Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
4-11
Završeno
Carolina Aranda Rondini
Lotus Club
Valentina Mularoni Nova União International Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Day 1)
3-9
Završeno
Ramiro Galvan
Gfteam
Pobedio Završnicom - 03:23
Claudio Balmaceda Lotus Club
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Day 1)
1-7
Završeno
Santiago Echazu
Gfteam
Pobedio Završnicom - 02:07
Agustin Aguilera Nova União International
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 1)
2-12
Završeno
Pedro Sabando
Corpo e Mente International
Pablo Cabral Ratao Jiu Jitsu internacional Pobedio Završnicom - 03:40
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
2-10
Završeno
Paul Kusmirczak Bajana
Iturralde Arte Suave
Pobedio Završnicom - 01:08
Mateo Vasquez Cohab Chile
Women's GI / Purple / Professional / 55KG
(Day 1)
4-12
Završeno
Agustina Sanchez
Ratao Jiu Jitsu internacional
Micaela Troiano Corpo e Mente Pobedio Završnicom - 01:26
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 1)
1-10
Završeno
Gaston Bruno Di Meglio
Solum
Pobeda po poenima - 05:00
Gabriel Atencio Guanuco Gfteam
Women's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
4-13
Završeno
Ornella Marchione
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Carolina Aranda Rondini Lotus Club
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Day 1)
Završeno
Joaquin Rodriguez
Nova União International
Pobeda bez borbe
Nicolas Shiromizu Ratao Jiu Jitsu internacional
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Day 1)
3-11
Završeno
Pierpaolo Antonio Chiappe Cotroneo
Cohab Chile
Pobedio Završnicom - 00:30
Claudio Balmaceda Lotus Club
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
2-11
Završeno
Enzo Modena
Ja Jiu Jitsu
Guido Magaldi Nova União International Pobedio Završnicom - 03:25
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Day 1)
1-9
Završeno
Joaquin Peraza
Ratao Jiu Jitsu internacional
Pobedio Završnicom - 03:28
Agustin Aguilera Nova União International
Men's GI / Black / Professional / 94KG
(Day 1)
3-12
Završeno
Edgar Romero
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Javier Nunez Cohab Chile
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 1)
4-14
Završeno
Zamir Moreno Jacome
Gorilla Fight Team Ecuador
Pablo Lecerf Cohab Chile Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Day 1)
2-6
Završeno
Matias Gimenez
Sukata Monte Grande
Pobeda po poenima - 05:00
Emilio Guerrero Nova União International
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
1-11
Završeno
Miguel Eduardo Almeida Campos
Commando Group
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:43
Vitor Santana Jiu-Jitsu For Life Team
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Day 1)
3-13
Završeno
Gonzalo Oliva Arganaraz
Nova União International
Ariel Delgado Alliance Pobeda po poenima - 06:00
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Day 1)
1-12
Završeno
Daniel Pregot
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Santiago Echazu Gfteam
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 1)
4-15
Završeno
Gonzalo Videla
Cohab Chile
Facundo Uruena Positive Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 04:09
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Day 1)
2-7
Završeno
Jose Ureta
Cohab Chile
Tomas Conroy Ratao Jiu Jitsu internacional Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Day 1)
3-14
Završeno
Ramiro Galvan
Gfteam
Pierpaolo Antonio Chiappe Cotroneo Cohab Chile Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 1)
1-13
Završeno
Martin Ortega
Cohab Chile
Pobeda po poenima - 05:00
Gaston Bruno Di Meglio Solum
Women's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
4-16
Završeno
Lucia Di Fonzo
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 01:44
Valentina Mularoni Nova União International
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 1)
4-18
Završeno
Mauro Lemus
Alliance
Gianfranco Mastrolorenzo Nova União International Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Day 1)
3-15
Završeno
Jhoannan Andres Carreno Vielma
Fratres Brazilian Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Felipe Rosa Pslpb Cicero Costha
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
2-13
Završeno
Mateo Vasquez
Cohab Chile
Pobedio Završnicom - 02:12
Enzo Modena Ja Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
1-14
Završeno
Kaue Gullo
Commando Group
Xian Machain Nova União International Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 1)
2-14
Završeno
Diego Madrid Sommaruga
Cohab Chile
Pobedio Završnicom - 01:22
Pedro Sabando Corpo e Mente International
Men's GI / Brown / Professional / 120KG
(Day 1)
3-16
Završeno
Javier Mondino
Checkmat Brazilian Jiu-Jitsu Qatar
Pobeda po poenima - 05:00
Kelvin Araki Gracie Humaitá Manaus
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 1)
4-17
Završeno
Zamir Moreno Jacome
Gorilla Fight Team Ecuador
Pobeda po poenima - 05:00
Gonzalo Videla Cohab Chile
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Day 1)
2-15
Završeno
Jorge Luis Simbana Morales
Gorilla Fight Team Ecuador
Joaquin Burgos Brasa (Felipe Costa) Pobedio Završnicom - 01:15
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Day 1)
1-15
Završeno
Angel Acebal
Izaguirre Jiu-jitsu
Javier Ferreira Checkmat International Pobeda po poenima - 05:00