Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
2-16
Završeno
Paul Kusmirczak Bajana
Iturralde Arte Suave
Pobeda po poenima - 05:00
Guido Magaldi Nova União International
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
4-19
Završeno
Carlo Santangelo Taramasco
Cohab Chile
Pobeda po poenima - 05:00
Manuel Vergara Gavilan Checkmat International
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
3-17
Završeno
Agustina Fernandez
Corpo e Mente
Sofia Villar Cohab Chile Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:32
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
1-16
Završeno
Vitor Santana
Jiu-Jitsu For Life Team
Pobedio Završnicom - 01:58
Kaue Gullo Commando Group
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Day 1)
3-18
Završeno
Kevin Pouli
Nova União International
Colmar Neto Ja Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 1)
2-17
Završeno
Pablo Cabral
Ratao Jiu Jitsu internacional
Pobeda po poenima - 05:00
Diego Madrid Sommaruga Cohab Chile
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Day 1)
1-17
Završeno
Jeremias Cruz
Cohab Chile
Pobedio Završnicom - 00:28
Angel Acebal Izaguirre Jiu-jitsu
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 1)
4-20
Završeno
Pablo Lecerf
Cohab Chile
Facundo Uruena Positive Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 04:19
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-18
Završeno
Mauricio Paez
Corpo e Mente
Pobeda po poenima - 05:00
Favio Estevez
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 1)
4-21
Završeno
Simon Tschernij
Ratao Jiu Jitsu internacional
Mauro Lemus Alliance Pobedio Završnicom - 01:38
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
3-19
Završeno
Nuria Biazutti Maza
PRETO TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Agustina Fernandez Corpo e Mente
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
4-22
Završeno
Martin Ignacio Rodriguez
Lotus Club
Emiliano Leiton Brasa (Felipe Costa) Pobeda po poenima - 00:05
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
1-19
Završeno
Miguel Eduardo Almeida Campos
Commando Group
Pobedio Završnicom - 02:02
Xian Machain Nova União International
Women's GI / Purple / Professional / 95KG
(Day 1)
2-18
Završeno
Macarena Ferreyra
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
Renata Figueroa Villa Cohab Chile
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Day 1)
3-20
Završeno
Tomas Wachtendorff
Pslpb Cicero Costha
Pobeda po poenima - 05:00
Nahuel Gramajo Checkmat International
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Day 1)
1-20
Završeno
Javier Ferreira
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:19
Jeremias Cruz Cohab Chile
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
4-23
Završeno
German Pugliese
Ratao Jiu Jitsu internacional
Pobeda po poenima - 05:00
Carlo Santangelo Taramasco Cohab Chile
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Day 1)
2-20
Završeno
Leandro Michonovich
Brasa (Felipe Costa)
Pobeda po poenima - 05:00
Jean Mateluna Mallea Ares Bjj Brasil
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Day 1)
3-21
Završeno
Javiera Aubele
Mc-Pitbull
Pobeda po poenima - 05:00
Sandy Guamialama Erazo Gorilla Fight Team Ecuador
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 1)
4-24
Završeno
Gianfranco Mastrolorenzo
Nova União International
Pobeda po poenima - 05:00
Mauro Lemus Alliance
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-21
Završeno
Jose Miguel Ribes Awad
Cohab Chile
Gabi Castillo Corpo e Mente Pobedio Završnicom - 04:00
Men's GI / Brown / Professional / 62KG
(Day 1)
2-19
Završeno
Francisco Castillo
Gfteam
Pobedio Završnicom - 03:31
Sebastian Oliva Mc-Pitbull
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
3-22
Završeno
Sofia Villar
Cohab Chile
Nuria Biazutti Maza PRETO TEAM Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-22
Završeno
Fabrizio Nicolas Gallano Avalos
Barba Jiu Jitsu / Berserker Jiu Jitsu
Esteban Chiliquinga Cevallos Gorilla Fight Team Ecuador Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
4-25
Završeno
Mariano Miguel
Nova União International
Pobeda po poenima - 05:00
Emiliano Leiton Brasa (Felipe Costa)
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
2-23
Završeno
Leandro Patino
Ratao Jiu Jitsu internacional
Pobeda po poenima - 05:00
Sebastian Barriento Positive Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Day 1)
3-23
Završeno
Kevin Pouli
Nova União International
Pobedio Završnicom - 02:20
Nahuel Gramajo Checkmat International
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Day 1)
3-24
Završeno
Renata Tognarelli
Cohab Chile
Javiera Aubele Mc-Pitbull Pobeda po poenima - 06:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
4-26
Završeno
Jose Luis Hernandez Jimenez
Alessandro Nagaishi team
Pobedio Završnicom - 04:49
Agustin Oller Gfteam
Men's GI / Brown / Professional / 62KG
(Day 1)
2-21
Završeno
Fabian Videla
Fratres Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:23
Sebastian Oliva Mc-Pitbull
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-23
Završeno
Raimundo Madariaga
Cohab Chile
Mauricio Paez Corpo e Mente Pobedio Završnicom - 00:32
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-24
Završeno
Gabi Castillo
Corpo e Mente
Pobeda po poenima - 05:00
Esteban Chiliquinga Cevallos Gorilla Fight Team Ecuador