Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female / White / Adult / 55KG
(Sunday)
3-7
Ferdig
Elizaveta Khelemendik
Stone Fight
Anastasiia Leonovich Strela Team Seier på submission - 04:55
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
Ferdig
Владислав Березин
Ribeiro Jiu Jitsu
Elmar Hamidov Bbjja Seier på Walkover
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-12
Ferdig
Rafig Salmanov
Frota Academy
Sadikov Ravshanjon LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Seier med poeng - 05:00
Male / White / Adult / 62KG
(Sunday)
6-15
Ferdig
Alexander Pak
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Seier på submission - 02:56
Isa Tashbekov Strela Team
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-18
Ferdig
Artem Pogrebniak
LION ACADEMY
Sergey Maslov Checkmat International Seier med poeng - 05:00
Male / Brown / Adult / 77KG
(Sunday)
4-12
Ferdig
Sandor Lakatos
Zr Team Association
Marlus De Souza SAS TEAM Seier med poeng - 06:00
Female / White / Adult / 62KG
(Sunday)
1-19
Ferdig
Nadezhda Krasavina
Stone Fight
Seier på submission - 01:41
Elena Obrezkova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Female / Blue / Adult / 70KG
(Sunday)
3-12
Ferdig
Maria Gracheva
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Seier med poeng - 05:00
Hui Qin Choo Ribeiro Jiu Jitsu
Female / White / Master 1 / 62KG
(Sunday)
6-18
Ferdig
Anna Kravchuk
Checkmat International
Seier på submission - 02:52
Olesya Bulina Ribeiro Jiu Jitsu
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-17
Ferdig
Kairat Kaztayev
Strela Alliance
Seier med poeng - 05:00
Safvan Alravashda Strela Team
Male / Blue / Adult / 62KG
(Sunday)
1-23
Ferdig
Daniel Vale Guimarães
Academia Coliseu
Ismat Farzaliyev Azerbaijan Brazilian Jiu-Jitsu Academy Seier på submission - 03:20
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-13
Ferdig
Ivan Aniskin
Ribeiro Jiu Jitsu
Seier på submission - 04:47
Davud Magomedov Bbjja
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-19
Ferdig
Daniil Kovalev
Strela Team
Seier med poeng - 05:00
Aik Mkrtchian Icon Jiu-Jitsu Team - International
Male / Blue / Master 4 / 77KG
(Sunday)
3-15
Ferdig
Mikhail Kislykh
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Andrey Desyatkov Ribeiro Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Male / Brown / Adult / 77KG
(Sunday)
4-14
Ferdig
Andrei Basynin
Strela Team
Magamedrasul Gadzhiev Bbjja Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Male / Blue / Adult / 62KG
(Sunday)
1-24
Ferdig
Ramzan Suleymanov
BERKUT Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Akmal Amirov Checkmat International
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
Ferdig
Abdul Radzhabov
ALOROOBA SPORTS&CULTURAL CLUB
Seier på Walkover
Nursultan Aganin MASCARENHAS TEAM
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-18
Ferdig
Tigran Amazaryan
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Seier med poeng - 05:00
Kamil Kurbanov Frota Academy
Male / White / Adult / 62KG
(Sunday)
6-16
Ferdig
Khabib Djanaev
Team Abubakarova
Seier med poeng - 05:00
Isa Tashbekov Strela Team
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-20
Ferdig
Azamat Aliev
Bbjja
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Anatoliy Chsheglov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / Blue / Master 4 / 77KG
(Sunday)
3-16
Ferdig
Unknown User
10Th Planet Jiu Jitsu
Mars Valiullin Strela Team Seier på submission - 04:07
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-14
Ferdig
Rahmatullah Ramazanov
Strela Team
Seier på submission - 03:08
Alexey Klimov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-21
Ferdig
Artur Abiev
Frota Academy
Seier med poeng - 05:00
Konstantin Smirnov Bjj Globetrotters
Female / White / Adult / 62KG
(Sunday)
1-21
Ferdig
Olesya Rudina
Gracie Barra Hamburg
Nadezhda Krasavina Stone Fight Seier med poeng - 05:00
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-19
Ferdig
Apti Saidov
BERKUT Jiu-Jitsu
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Konstantin Danikov RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Female / Blue / Adult / 70KG
(Sunday)
3-13
Ferdig
Ekaterina Veryatina
LION ACADEMY
Seier med poeng - 05:00
Hui Qin Choo Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Brown / Adult / 77KG
(Sunday)
4-13
Ferdig
Caio Soares
Blec
Marlus De Souza SAS TEAM Seier med poeng - 06:00
Female / White / Master 1 / 62KG
(Sunday)
6-19
Ferdig
Kseniia Antonenko
Strela Team
Seier med poeng - 05:00
Olesya Bulina Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-22
Ferdig
Minsu She
Ribeiro Jiu Jitsu
Alexander Yakovlev Checkmat International Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-23
Ferdig
Denis Maimanov
Gracie Barra Hamburg
Serhiy Kinal Intelligent Team Ukraine Seier med poeng - 05:00
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
Ferdig
Anatoliy Dudnik
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Seier på Walkover
Said Taramov Checkmat International
Female / White / Adult / 62KG
(Sunday)
1-20
Ferdig
Darya Petrova
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Elena Obrezkova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:28