Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Junior / White / 45KG
(Sunday)
45
Završeno
Javkhaamandakh Bat Erdene
Arkhangai aimag
Pobeda po poenima - 03:00
Anar Batzaya Unique Jiu Jitsu Club
Girls Gi / Infant / White / 48KG
(Sunday)
43
Završeno
Baigalmaa Bayarmaa
Bayalag club
Pobedio Završnicom - 00:33
Odtuya Batmagnai Ikh Shavi dojo
Girls Gi / Infant / White / 60KG
(Sunday)
45
Završeno
Misheel Chinbat
Dornogovi jiu jitsu
BURTE TAMIR Suld Sport Khoroo Pobeda po poenima - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Sunday)
35
Završeno
Ivan Zemlyanichkin
Baikal Jiu Jitsu
Tseedorj Baatar Bayankhongor aimag Pobeda po poenima - 04:00
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
48
Završeno
Ganzorig Batmunkh
Ikh Shavi dojo
Unknown User Strela Team Pobeda po poenima - 01:41
Boys Gi / Infant / Grey - Yellow / 30KG
(Sunday)
47
Završeno
Enkhtur Jamiyan
Shine badrakh jiu jitsu
Yesukhei Buyanjargal Garuda Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 01:06
Boys Gi / Junior / White / 45KG
(Sunday)
46
Završeno
Borkhuu Tuvshinbayar
Ralph Gracie Mongolia
Pobeda po poenima - 03:00
Anar Batzaya Unique Jiu Jitsu Club
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Sunday)
36
Završeno
Yaroslav Rymashevkii
Strela Team
Pobeda po poenima - 04:00
Vladimir Koliaka Baikal Jiu Jitsu
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
Završeno
Baasansuren Jargalsaikhan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobeda bez borbe
Tugsjargal Ganzorig Temuujin Dojo
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Sunday)
37
Završeno
Temuujin Munkhjargal
Dornogovi jiu jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Tseedorj Baatar Bayankhongor aimag
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
Završeno
Unknown User
Strela Team
Pobeda bez borbe - 00:33
UUGANZAYA BYAMBATSOGT Suld Sport Khoroo
Boys Gi / Junior / White / 45KG
(Sunday)
47
Završeno
Tseren-Ochir Bolor-Erdene
Bayankhongor aimag
Javkhaamandakh Bat Erdene Arkhangai aimag Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
40
Završeno
Vadim Antipin
Baikal Jiu Jitsu
Orgil Delger Ikh Shavi dojo Pobeda po poenima - 03:00
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
49
Završeno
Anton Kostrykin
Undesnii biyiin tamiriin deed surguuli
Sukhbat Khadbaatar Monde Bjj Pobedio Završnicom - 00:38
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
50
Završeno
Baasansuren Jargalsaikhan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 01:06
Zolbayar Otgontsetseg Dornogovi jiu jitsu
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
51
Završeno
Budragchaa Khureltogoo
Garuda Jiu Jitsu Academy
Artemiy Chursin Strela Team Pobedio Završnicom - 02:35
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Sunday)
38
Završeno
Vladimir Koliaka
Baikal Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Tseedorj Baatar Bayankhongor aimag
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
52
Završeno
Unknown User
Strela Team
Sukhbat Khadbaatar Monde Bjj Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
41
Završeno
Gerelt-od Gerelt-Erdene
Shine badrakh jiu jitsu
Damir Zaiganov Strela Team Pobedio Završnicom - 00:55
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
53
Završeno
Baasansuren Jargalsaikhan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Artemiy Chursin Strela Team Pobedio Završnicom - 02:15
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
42
Završeno
Temuulen Bayarjavkhlan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 01:36
Batbayar Saintumur Ralph Gracie Mongolia
Boys Gi / Junior / White - Grey/ 50KG
(Sunday)
56
Završeno
Nyamjav Chuluunjav
Sukhbaatar aimag
Vladimir Doshlov Baikal Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Sunday)
39
Završeno
Yaroslav Rymashevkii
Strela Team
Pobeda po poenima - 04:00
Temuujin Munkhjargal Dornogovi jiu jitsu
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
54
Završeno
Unknown User
Strela Team
Pobeda po poenima - 04:00
Baasansuren Jargalsaikhan Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
43
Završeno
Orgil Delger
Ikh Shavi dojo
Damir Zaiganov Strela Team Pobedio Odlukom - 03:00
Boys Gi / Junior / White - Grey/ 50KG
(Sunday)
57
Završeno
Matvey Chernigovski
Strela Team
Tugsbold Nyamdorj Ikh Shavi dojo Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
44
Završeno
Temuulen Bayarjavkhlan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 00:50
Zoljargal O Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Boys Gi / Junior / White - Grey/ 50KG
(Sunday)
58
Završeno
Bilguun Gansukh
Dornogovi jiu jitsu
Aleksandr Pyatakov Baikal Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 62KG
(Sunday)
47
Završeno
Bukh-Ulzii Nyamtulga
Garuda Jiu Jitsu Academy
Lkhagvadorj S Dayan shonkhor Pobeda po poenima - 03:00
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
55
Završeno
Sukhbat Khadbaatar
Monde Bjj
Pobedio Završnicom - 03:22
Artemiy Chursin Strela Team
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
45
Završeno
Orgil Delger
Ikh Shavi dojo
Pobedio Završnicom - 00:48
Zoljargal O Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Boys Gi / Junior / White / 37KG
(Sunday)
48
Završeno
Tugssanaa Batbayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Battsagaan M Selenge Tavan Khan