Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Brown / Master 1 / Light Featherweight (Under 56KG)
(Saturday)
8-47
Završeno
Yahya Alzaabi
M.O.D UAE
Pobeda po poenima - 05:00
Carl Varel WESTBAY BJJ
Men's GI / Purple / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
10-34
Završeno
John Gutierrez
Commando Group
Farahzod Sulaimonov M.O.D UAE Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Master 3 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
11-43
Završeno
Ahmed Al Messabi
ADNOC
Samat Kunayev Kazakhstan National Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Master 2 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
1-41
Završeno
Dairo Gordillo
Commando Group
Pobedio Završnicom - 02:33
Jaime Alexis Commando Group
Men's GI / Purple / Master 2 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
3-40
Završeno
Abdulla Alsenaani
ADNOC
Pobeda po poenima - 05:00
Hector Ortiz Rivera Commando Group
Men's GI / Brown / Master 3 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
4-42
Završeno
Moris Murga Penate
Commando Group
Iurii Ermakov Zr Team Association Pobeda po poenima - 05:45
Men's GI / Brown / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
2-36
Završeno
Mehran Basafa
M.O.D UAE
Pobeda po poenima - 05:00
Cristian Javier Potes Garcia Commando Group
Men's GI / Purple / Master 4 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
5-36
Završeno
Sergey Pavlov
KAYLAS TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Emerson Ochoa Valencia Commando Group
Men's GI / Brown / Master 3 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
9-46
Završeno
Alex Parra
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Khushvakht Rakhmikhudoev M.O.D UAE
Men's GI / Brown / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
6-40
Završeno
Azat Bolsambekov
Kazakhstan National Team
Pobeda po poenima - 05:00
Alexander Ordonez Commando Group
Men's GI / Brown / Master 2 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
1-42
Završeno
William Contreras
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Edgar Bagyan Team Lagarto
Men's GI / Brown / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
7-40
Završeno
Elkin Castano
Commando Group
Carlos Eduardo Bravo Commando Group Pobedio Završnicom - 03:09
Men's GI / Brown / Master 1 / Light Featherweight (Under 56KG)
(Saturday)
8-48
Završeno
Mohammed Alshehhi
M.O.D UAE
Ahmed Alabdouli M.O.D UAE Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Saturday)
10-35
Završeno
Leonardo Arias
Commando Group
Shirkhan Khansultanov JGBJJ TEAM Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
3-41
Završeno
Syed Rufaid Qadri
Delariva Abu Dhabi
Ajbek Bekkozin Armjj International Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
11-44
Završeno
Yovani Rodriguez Garzon
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Salem Alasmar M.O.D UAE
Men's GI / Brown / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
6-42
Završeno
Nelson Ventura
Commando Group
Carlos Alcayaga Enjoy the Process Brazilian Jiu-jitsu Pobedio Završnicom - 01:04
Men's GI / Brown / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
7-41
Završeno
Elkin Galindo Suarez
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Ruben Borrero Casas Commando Group
Men's GI / Brown / Master 3 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
4-43
Završeno
Abdalla Alsuwaidi
M.O.D UAE
Pobeda po poenima - 05:00
Gerard Castillo Alliance Dubai
Men's GI / Purple / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
9-45
Završeno
AKRAMDZHON LUTTIEV
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 01:21
Maurane Mas KARKARA BJJ
Men's GI / Brown / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
6-41
Završeno
Amilcar Chanta
Commando Group
Ahmed Alsaadoon Commando Group Pobedio Završnicom - 02:35
Men's GI / Brown / Master 1 / Featherweight (Under 62KG)
(Saturday)
5-39
Završeno
Shakhzodbek Askarov
Kaizen Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Aramais Avagyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's GI / Brown / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
2-37
Završeno
Abdallah Sadek
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Nikola Lukic Zr Team Association Pobedio Završnicom - 00:22
Men's GI / Brown / Master 2 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
1-43
Završeno
Carlos Ruiz
Entropy Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:56
Jorge Martinez Commando Group
Men's GI / Brown / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
2-38
Završeno
Peter Gallen
Guigo Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Guillermo Andre Reyes Larin Commando Group
Men's GI / Brown / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
8-46
Završeno
Gilberto Garcia
Commando Group
Wahidullah Emran Sharjah Self-defence Sports Club Pobedio Završnicom - 04:20
Men's GI / Brown / Master 2 / Featherweight (Under 62KG)
(Saturday)
3-42
Završeno
William Arias Mejia
Commando Group
Tariq Alzaabi M.O.D UAE Pobeda po poenima - 05:06
Men's GI / Brown / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
6-43
Završeno
Luis Munoz Morales
Commando Group
Pobedio Završnicom - 00:20
Ali Mubarak M.O.D UAE
Men's GI / Purple / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
10-36
Završeno
Jose Miguel Ortiz
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
John Gutierrez Commando Group
Men's GI / Brown / Master 3 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
11-45
Završeno
Ali Al Rikabi
M.O.D UAE
Pobedio Odlukom - 06:00
Vadim Kultaev Kazakhstan National Team
Men's GI / Brown / Master 3 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
9-49
Završeno
Diego Lopez Palomino
Commando Group
Egea Martin Commando Group Pobedio Završnicom - 00:12
Men's GI / Brown / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
7-42
Završeno
Jose Munoz Parra
Commando Group
Tareq Annzee Nest Martial Arts Pobeda po poenima - 05:00