Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-25
Završeno
Yunus Emre Batan
Corvos Combat
Pobeda po poenima - 05:00
Ramazan Akhmetov Davi Ramos JJ Academy
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
5-23
Završeno
Kivanc Akin
Mellivora BJJ Academy
Abdullah Tokdemirli Roger Gracie Academy Turkey Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
4-27
Završeno
Aref Soori
Iran Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Hamidreza Sadeghi Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-26
Završeno
Hamza Bashiti
Knights Martial Arts
Pobedio Završnicom - 00:22
Meisam Shaeran Gracie Barra Malekabad Mashhad
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
8-25
Završeno
Ali Hakan Karadag
Balaban Jiujitsu
Omer Buzdagli Carlson Gracie Istanbul Pobedio Odlukom - 01:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Saturday)
1-26
Završeno
Denis Brecic
Mladost BD
Pobeda po poenima - 05:00
Sanan Zeynalov Renzo Gracie Academy Azerbaijan
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
8-26
Završeno
Baasansuren Jargalsaikhan
Suld Sport Khoroo
Batuhan Efemgil Corvos Combat Pobedio Završnicom - 00:34
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-27
Završeno
Omer Deniz
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 04:42
Ozan Deliibrahimoglu Association Aranha
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
7-24
Završeno
Elmar Baghirov
Mellivora BJJ Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Zihni Teker Checkmat International
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-26
Završeno
Amirmahdi Azizvandi Gharevaran
Iran Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Mustafa Karaca Mellivora BJJ Academy
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
7-27
Završeno
Zainab Mohammed
Challenger club
Pobeda po poenima - 05:00
Laura Vordemann Corvos Combat
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
5-24
Završeno
Alireza Nouri Dastejerdi
Iran Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 04:57
Hussein Ali Iraq National Team
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
8-27
Završeno
Pooriya Taherkhani
ANZU TEAM
Pobedio Završnicom - 03:08
Omer Buzdagli Carlson Gracie Istanbul
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Saturday)
1-22
Završeno
Vladimeri Manukyan
Legion Brazilian Jiu Jitsu
Seyed Mohammad Javad Hosseini ANZU TEAM Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-28
Završeno
Shahab Fardhal
Mellivora BJJ Academy
Pobedio Završnicom - 02:57
Kian Namdar Pour ANZU TEAM
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Saturday)
1-25
Završeno
Mohsen Ahmadkhanbeygi
ANZU TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Tzaner Eminoglou Checkmat International
Women's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
6-24
Završeno
Matina Kallivoka
Checkmat International
Pobeda po poenima
Nasim Mohammadibandbouni ANZU TEAM
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-29
Završeno
Lado Barnovi
Legion Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:58
Mohammad Bitar Knights Martial Arts
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
5-27
Završeno
Ferid Hajiyev
JGBJJ TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Athanasios Tantis Checkmat International
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
7-28
Završeno
Alexia Contoguri
Corvos Combat
EDA AYDEMIR Mellivora BJJ Academy Pobedio Završnicom - 03:07
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
4-28
Završeno
Erkin Oral
Roger Gracie Academy Turkey
Morteza Salkhorde Arte Suave Academy / GFTeam Iran Pobeda po poenima
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Saturday)
8-30
Završeno
Majid Karimi
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Sukhrob Kholov Bbjja Pobedio Završnicom - 03:47
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-27
Završeno
Ishak Banovic
Fightschool Hannover
Pobeda po poenima - 05:00
Giorgi Lomidze Legion Brazilian Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-30
Završeno
Magomedamin Kocakaev
KAYLAS TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Konstantinos Solakoglou Checkmat International
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday)
6-22
Završeno
Yasar Can Ipek
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 01:36
Gadzhimurad Karaev Peacock Fight Club
Men's GI / Blue / Master 2 / 94KG
(Saturday)
4-31
Završeno
Luka Sucic
Mladost BD
Ediz Koyunsever Gokcehan Kirbac Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Saturday)
1-27
Završeno
Abbad Alabdulrahman
Checkmat International
Sanan Zeynalov Renzo Gracie Academy Azerbaijan Pobedio Završnicom - 01:19
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
5-25
Završeno
Kivanc Akin
Mellivora BJJ Academy
Hussein Ali Iraq National Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-28
Završeno
Sajjad Fatehi
ANTAEUS BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Amirreza Jafarirad ANZU TEAM
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
7-25
Završeno
Serhat Korkmaz
Checkmat International
Christos Theofanidis Checkmat International Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
1-29
Završeno
Luis Gonzalez
Flow Art Academy
Abdullah Jaweesh Knights Martial Arts Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
4-29
Završeno
Hamidreza Sadeghi
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Pobeda po poenima - 05:00
Erkin Oral Roger Gracie Academy Turkey