Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Brown / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
6-44
Završeno
Carlos Trujillo Uruena
Commando Group
Orlando Tardeli Alliance Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
4-44
Završeno
Pedro Gabriel Da Silva Milhorance
Commando Group
Luis Alfredo Morelos Saavedra Commando Group Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Master 4 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
5-40
Završeno
David Werth
Team Nogueira Dubai
Pobeda po poenima - 05:00
Ali Albalooshi M.O.D UAE
Men's GI / Brown / Master 3 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
9-48
Završeno
Ka Ki Lee
Inglorious Grapplers
Pobeda po poenima - 05:00
Alex Parra Commando Group
Men's GI / Brown / Master 4 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
4-47
Završeno
Jose Esteban Orellana
Commando Group
Jose Nelson Bermeo Parra Commando Group Pobeda po poenima - 05:30
Men's GI / Brown / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
8-49
Završeno
Bulat Atlasov
Jungle BJJ
Isa Abdulaziz Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain Pobedio Završnicom - 00:38
Men's GI / Brown / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
2-39
Završeno
Mehran Basafa
M.O.D UAE
Nikola Lukic Zr Team Association Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Saturday)
10-37
Završeno
Angel Maria Rentaria Palacios
Commando Group
Pobedio Završnicom - 01:39
Hashem Hasan M.O.D UAE
Men's GI / Brown / Master 1 / Light Featherweight (Under 56KG)
(Saturday)
8-50
Završeno
Carl Varel
WESTBAY BJJ
Pobedio Završnicom - 01:21
Mohammed Alshehhi M.O.D UAE
Men's GI / Brown / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
6-46
Završeno
Abdulla Alblooshi
M.O.D UAE
Pobedio Završnicom - 04:56
Azat Bolsambekov Kazakhstan National Team
Men's GI / Brown / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
4-46
Završeno
Alejandro Montenegro
Commando Group
Georgii Sarkisov Team Nogueira Dubai Pobedio Završnicom - 00:49
Men's GI / Purple / Master 2 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
3-43
Završeno
Hector Ortiz Rivera
Commando Group
Syed Rufaid Qadri Delariva Abu Dhabi Pobedio Završnicom - 01:23
Men's GI / Brown / Master 4 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
7-45
Završeno
Andrei Grebeniuk
Gojira Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Yevgeniy Nikiforov Kazakhstan National Team
Men's GI / Brown / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
6-45
Završeno
Yerson Leon Dagua
Commando Group
Abdulla Habib Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain Pobedio Završnicom - 03:12
Men's GI / Brown / Master 1 / Light Featherweight (Under 56KG)
(Saturday)
8-51
Završeno
Yahya Alzaabi
M.O.D UAE
Pobeda po poenima - 05:00
Ahmed Alabdouli M.O.D UAE
Men's GI / Purple / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
10-38
Završeno
Tseden Badmaev
Bjj Parnas
Farahzod Sulaimonov M.O.D UAE Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
9-50
Završeno
Jaiderson Barbosa
Commando Group
AKRAMDZHON LUTTIEV Checkmat International Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Master 3 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
4-48
Završeno
Abdalla Alsuwaidi
M.O.D UAE
Iurii Ermakov Zr Team Association Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Master 2 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
1-44
Završeno
Luis Orellana
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:37
Dairo Gordillo Commando Group
Men's GI / Brown / Master 3 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Saturday)
3-45
Završeno
Jorge Mario Montoya Lopez
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Naser AlHameli M.O.D UAE
Men's GI / Brown / Master 2 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Saturday)
11-46
Završeno
Mohammed Alghaithi
M.O.D UAE
Pobeda po poenima - 05:00
Hassan Alsaadi M.O.D UAE
Men's GI / Brown / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Saturday)
2-40
Završeno
Ismael El Rhazoui
M.O.D UAE
Pobeda po poenima - 05:00
Hassan Sabeel Almaazmi M.O.D UAE
Men's GI / Brown / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
6-47
Završeno
Ahmed Alsaadoon
Commando Group
Carlos Alcayaga Enjoy the Process Brazilian Jiu-jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Master 1 / Featherweight (Under 62KG)
(Saturday)
5-41
Završeno
Kenneth Tan
Equilibrium Mma
Pobedio Završnicom - 03:42
Shakhzodbek Askarov Kaizen Jiu Jitsu Academy
Men's GI / Brown / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
7-43
Završeno
Mohammad Abdelhadi
Mascaranhas Team International
Pobeda po poenima - 05:00
Carlos Eduardo Bravo Commando Group
Men's GI / Purple / Master 2 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Saturday)
10-39
Završeno
Leonardo Arias
Commando Group
Pobedio Završnicom - 02:53
Hashem Hasan M.O.D UAE
Men's GI / Brown / Master 2 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
1-45
Završeno
William Contreras
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Carlos Ruiz Entropy Jiu Jitsu
Men's GI / Brown / Master 3 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
11-47
Završeno
Ahmed Al Messabi
ADNOC
Vadim Kultaev Kazakhstan National Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
9-47
Završeno
Rabadangazhi Aliev
M.O.D UAE
Maurane Mas KARKARA BJJ Pobeda bez borbe
Men's GI / Brown / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
4-49
Završeno
Pedro Gabriel Da Silva Milhorance
Commando Group
Pobedio Završnicom - 02:35
Alejandro Montenegro Commando Group
Men's GI / Brown / Master 3 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
9-51
Završeno
Alex Parra
Commando Group
Pobedio Završnicom - 00:23
Diego Lopez Palomino Commando Group
Men's GI / Brown / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
2-41
Završeno
Guillermo Andre Reyes Larin
Commando Group
Pobedio Završnicom - 03:52
Mehran Basafa M.O.D UAE