Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-26
Ferdig
Muslim Abaev
BERKUT Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 06:00
Vsevolod Demish LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-37
Ferdig
Ivan Popov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Seier med poeng - 05:00
Zairbek Abylkadyrov Kazakhstan National Team
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-23
Ferdig
Graf Melikov
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Seier med poeng - 05:00
Ivan Makarov Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Brown / Adult / 85KG
(Sunday)
4-22
Ferdig
Magomed Abdulkadirov
Team Nogueira Dubai
Seier på submission - 01:04
Timur Konev LION ACADEMY
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-28
Ferdig
Rustam Saparbiev
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Seier på submission - 02:56
Islam Bagavutdinov Bbjja
Male / Blue / Master 1 / 69KG
(Sunday)
1-48
Ferdig
Arslan Kazybayev
Kazakhstan National Team
Seier med poeng - 05:00
Stanislav Zaitsev Strela Alliance
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-36
Ferdig
Artem Vovchenko
Checkmat International
Ilya Poyarkov Ribeiro Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-27
Ferdig
Dmitri Terloyev
Checkmat International
Mikhail Vasilenko Strela Team Seier på submission - 05:10
Male / Brown / Adult / 94KG
(Sunday)
4-25
Ferdig
Georgii Emelianov
Strela Team
Andrey Kupreev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Seier med poeng - 06:00
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-29
Ferdig
Andrey Timofeev
Strela Team
Seier med poeng - 05:00
Ruslan Akhmetov Frota Academy
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-24
Ferdig
Eduard Dimura
Zr Team Association
Seier på submission - 01:15
Vakha Ansarov BERKUT Jiu-Jitsu
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
7-30
Ferdig
Viktor Kositsyn
LION ACADEMY
Seier med poeng - 05:00
Dmitry Burilkin Strela Team
Male / Blue / Master 1 / 69KG
(Sunday)
1-49
Ferdig
Aleksandr Buyakas
Ribeiro Jiu Jitsu
Konstantin Krupskii Strela Team Seier med poeng - 05:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
7-31
Ferdig
Viskhan Tashtamirov
BERKUT Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Ruslan Khaziev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-29
Ferdig
Sergey Maslov
Checkmat International
Seier med poeng - 05:00
Azamat Aliev Bbjja
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-25
Ferdig
Sadikov Ravshanjon
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Rahmatullah Ramazanov Strela Team Seier med poeng - 05:00
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-28
Ferdig
Magomed Ansarov
BERKUT Jiu-Jitsu
Seier på submission - 03:48
Igor Dombrovschi LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-30
Ferdig
Rodion Alexandrov
Strela Team
Seier med poeng - 05:00
Ilia Prilipko Gracie Barra Birmingham
Male / Brown / Adult / 85KG
(Sunday)
4-24
Ferdig
Magomed Abdulkadirov
Team Nogueira Dubai
Seier med poeng
Pavel Fedorov LION ACADEMY
Male / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
1-34
Ferdig
Leonid Mokrinskiy
Stone Fight
Sergey Sokolenko LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Seier med poeng - 05:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
7-32
Ferdig
Khachatur Tamaryan
Rio Grappling Club
Seier med poeng - 05:00
Roman Zinchenko Zr Team Association
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-29
Ferdig
Vladimir Kuchmistyi
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Unknown User Team Abubakarova Seier med poeng - 06:00
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-30
Ferdig
Serhiy Kinal
Intelligent Team Ukraine
Artur Abiev Frota Academy Seier med poeng - 05:00
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-26
Ferdig
Agil Asgarov
Bbjja
Graf Melikov Icon Jiu-Jitsu Team - International Seier med poeng - 05:00
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-31
Ferdig
Nazim Ashurbekov
Ribeiro Jiu Jitsu
Ignatiy Bufeev Neves Brazilian Jiu Jitsu Association Seier med poeng - 05:00
Male / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
1-35
Ferdig
Sergey Andreenkov
Strela Team
Hasan Novruzov Azerbaijan Top Team Seier med poeng - 05:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
7-33
Ferdig
Pavel Izmailov
Jungle BJJ
Nikita Tretyakov Gracie Barra Knightsbridge Seier på submission - 04:43
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-39
Ferdig
Oleg Vukhan
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Seier på submission - 02:16
Ivan Sitishev Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-30
Ferdig
Vladislav Losev
Ribeiro Jiu Jitsu
Seier med poeng - 06:00
German Shesterikov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-40
Ferdig
Aizat Kireyev
Checkmat International
Seier på submission - 03:55
Alexandr Sidelnikov Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Brown / Adult / 85KG
(Sunday)
4-23
Ferdig
Murtazali Murtazaliev
Kyrgyzstan Top Team
Seier med poeng - 06:00
Oleg Rudnev Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Blue / Adult / 62KG
(Sunday)
1-32
Ferdig
Ismat Farzaliyev
Azerbaijan Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Nazar Pivovarchuk Lloyd Irvin M.A. Seier med poeng - 05:00