Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Junior / White / 45KG
(Sunday)
45
Gotowy
Javkhaamandakh Bat Erdene
Arkhangai aimag
Wygrana na punkty - 03:00
Anar Batzaya Unique Jiu Jitsu Club
Girls Gi / Infant / White / 48KG
(Sunday)
43
Gotowy
Baigalmaa Bayarmaa
Bayalag club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Odtuya Batmagnai Ikh Shavi dojo
Girls Gi / Infant / White / 60KG
(Sunday)
45
Gotowy
Misheel Chinbat
Dornogovi jiu jitsu
BURTE TAMIR Suld Sport Khoroo Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Sunday)
35
Gotowy
Ivan Zemlyanichkin
Baikal Jiu Jitsu
Tseedorj Baatar Bayankhongor aimag Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
48
Gotowy
Ganzorig Batmunkh
Ikh Shavi dojo
Unknown User Strela Team Wygrana na punkty - 01:41
Boys Gi / Infant / Grey - Yellow / 30KG
(Sunday)
47
Gotowy
Enkhtur Jamiyan
Shine badrakh jiu jitsu
Yesukhei Buyanjargal Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 01:06
Boys Gi / Junior / White / 45KG
(Sunday)
46
Gotowy
Borkhuu Tuvshinbayar
Ralph Gracie Mongolia
Wygrana na punkty - 03:00
Anar Batzaya Unique Jiu Jitsu Club
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Sunday)
36
Gotowy
Yaroslav Rymashevkii
Strela Team
Wygrana na punkty - 04:00
Vladimir Koliaka Baikal Jiu Jitsu
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
Gotowy
Baasansuren Jargalsaikhan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Tugsjargal Ganzorig Temuujin Dojo
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Sunday)
37
Gotowy
Temuujin Munkhjargal
Dornogovi jiu jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Tseedorj Baatar Bayankhongor aimag
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
Gotowy
Unknown User
Strela Team
Wygrana walkowerem - 00:33
UUGANZAYA BYAMBATSOGT Suld Sport Khoroo
Boys Gi / Junior / White / 45KG
(Sunday)
47
Gotowy
Tseren-Ochir Bolor-Erdene
Bayankhongor aimag
Javkhaamandakh Bat Erdene Arkhangai aimag Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
40
Gotowy
Vadim Antipin
Baikal Jiu Jitsu
Orgil Delger Ikh Shavi dojo Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
49
Gotowy
Anton Kostrykin
Undesnii biyiin tamiriin deed surguuli
Sukhbat Khadbaatar Monde Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
50
Gotowy
Baasansuren Jargalsaikhan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Zolbayar Otgontsetseg Dornogovi jiu jitsu
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
51
Gotowy
Budragchaa Khureltogoo
Garuda Jiu Jitsu Academy
Artemiy Chursin Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Sunday)
38
Gotowy
Vladimir Koliaka
Baikal Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Tseedorj Baatar Bayankhongor aimag
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
52
Gotowy
Unknown User
Strela Team
Sukhbat Khadbaatar Monde Bjj Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
41
Gotowy
Gerelt-od Gerelt-Erdene
Shine badrakh jiu jitsu
Damir Zaiganov Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
53
Gotowy
Baasansuren Jargalsaikhan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Artemiy Chursin Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
42
Gotowy
Temuulen Bayarjavkhlan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Batbayar Saintumur Ralph Gracie Mongolia
Boys Gi / Junior / White - Grey/ 50KG
(Sunday)
56
Gotowy
Nyamjav Chuluunjav
Sukhbaatar aimag
Vladimir Doshlov Baikal Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Sunday)
39
Gotowy
Yaroslav Rymashevkii
Strela Team
Wygrana na punkty - 04:00
Temuujin Munkhjargal Dornogovi jiu jitsu
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
54
Gotowy
Unknown User
Strela Team
Wygrana na punkty - 04:00
Baasansuren Jargalsaikhan Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
43
Gotowy
Orgil Delger
Ikh Shavi dojo
Damir Zaiganov Strela Team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys Gi / Junior / White - Grey/ 50KG
(Sunday)
57
Gotowy
Matvey Chernigovski
Strela Team
Tugsbold Nyamdorj Ikh Shavi dojo Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
44
Gotowy
Temuulen Bayarjavkhlan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Zoljargal O Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Boys Gi / Junior / White - Grey/ 50KG
(Sunday)
58
Gotowy
Bilguun Gansukh
Dornogovi jiu jitsu
Aleksandr Pyatakov Baikal Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 62KG
(Sunday)
47
Gotowy
Bukh-Ulzii Nyamtulga
Garuda Jiu Jitsu Academy
Lkhagvadorj S Dayan shonkhor Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
55
Gotowy
Sukhbat Khadbaatar
Monde Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Artemiy Chursin Strela Team
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
45
Gotowy
Orgil Delger
Ikh Shavi dojo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Zoljargal O Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Boys Gi / Junior / White / 37KG
(Sunday)
48
Gotowy
Tugssanaa Batbayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Battsagaan M Selenge Tavan Khan