Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-25
Färdig
Yunus Emre Batan
Corvos Combat
Vann på poäng - 05:00
Ramazan Akhmetov Davi Ramos JJ Academy
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
5-23
Färdig
Kivanc Akin
Mellivora BJJ Academy
Abdullah Tokdemirli Roger Gracie Academy Turkey Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
4-27
Färdig
Aref Soori
Iran Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 05:00
Hamidreza Sadeghi Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-26
Färdig
Hamza Bashiti
Knights Martial Arts
Vann på Submission - 00:22
Meisam Shaeran Gracie Barra Malekabad Mashhad
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
8-25
Färdig
Ali Hakan Karadag
Balaban Jiujitsu
Omer Buzdagli Carlson Gracie Istanbul Vann på domslut - 01:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Saturday)
1-26
Färdig
Denis Brecic
Mladost BD
Vann på poäng - 05:00
Sanan Zeynalov Renzo Gracie Academy Azerbaijan
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
8-26
Färdig
Baasansuren Jargalsaikhan
Suld Sport Khoroo
Batuhan Efemgil Corvos Combat Vann på Submission - 00:34
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-27
Färdig
Omer Deniz
Checkmat International
Vann på Submission - 04:42
Ozan Deliibrahimoglu Association Aranha
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
7-24
Färdig
Elmar Baghirov
Mellivora BJJ Academy
Vann på poäng - 05:00
Zihni Teker Checkmat International
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-26
Färdig
Amirmahdi Azizvandi Gharevaran
Iran Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 05:00
Mustafa Karaca Mellivora BJJ Academy
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
7-27
Färdig
Zainab Mohammed
Challenger club
Vann på poäng - 05:00
Laura Vordemann Corvos Combat
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
5-24
Färdig
Alireza Nouri Dastejerdi
Iran Jiu-Jitsu Academy
Vann på Submission - 04:57
Hussein Ali Iraq National Team
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
8-27
Färdig
Pooriya Taherkhani
ANZU TEAM
Vann på Submission - 03:08
Omer Buzdagli Carlson Gracie Istanbul
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Saturday)
1-22
Färdig
Vladimeri Manukyan
Legion Brazilian Jiu Jitsu
Seyed Mohammad Javad Hosseini ANZU TEAM Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-28
Färdig
Shahab Fardhal
Mellivora BJJ Academy
Vann på Submission - 02:57
Kian Namdar Pour ANZU TEAM
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Saturday)
1-25
Färdig
Mohsen Ahmadkhanbeygi
ANZU TEAM
Vann på poäng - 05:00
Tzaner Eminoglou Checkmat International
Women's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
6-24
Färdig
Matina Kallivoka
Checkmat International
Vann på poäng
Nasim Mohammadibandbouni ANZU TEAM
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-29
Färdig
Lado Barnovi
Legion Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:58
Mohammad Bitar Knights Martial Arts
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
5-27
Färdig
Ferid Hajiyev
JGBJJ TEAM
Vann på poäng - 05:00
Athanasios Tantis Checkmat International
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
7-28
Färdig
Alexia Contoguri
Corvos Combat
EDA AYDEMIR Mellivora BJJ Academy Vann på Submission - 03:07
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
4-28
Färdig
Erkin Oral
Roger Gracie Academy Turkey
Morteza Salkhorde Arte Suave Academy / GFTeam Iran Vann på poäng
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Saturday)
8-30
Färdig
Majid Karimi
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Sukhrob Kholov Bbjja Vann på Submission - 03:47
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-27
Färdig
Ishak Banovic
Fightschool Hannover
Vann på poäng - 05:00
Giorgi Lomidze Legion Brazilian Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-30
Färdig
Magomedamin Kocakaev
KAYLAS TEAM
Vann på poäng - 05:00
Konstantinos Solakoglou Checkmat International
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday)
6-22
Färdig
Yasar Can Ipek
Checkmat International
Vann på Submission - 01:36
Gadzhimurad Karaev Peacock Fight Club
Men's GI / Blue / Master 2 / 94KG
(Saturday)
4-31
Färdig
Luka Sucic
Mladost BD
Ediz Koyunsever Gokcehan Kirbac Team Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Saturday)
1-27
Färdig
Abbad Alabdulrahman
Checkmat International
Sanan Zeynalov Renzo Gracie Academy Azerbaijan Vann på Submission - 01:19
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
5-25
Färdig
Kivanc Akin
Mellivora BJJ Academy
Hussein Ali Iraq National Team Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-28
Färdig
Sajjad Fatehi
ANTAEUS BJJ
Vann på poäng - 05:00
Amirreza Jafarirad ANZU TEAM
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
7-25
Färdig
Serhat Korkmaz
Checkmat International
Christos Theofanidis Checkmat International Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
1-29
Färdig
Luis Gonzalez
Flow Art Academy
Abdullah Jaweesh Knights Martial Arts Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
4-29
Färdig
Hamidreza Sadeghi
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Vann på poäng - 05:00
Erkin Oral Roger Gracie Academy Turkey