santos
ATOS
Antonio Rpg Dgt Soul Figthers Pobedio Završnicom - 01:34
Men's GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Sunday)
4-67
Završeno
Matheus Kong
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
Elvis Henrique Zr Team Association
Men's GI / White / Master 2 / 85KG
(Sunday)
1-68
Završeno
Jurandir Gomes
Gfteam
Daniel Quirino The Brothers BJJ Pobedio Završnicom - 01:28