Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
1-13
Färdig
Luis Ngola
Brazilian Power Team International
Vann på Submission - 04:11
Celestino Fernandes Academia CP
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
1-15
Färdig
Rafael Dos Santos
Z1 Academy
Vann på Submission - 01:08
Helder Cangoma Z1 Academy
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-9
Färdig
Elizabeth Miranda
Z1 Academy
Liz Vanessa Gfteam Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
1-17
Färdig
Hernani Airosa
Z1 Academy
Edney Pascoal Team Xxi Vann på domslut - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-11
Färdig
Joao Paulo Caingona
Z1 Academy
Kontik Silva Focus Jiu Jitsu Vann på Submission - 02:06
Men's GI / Brown / Professional / 120KG
(Saturday)
2-14
Färdig
Ricardo Simao
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Vann på Submission - 03:52
Elisandro Faria Z1 Academy
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Saturday)
3-13
Färdig
Shanice Wester
Academia CP
Vann på poäng - 05:00
Delfazia Bartolomeu Z1 Academy
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
1-14
Färdig
Cadmiel Jose
Gracie Barra Talatona
Lukene Almeida Focus Jiu Jitsu Vann på Submission - 04:45
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Saturday)
3-14
Färdig
Xaiane Fernandes
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Vann på poäng - 05:00
Joia Dongo Kings Jiu-Jitsu Luanda
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-18
Färdig
Marcio Dos Santos
Z1 Academy
Vann på poäng - 05:00
Luther Matamba Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
1-19
Färdig
Luis Ngola
Brazilian Power Team International
Vann på poäng - 05:00
Lukene Almeida Focus Jiu Jitsu
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-16
Färdig
Santino Beron
Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Abel Domingos Focus Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Saturday)
2-15
Färdig
Ariclene Fragoso
Z1 Academy
Vann på poäng - 05:00
Edson Do Rosario Gracie Barra Angola
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Saturday)
2-12
Färdig
Faztudo Segunda
Z1 Academy
Vann på Submission - 02:29
Nilvio Chaves Academia CP
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Saturday)
3-15
Färdig
Vania Tximuanga
Gracie Barra Angola
Shanice Wester Academia CP Vann på Submission - 02:22
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
1-16
Färdig
Celestino Fernandes
Academia CP
Cadmiel Jose Gracie Barra Talatona Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 120KG
(Saturday)
2-16
Färdig
Franciliano Brito
Z1 Academy
Elisandro Faria Z1 Academy Vann på Submission - 00:24
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Saturday)
3-17
Färdig
Jorge Teta Jorge
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Wilson Benjamim Aliança Do Tatame Angola Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
1-20
Färdig
Helder Cangoma
Z1 Academy
Hernani Airosa Z1 Academy Vann på Submission - 00:40
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
1-21
Färdig
Rafael Dos Santos
Z1 Academy
Vann på poäng - 05:00
Edney Pascoal Team Xxi
Boys GI / Junior / Yellow / 37KG
(Saturday)
1-1
Färdig
Eliel Tavares
Focus Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Tiago Fragoso Focus Jiu Jitsu
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-18
Färdig
Tanilson Simoes
Aliança Do Tatame Angola
Rufino Fernandes Focus Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-22
Färdig
Osvaldo Quibuco
Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Codia Alfredo Kings Jiu-Jitsu Luanda Vann på poäng - 05:00
Youth Men's NO-GI / White / 66KG
(Saturday)
1-26
Färdig
Giovanni Alves
Z1 Academy
Vann på Submission - 01:59
Ivan Dias Maneco Z1 Academy
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-12
Färdig
Yura Ataide
Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Liz Vanessa Gfteam
Boys NO-GI / Infant / Grey - Yellow / 34KG
(Saturday)
Färdig
Rodrigo Goncalves
Gracie Barra Angola
Ricardo Liberato Gracie Barra Angola Vann på Walkover
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-27
Färdig
Emanuel Sebastiao
Z1 Academy
Vann på poäng - 04:59
Jose Lemos Zr Team Association
Men's GI / Brown / Professional / 120KG
(Saturday)
2-19
Färdig
Ricardo Simao
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Vann på poäng - 05:00
Elisandro Faria Z1 Academy
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-19
Färdig
Renildo Da Silva
Z1 Academy
Vann på poäng - 05:00
Enoque Graciano Gfteam
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-23
Färdig
Carolino Fernandes
Aliança Do Tatame Angola
Vann på poäng - 05:00
Osvaldo Quibuco Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Saturday)
3-20
Färdig
Celso De Almeida
Brazilian Power Team International
Kundy Paihama Ferreira Do Nascimento Gfteam Vann på poäng - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
1-28
Färdig
Luis Ngola
Brazilian Power Team International
Vann på poäng - 05:00
Lukene Almeida Focus Jiu Jitsu