Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / White / Master 4 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
8-29
Färdig
Luiz Kasprik
Melqui Galvao
Vann på Submission - 04:01
JOSIAS CONCEICAO SEMEL
Men's GI / White / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
8-25
Färdig
Josiel Oliveira
Gfteam
Vann på Submission - 02:29
Alexandre Alves Commando Group
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-30
Färdig
Nata Lourenco
Gracie Barra
Vann på poäng - 05:00
NICKOLLAS SILVA SEMEL
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-31
Färdig
Gabriel Medeiros
Gfteam
Vann på poäng - 05:00
Marcio Magalhaes Crown Jiu-jitsu Academy
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-33
Färdig
Tauã Bispo
Fju - Bjj
Vann på poäng - 05:00
Ignacio Magaldi Nova União International
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-32
Färdig
Leandro Lira
Commando Group
Vann på Submission - 02:54
Jose Freire Esporte Dez
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-32
Färdig
Waldemir Junior
Castro Team
Marcus Cardoso Danilo Lima Vann på Submission - 04:29
Men's GI / White / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
9-28
Färdig
Ivan Vera
Nova União International
Vann på Submission - 01:45
Alexandre Alves Commando Group
Para Jiu-Jitsu / Male / Class B2
(Friday)
8-24
Färdig
Gabriel Silva
Vann på Submission - 01:01
GEOVANE LIMA COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
Women's GI / Blue / Master 1 / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
6-36
Färdig
Thais Morais
Checkmat UAE
Vann på poäng - 05:00
Jocelyn Rodriguez Cohab Chile
Men's GI / Blue / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
25
Färdig
Jose Santos
Kidokan
Paulo Neto Carlson Gracie Vann på Submission - 01:43
Men's GI / Blue / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
5-39
Färdig
Marlon Bustamante Deza
Pslpb Cicero Costha
Vann på poäng - 05:00
Sergio De Abreu Six Blades Jiu-Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-37
Färdig
Joao Pedro De Melo Gutierrez
Commando Group
Vann på poäng - 05:00
Joab Reis Six Blades Jiu-Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-33
Färdig
Oleksandr Oliinyk
Zr Team Association
Vann på poäng - 05:00
Gustavo Deus Gustavo Adolfo Jiu Jitsu Team
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-34
Färdig
MICHAEL SOUZA
Nova União International
Vann på poäng - 05:00
Eduardo Sobrinho Gfteam
Men's GI / Blue / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
29
Färdig
Yury Marques
Gfteam
Vann på poäng - 05:00
Rômulo Rangel Alliance
Men's GI / White / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
9-26
Färdig
Josiel Oliveira
Gfteam
Vann på poäng - 05:00
Ivan Vera Nova União International
Para Jiu-Jitsu / Male / Class B2
(Friday)
8-27
Färdig
RODSON JUNIOR
Brota Campeao
Vann på poäng - 05:00
Gabriel Silva
Men's GI / Blue / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
5-41
Färdig
Wesley Souza
Nova União International
Vann på Submission - 01:48
Gustavo Da Silva Barboza Gracie Humaita
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-39
Färdig
Eduardo De Seixas
Commando Group
Erik Lira Gfteam Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-33
Färdig
Hudson Lucas
Guigo Jiu Jitsu
Vann på Submission - 03:05
Andres Echavarria Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-35
Färdig
Ricardo Filho
Commando Group
Tauã Bispo Fju - Bjj Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-34
Färdig
Nata Lourenco
Gracie Barra
Gabriel Medeiros Gfteam Vann på Submission - 03:46
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-35
Färdig
Leandro Lira
Commando Group
Oleksandr Oliinyk Zr Team Association Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-36
Färdig
Eduardo Sobrinho
Gfteam
Vann på Walkover
Ricardo Filho Commando Group
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-34
Färdig
Marcus Cardoso
Danilo Lima
Hudson Lucas Guigo Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-37
Färdig
MICHAEL SOUZA
Nova União International
Tauã Bispo Fju - Bjj Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-36
Färdig
Gabriel Medeiros
Gfteam
Oleksandr Oliinyk Zr Team Association Vann på poäng - 05:19
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-37
Färdig
Oleksandr Oliinyk
Zr Team Association
Vann på poäng - 05:00
Hudson Lucas Guigo Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-35
Färdig
Gabriel Medeiros
Gfteam
Vann på Submission - 03:42
Marcus Cardoso Danilo Lima